Skocz do zawartości

Zdjęcie

pomocy poszukuje sterownika

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kabus55

kabus55

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 28 styczeń 2013 - 18:07

pomocy poszukuje sterownika zacznę od początku kupiłem renault 103 54 rok 99 z uszkodzonym silnikiem a dokładnie korbowód pękł i zrobił dziure w bloku, i to miała być jedyna wada którą naprawiłem, drugi blok i korbowód, cały silnik kapitalny remont, wstawiny silnik odpalm silnik ładnie pracuje, ale nie działa żaden bieg ani sprzęgło (jak się czegoś nie da naprawić młotkie to znaczy że trzeba wezwać elektryka) dodam jeszcze że żadna z górnych kontrolek się nie świeci czyli od półbiegów od ładowania itp . Elektryk zaczął szukać przepalonych kabli, bezpiecznika, aż w końcu doszedł do czarnej skrzyni za kieronicą rozkręcił ją a tam zonk jedna śniedź wziął do siebie do domu wszystko czyścił przlutowywał nowe bezpieczniki. Miałem nadzieję że coś z tego wyjdzie, ale rdza weszła pomiędzy płytki i nic nie zrobi.
Dlatego poszukuje może ktoś wie gdzie sprowdzają uszkodzone renie może by gdzieś wyrwał tani taki sterownik http://sklep-agropil...-7700040688/460

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
pomocy poszukuje sterownika Dzisiaj, 12:24
  •  

#2 Share jareckijacek

jareckijacek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 28 styczeń 2013 - 18:36

pomocy poszukuje sterownika Zadzwoń jutro pod ten numer 510 435 505 może Ci pomogą, mają sporo części do takich ciągników

#3 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3430 postów

Napisany 29 styczeń 2013 - 13:24

pomocy poszukuje sterownika moze tu http://www.bima.pl/

Polska B

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share PIOTREK79

PIOTREK79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 226 postów

Napisany 05 luty 2013 - 07:06

pomocy poszukuje sterownika witam wejdz na strone agroszyszka maja tam sporo czesci do renault a z tego co wiem to sterownik taki powinien byc tylko ze z reno 110.54 ale mysle ze to jest to samo a tu nr tel 509919705

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share kabus55

kabus55

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 05 luty 2013 - 19:56

pomocy poszukuje sterownika dzięki panowie za wszystkie kontakty z których zkorzystałem, ale na końec i tak przyjechał elektryk ze sterownikim i za 15min ciagnik jeżdził. Mogli mi przysłać sam sterownik za 3 tys ale wtedy nie uznają gwarancji, jak przyjechał elektryk to 5 tys ale miałem zapewnioną kompleksową naprawe całej elektryki, ale nie było takiej potrzeby.