Polecane posty

aron    1

Dzień dobry,

wstawia ktoś w 22 roku gęsi? Jeśli tak to jakie ceny proponują ubojnie? Cedrob 11 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lizzak2007    9

Nie mogę powiedzieć gdzie ale kaczkę teraz po 6 netto kontaktowali a mi gęsi zeszły w wrześniu 25 po 8.3 netto. Podobno chwalili że najmniej odpadu i że ładne i że niby dostalismy premie za to w każdym bądź razie wyszły po 9.1 brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aron    1

Agrofoto1 a ile płacił roldrob w tym roku?? Bo ty chyba dla nich hodujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtaso    11
Dnia 14.12.2021 o 00:33, lizzak2007 napisał:

Nie mogę powiedzieć gdzie ale kaczkę teraz po 6 netto kontaktowali a mi gęsi zeszły w wrześniu 25 po 8.3 netto. Podobno chwalili że najmniej odpadu i że ładne i że niby dostalismy premie za to w każdym bądź razie wyszły po 9.1 brutto.

8,3 za kg 16 tygodniowej gęsi w klasie extra? Cedrob i AMI płacili 10 zł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aron    1

dzień dobry, czy miał ktoś przypadek cirkowirusa u gęsi? Jeśli tak poproszę o kontakt na pirv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Piotrrak
      Dzień dobry ile sztuk gęsi lub kaczek mógłbym trzymać w budynku o wymiarach 15m na 35m (450m2)?
    • Przez globus512
      Witam. Ktoś się orientuje jak to jest z tą rekompensatą ? To jest na terenie całego kraju? Zastanawiamy się nad wygaszeniem produkcji, co trzeba spełnić i do kogo się udać aby dostać taką rekompensatę, w jakiej jest ona kwocie i przez jaki okres, jak to wygląda? Jeśli ktoś wie będę wdzięczny za pomoc. 
    • Przez Ezekiel
      Dzień dobry, chciałbym dowiedzieć się czy opłaca się hodować 15 loch, zakładając, że w ciągu roku otrzymał bym od nich 200 tuczników? Pasze jestem w stanie wyprodukować ze swojego zboża. I czy w dzisiejszych czasach da się utrzymać z hodowli trzody na tak małą skale? 
    • Przez Piotrrak
      Dzień dobry, chciałbym dowiedzieć się czy jakaś firma oferuje tucz kontraktowy na gęsi? Chodzi mi o tucz na zasadzie że firma dostarcza pisklęta i pasze a my mamy je odchować.
    • Przez jankes84
      Witam serdecznie. Mam pytanie do forumowiczów a mianowicie  chodzi mi o  odpowiedź na pytanie przy jakiej ilości kur niosek można z tego zyć. Proszę o odpowiedzi osób które siedzą w tym temacie a nie gimnazjum w stylu mój kuzyn ma 100 kur i zarabia po 5 tys zł.chodzi mi o hodowle na poziomie do 1000 szt. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj