Semen

Katalogi części odpalanie w zimie

Polecane posty

Semen    1

Witam użytkowników SAME i nie tylko. Służę pomocną dłonią wszystkim który poszukują czegoś o naprawie naszych ciągników oto strona z katalogami do starszych jak i nowszych WWW.TRATTORE.IT są tam wszystkie części od A do Z..

Odpalanie w zimie układ paliwowy, pojedyńcze sekcje osadzone w bloku. mój same chociaż silnik nie najlepsiejszy ale w -17 pali z pierwszego strzała(testowane wczoraj, jak i wcześniej). zaciągasz ręczny gaz od kabiny na 1 sekcji jest taki mały okrągły cypelek dajesz gazu wyciągasz go słychać tyknięcie rozrusznik i chodzi maszyna. nie wiem dokładnie co to jest, na włoskich stronach piszą że to coś podobnego jak ssanie ale mi się wydaje ze to jakiś odprężnik. u mnie jest tak że aby tylko wał raz się przekręcił silnik pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matix    0

Cześć mam pytanie czy u cb znajdzie katalog ładowarki claas ranger 920 z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Witam użytkowników SAME i nie tylko. Służę pomocną dłonią wszystkim który poszukują czegoś o naprawie naszych ciągników oto strona z katalogami do starszych jak i nowszych WWW.TRATTORE.IT są tam wszystkie części od A do Z..

Odpalanie w zimie układ paliwowy, pojedyńcze sekcje osadzone w bloku. mój same chociaż silnik nie najlepsiejszy ale w -17 pali z pierwszego strzała(testowane wczoraj, jak i wcześniej). zaciągasz ręczny gaz od kabiny na 1 sekcji jest taki mały okrągły cypelek dajesz gazu wyciągasz go słychać tyknięcie rozrusznik i chodzi maszyna. nie wiem dokładnie co to jest, na włoskich stronach piszą że to coś podobnego jak ssanie ale mi się wydaje ze to jakiś odprężnik. u mnie jest tak że aby tylko wał raz się przekręcił silnik pracuje.

To pewnie przyśpieszacz zapłonu w zetorach typu 7011 też jest coś takiego


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Semen    1

To pewnie przyśpieszacz zapłonu w zetorach typu 7011 też jest coś takiego

 

nie wiem ale daje lekko gazu i po wyciągnięciu gaz opada do końca i pali. wyszło przez przypadek ale przydatna rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbi2501    2

kolego w jakim to same taki patent zastosowałeś,bo ja u siebie w EXPLORER II 90 patrzyłem i nie ma czegoś takiego jak możesz to wrzuć zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Semen    1

Same Tiger Six 105 pierwsza sekcja od kabiny jest taki mały cypelek a pod nim znajduje się cięgno od gaszenia. zobacz na stronie w katalogu być może znajduje się to w innym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez krzychu12
      Sprzedam katalogi części do kombajnów Bizon 5042 i 5052 Super. Cena do negocjacji.
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez matr182
      Witam was Panowie  pytanie mam związane z t25  ostatnio tak się zastanawiałem i chciał bym się dowiedzieć i poczytać waszych opini w związku z odpalaniem t25 
      a mianowicie zastanawiałem się czy do t 25 dało by radę zamontować silnik rozruchowy jak był w starych mtz i pochodnych czy dało by radę i gdzie taki silnik można znaleźć 
      piszcie co o tym myślicie 
    • Przez ReverS07
      Witam!
      Mam pytanie co do wycieraczki do Władimirca. Nie wiem gdzie kupić nową. Ma ktoś z Was jakieś namiary czy zdjęcia. Po prostu chce wymienić na nową
      A i jeszcze jak zdjąć te pióro z ramienia wycieraczki T25 to może bym tylko pióro wymienił
      Z góry Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam 
    • Przez keis71
      Witam.Posiada ktoś z użytkowników  forum katalog części do ładowarki teleskopowej merlo P 34.7 Top w formie elektronicznej?Za pomoc dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj