Seweryn

Czasopisma i magazyny rolnicze

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Jak zdobywacie dodatkową wiedzę na tematy was interesujące? Jakieś ciekawe książki, czasopisma. Piszcie może innym też to pomoże.

 

Połączony

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Co do naprawy maszyn i ciągników to agrofoto można się dużo dowiedzieć.Z resztą nie tylko, jak wchodziłem na inne działy to też jest mnóstwo przydatnych informacji.Tylko trzeba mieć czas żeby to przeczytać :D


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Top Agrar - gazeta rolnicza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

Ja również polecam Top Agrar. Wiele informacji, wyliczeń itd. Dodatkowo mają w zakupie oprócz miesięczników wiele ukierunkowanych gazet/ książek. JA np posiadam "Kukurydza w mistrzowskiej uprawie" i jestem z niej bardzo zadowolony. Myślę że ta gazeta + agrofoto posiada wszelkie informacje na temat rolnictwa, tylko potrzeba duuuużo czasu żeby to wszystko przestudiować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusc914    56

Rolniczy Przegląd Techniczny (RPT), Tygodnik Poradnik Rolniczy i Farmer.

Bierzecie udział w grze Farmeriada prowadzonej przez Farmera?

Ktoś ma zbędne kody, które są umieszczone na ostatniej stronie miesięcznika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

także od jakiegoś czasu tygodnik rolniczy gościu u mnie :)


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luckywasak    15

Mam do Was prośbę o doradę: kończy mi się prenumerata RPT i zastanawiam się czy przedłużyć RPT czy zaprenumerować Agromechanikę. Pomóżcie.

 

 

Agromechanika traktuje o nowoczesnym, często wydajnym i drogim sprzęcie, zatem dedykowana jest dla dużych i średnich gospodarstw inwestujących w nowe maszyny i nowoczesne technologie.

 

Najlepiej samemu dokładnie zapoznać się z jednym i drugim tytułem i osobiście ocenić, który bardziej odpowiada aspiracjom danego gospodarstwa.

 

 

(...) Czasami opisują jakieś wynalazki/ udoskonalenia np. przedni napęd do C-360 czy poradnik jak założyć dodatkowe halogeny do ciągnika. (...)

 

Można założyć przedni napęd do C-360. Tylko po co?

C-360 można sprzedać za 17 tys a za 20 tys kupić normalny ciągnik z fabrycznym napędem 4x4. Taniej, bezpieczniej, łatwiej... Przeglądając oferty na jednym ze znanych portali internetowych, natrafiłem na zestaw do montażu przedniego napędu do C-360 za 9200 zł. Do tego należy doliczyć robociznę. Idąc tą drogą, za cenę poniżej 30 tys można kupić naprawdę fajny, zdecydowanie bardziej nowoczesny ciągnik z napędem 4x4, o wyższej mocy (przy podobnym spalaniu!), mocniejszym podnośniku i bardziej rozbudowanej hydraulice, z bogatszą przekładnią i o znacznie wyższym komforcie pracy i ergonomii w kabinie. I z oświetleniem, które nie wymaga montowania dodatkowych halogenów.

 

Pozostaje tylko pytanie: czy ciągnik służy do tego żeby NIM robić, czy żeby PRZY NIM robić...

 

A jeżeli nawet dodatkowe halogeny do ciągnika - to chyba nie takie trudne... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s17    15

Czy Ktoś prenumeruje top agrar w wersji elektronicznej (basic)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja czytam farmera, top agrar jakos za "kolorowy" reklamami dla mnie. Czasem dostane jeszcze na targach jak po wielkopolsce sa jakies bezplatne gazety. w internecie w wolnej chwili jak mam to wchodze przez tableta na agrofoto.pl i agrofoto.pl


koko dzambo i do przodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kusza    10

Zastanawiałem się nad prenumeratą i właśnie wybrałem top agrar w wersji elektronicznej (basic). 

Edytowano przez kusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twix123    0

Na rok 2015 zaprenumerowałem RPT oraz Pszczelarza Polskiego, kiedys miałem pszczelarstwo ale za dużo reklam za mało tresci. Co sądzicie o Agromechanice??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poochacz    0

Czy ktoś może prenumerował FARMERa w 2014roku? ( kontakt na pw może być ;) ) potrzebuje jeden artykuł a prenumeruje tylko TPR :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

jaki i z ktorego numeru-w wolnej chwili poszukam, jak po remoncie nie wywalilem B) .


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poochacz    0

potrzebuje czerwiec bądź lipiec 2014, nie wiem dokładnie w którym jest, więcej na pw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jot    0

Zastanawiam się nad prenumeratą Nowoczesnej Uprawy. Interesuje mnie tylko produkcja polowa, a tam ma być wszystko o zbożach, kukurydzy, rzepaku, soi, ziemniakach i burakach. Czyta ktoś? Polecacie czy odradzacie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamn999    271

TOP Agrar jak i całe wydawnictwo PWR należy do związku niemieckich rolników. Ja kupuje farmer i nie wspieram szwabskich rolników

TOP Agrar jak i całe wydawnictwo PWR należy do związku niemieckich rolników. Ja kupuje farmer i nie wspieram szwabskich rolników

TOP Agrar jak i całe wydawnictwo PWR należy do związku niemieckich rolników. Ja kupuje farmer i nie wspieram szwabskich rolników

TOP Agrar jak i całe wydawnictwo PWR należy do związku niemieckich rolników. Ja kupuje farmer i nie wspieram szwabskich rolników

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

prenumerata TPR DAJE ZNIZKE 8 GR na zakup paliwa na stacjach orlen  tankując srednio 50 litrow miesiecznie gazete masz darmo 

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

A koło pióra mam te zniżki na paliwa Orlenowskie nie jednokrotnie wątpliwej jakości bo kupuje oko 30 groszy taniej jak na stacjach .

@adamn999 masz rację w jednym jak i drugim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Damix
      witam. Tak właściwie to posiadam dwa cielaki jeden leży z wyciagniętą głową do przodu wstaje o własnych siłach a drugi również leży z wyciągniętą głową z tą różnicą,że cielak chce wstac tylko nie potrafi stac o własnych siłach od razu się przewraca .Cielaki mają 2,5 miesiąca,wcześniej piły i jadły i było ok. ... Co to może byc?Za odp.z góry dzięki.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj