Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakiej firmy zestaw naprawczy do silnika

25 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Biznez404

Biznez404

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 149 postów

Napisany 28 styczeń 2013 - 22:00

Jakiej firmy zestaw naprawczy do silnika Jakiej firmy polecacie zestaw naprawczy do Mtz-a?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jakiej firmy zestaw naprawczy do silnika Dzisiaj, 23:40
  •  

#2 Share renault

renault

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisany 28 styczeń 2013 - 22:18

Jakiej firmy zestaw naprawczy do silnika ja kupuję zawsze oryginalne z rosji kupuję w łukowie

#3 Share wieslaw16

wieslaw16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1012 postów

Napisany 28 styczeń 2013 - 22:42

Jakiej firmy zestaw naprawczy do silnika Witam,Czarna Białostocka sprowadza orginał części ,a ma kilka fili w kraju tak że większych problemów nie ma z tym :rolleyes: Pozdrawiam.

#4 Share Biznez404

Biznez404

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 149 postów

Napisany 29 styczeń 2013 - 07:44

Jakiej firmy zestaw naprawczy do silnika Tak ale jak kupujesz to każdy mówi że to oryginał a teraz mamy tyle firm każda pisze że super jakość nawet w jednym sklepie są komplety z różnych firm -_- a sprzedawca zawsze będzie zachwalał towar :huh: .

#5 Share maxtronix

maxtronix

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 29 styczeń 2013 - 09:28

Jakiej firmy zestaw naprawczy do silnika Firma GRAND z Czarnej Biał. ma oryginał tel: 85 7336771, 85 7336772.

#6 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 29 styczeń 2013 - 13:36

Jakiej firmy zestaw naprawczy do silnika ale oryginał zawsze jest oznaczony w jakis sobsób że to oryginał a nie że sprzedawca gada niech se gada
Mój Wladimirec podbija świat

#7 Share renault

renault

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisany 29 styczeń 2013 - 15:49

Jakiej firmy zestaw naprawczy do silnika ja ostatnio kupowałem w łukowie końcówki do wtryskiwaczy do mtz82 to sprzedawca kazał przynieść magazynierowi jakiejś innej firmy ale nie oryginał powiedział że będą lepsze. w tej samej cenie

#8 Share Biznez404

Biznez404

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 149 postów

Napisany 29 styczeń 2013 - 16:46

Jakiej firmy zestaw naprawczy do silnika Każda firma ma swoje jakieś oznaczenia, wiem że parę lat wstecz jak kupiło się oryginał to pisało "сделано в ссср" :rolleyes:

#9 Share wieslaw16

wieslaw16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1012 postów

Napisany 29 styczeń 2013 - 17:43

Jakiej firmy zestaw naprawczy do silnika Witam,proponuje zwrócić uwagę przy kupnie bo można też nabyć złom, po mimo że orginał, to w zestawie naprawczym są często tgz. ''buble''spotkałem się z tym osobiście i tak np: w zestawie tulei, tłoki ,pierścienie, to zdarza się że pierścienie są produkcji polskiej, takie prowadzą kombinację ,na ich opakowaniu podany był producent ,a sklepowy w ciskał mi ciemnotę że to ruskie,a ponadto są braki nie ma wszystkiego co być powinno w zestawie,i tak: w moim przypadku brakowało zabezpieczeń sworznia tłokowego, jak też jedna tuleja była wadliwa ,miała głęboką rysę poprzeczną, która mogła by łamać pierścienie, a na cztery pompy wodne które mi wymieniano, jedna była dobra, reszta puszczała wodę leciało gorzej jak z tej zepsutej, jedna z nich w obudowie miała dziurę na wylot po prostu wadliwy odlew .Tak że najlepiej kupując, być osobiście i dać sobie czas aby wnikliwie wszystko obejrzeć i nie dać się poganiać, albowiem "pośpiech jest wskazany ,ale przy łapaniu pcheł "a tu jednak płacimy dość słono ;) Pozdrawiam.

#10 Share Biznez404

Biznez404

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 149 postów

Napisany 03 luty 2013 - 21:02

Jakiej firmy zestaw naprawczy do silnika Dziś znalazłem taki zestaw pisze ukrajński co o nim sądzicie, a może ktoś ten zestaw montował ? :huh: http://allegro.pl/ro...2943399260.html

Edytowany przez Biznez404, 03 luty 2013 - 21:12.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share karol1983

karol1983

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 06 marzec 2013 - 14:00

Jakiej firmy zestaw naprawczy do silnika witam a ja mam pytanie skad lepiej kupowac czesci z firmy grand czy agrom adam i ewa chaniewscy oboje so z czarnej bialostockiej

#12 Share gelo707

gelo707

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów

Napisany 06 marzec 2013 - 15:29

Dziś znalazłem taki zestaw pisze ukrajński co o nim sądzicie, a może ktoś ten zestaw montował ? :huh: http://allegro.pl/ro...2943399260.html

Jak dwa lata temu u nich byłem to rozładowywali całego tira części z ukrainy. Pewnie to ukraińskie albo "ruskie". Najlepiej zadzwonić wypytać, albo podjechać osobiście
c20xe- to 150 powodów do bezczelności na szosie;)

#13 Share Macin2

Macin2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów

Napisany 06 marzec 2013 - 19:10

Jakiej firmy zestaw naprawczy do silnika A tak na marginesie-czy w jumzie silnik d-65 idą takie same zestawy naprawcze jak w d-240?

#14 Share Biznez404

Biznez404

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 149 postów

Napisany 06 marzec 2013 - 20:49

Jakiej firmy zestaw naprawczy do silnika Dokładnie się dowiedziałem, do jumza idą te same zastawy, tylko tuleja cylindra jest o 1,5 cm dłuższa, a tłok z firmy "GMP". :rolleyes:

#15 Share abdul77e

abdul77e

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 15 marzec 2013 - 21:08

Jakiej firmy zestaw naprawczy do silnika Ja w swoich ruskich mam pozakładane polskie pierscienie Prima i polecam poniewaZ rosyjskie czesto są buble.

#16 Share Biznez404

Biznez404

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 149 postów

Napisany 16 marzec 2013 - 09:12

Jakiej firmy zestaw naprawczy do silnika Jeżeli chodzi o pierścienie to prima jest git :rolleyes:

#17 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 16 marzec 2013 - 18:29

Jakiej firmy zestaw naprawczy do silnika ale STAPRI jeszcze lepsze

#18 Share Biznez404

Biznez404

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 149 postów

Napisany 17 marzec 2013 - 09:16

Jakiej firmy zestaw naprawczy do silnika A te STAPRI - co za firma i skąd ?

#19 Share stuart

stuart

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów
  • Zainteresowania:historia mechanizacji rolnictwa , współczesna technika rolna film gry

Napisany 17 marzec 2013 - 10:44

Jakiej firmy zestaw naprawczy do silnika Ja części kupuje zawsze oryginalne i najlepiej chodzić do jednego dealera najlepiej zaufanego . Kiedyś walnął mi krzyżak od napędu w sklepie nie było oryginalnego a podróbka polska kosztował 50 zł a przy dopłacie 70 zł leżał do wzięcia oryginalny kompletny przekaźnik od napędu przedniej osi :D Tak że więc opłaca się szukać oryginalnych części i zanim pójdziemy do sklepu za częściami to warto poszukać w internecie ile kosztują te części a jak ktoś zacznie nam wciskać polską i niby oryginał Belarus to będziemy wiedzieli że polskie są droższe ...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 17 marzec 2013 - 12:15

A te STAPRI - co za firma i skąd ?

To są wschodnie pierścienie akurat ale dobrej jakości bo ruskie a ruskie to też różnica ale Stapri akurat do ruska tylko i wyłącznie

Dodaj odpowiedź