Seweryn

Czasopisma i magazyny rolnicze

Polecane posty

jaro    166

Fakt,też się uśmiałem z tego ,że są zadowoleni-704 mth -rozdzielacz i pompa wodna i mnóstwo innych pierdułek a uśmiech z twarzy nie schodzi.No dziś może dostanę Profi -ma tam być test McCormicka XTX 215-jak będę miał czas to postaram się wrzucić na forum jego zady i walety ;D.Tzn o ile ktoś ma ochotę na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

no raczej! ;)


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1

a jest jakaś strona internetow tego profi?


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166
Jeszcze troche a zaczniecie pisac o gazetach z Chin :)  ;)jestesmy w Polsce i mówmy o polskich wydaniach gazet

No tak ale wątek zaczynał się od pytania jakie gazety czytacie a nie w jakim języku -zresztą nie ma sprawy.Co do polskich gazet-abonentem Profi zostałem tak bardziej przez przypadek-wypełniłem formularz na www-za jakiś czas przyszła gazetka a parę dni później zadzwoniła do mnie przeurocza pani z redakcji-zbaraniałem-na moje pytanie skąd mają mój numer telefonu odparła ,że Top Agrar i Profi to właściwie jedno i to samo a ja jestem przecież od lat abonentem polskiej edycji-wymiękłem i wziąłem prenumeratę na rok (pewnie przedłużę)

@pioter-listonosz się nie popisał :)-a jutro Świeta-kurczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

ja też czekałem na RPT co by sie jutro nie nudzić a tu d*pa będzie trzeba do babki jechać.... :D;)


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laraks    26

zamiezam zaprenumerowac RPT i mam dwa pytania ile ma ston ta gazeta i czy roczny koszt prenumeraty wynosi tylko 48zl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumis45    1

Ja prenumeruje RPT.Fajna gazetka jest tam duzo nowosci i roznych opisow jak za ta kase to sie oplaca


Niezawodność Jest Naszą Siłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

pewnie RPT jest OK zwłaszcza ja sa testy maszun...tylko maszyny opisuja ludzi który pracuja taka maszyna a nie tylko suche wykresy i tabelki


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

@jaro i jak z tym profi będzie???  ;)


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Czytałeś mój post-tam wyjaśniałem co i jak-mam nadzieję,że przynajmniej ten nowy dojdzie-bo jak nie to wysadzę pocztę w powietrze-jak chcesz to mogę coś ciekawego ze starszych zeskanować(1 miesięcznych ;D).PS.Sprawdź pocztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jozekmj    10

My prenumerujemy TopAgrar i RPT ( w grudniowym numerze będzie o Farmerach  ;D ).

Czytam od znajomych Agromechanikę, Farmera, AgriTrader ( jakoś tak ogłoszenia maszyn używanych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sniker    0

Mi tez ursusy seri **34 podobajasie bardziej niz te nowe

Podobnie z 4514 i 5314 metalowe maski były ładniejszeniz te nowe "garbate"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46
:o a ja jeszcze nie dostałem  >:(

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kserkses    2

Widzieliście nową stronę TOP AGRAR  ??? Zapowiada się ciekawie.


<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek    6

Mój ojciec prenumeruje top agrar od 1994 roku.


Wszystko co da się powiedzieć, da się powiedzieć prosto, a czego nie da się powiedzieć o tym trzeba milczeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laraks    26

dokladnie kiedy wam przychodzi RPT bo ja zaprenumerowalem koniec listopada i jeszcze nic nie dostalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Damix
      witam. Tak właściwie to posiadam dwa cielaki jeden leży z wyciagniętą głową do przodu wstaje o własnych siłach a drugi również leży z wyciągniętą głową z tą różnicą,że cielak chce wstac tylko nie potrafi stac o własnych siłach od razu się przewraca .Cielaki mają 2,5 miesiąca,wcześniej piły i jadły i było ok. ... Co to może byc?Za odp.z góry dzięki.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj