Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czasopisma i magazyny rolnicze

294 odpowiedzi na ten temat

#261 Share Maly86

Maly86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motoryzacja

Napisany 05 styczeń 2012 - 20:09

Czasopisma i magazyny rolnicze Ja prenumeruję ładnych parę lat Top agrar + świnie i bydło.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czasopisma i magazyny rolnicze Dzisiaj, 05:00
  •  

#262 Share Norasek1353

Norasek1353

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 02 marzec 2012 - 21:17

Czasopisma i magazyny rolnicze Ja prenumerowałem RPT przez 6 miesięcy (polecam) ale teraz zobaczę też inne i prawdopodobnie zaprenumeruję AGROMECHANIKĘ B)
www.zstpoznan.pl - Szkoła Która Potrafi Czegoś Nauczyć
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA DRZWI OTWARTE 17 i 21 MARCA 2012 ROKU NA GOLĘCIN - TAK BYŁO ROK TEMU
www.youtube.com/watch?v=PEoKqfcp1oM

#263 Share Marcin1997

Marcin1997

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze
    Hodowla bydła
    Muzyka
    Siłownia

Napisany 02 marzec 2012 - 22:00

Czasopisma i magazyny rolnicze ja prenumeruje oże ze 3m lata poradnik rolniczy i jestem bardzo zadowolony jest duzo o maszynach o chodowli bydła i ogólnie rozne przepisy nowe które są dla rolników itd.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#264 Share PatKaz95

PatKaz95

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów
  • Zainteresowania:Szynszyle Maszyny Rolnicze Wędkarstwo

Napisany 08 marzec 2012 - 22:58

Czasopisma i magazyny rolnicze Witam jestem prenumeratorem RPT i szczerze polecam. Od czasu do czasu kumpel przynosi mi z wwydawnictwa TopAgrar Polska i też fajna gazetka jednak związana bardziej z hodowlą i uprawą roli. Jeśli kogoś interesuje sprzęt rolniczy to polecam RPT i AgroMechanikę.
www.zstpoznan.pl - Szkoła Która Potrafi Czegoś Nauczyć

Zespół Szkół Technicznych w Poznaniu-Golęcinie Prezentacja Szkoły Nowość!!! www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc

#265 Share Pawel20

Pawel20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 928 postów

Napisany 03 listopad 2012 - 20:25

Czasopisma i magazyny rolnicze Hoduj z głową
Dobry hodowca
Które czasopismo lepsze, bardziej życiowe?

#266 Share Ursus11

Ursus11

Użytkownik

• Members
  • PipPipPip
  • 829 postów

Napisany 03 listopad 2012 - 23:33

Czasopisma i magazyny rolnicze Ja od roku biore Hoduj z Głową Bydło. Teraz chyba wezme Top Agra z bydłem

#267 Share pieniu

pieniu

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 03 listopad 2012 - 23:52

Czasopisma i magazyny rolnicze Ja mam za darmo różne gazety rolnicze i o maszynach , uprawach ,tirach itp bo sąsiad pracuje w punkcje sprzedarzy maszyn i on ma darmowo ale że ,się nie interesuje to
mi daje ;d

#268 Share Adrian1025

Adrian1025

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Motoryzacja, itp.

Napisany 04 listopad 2012 - 00:13

Czasopisma i magazyny rolnicze Teraz troszke zredukowaliśmy tą prase rolniczą (bo za duze rachunki były ;))do Top Agrar Polska z wszystkimi dodatkami, Farmer, Agrotechnika, to w prenumeracie i od czasu do czasu pojedynczo RPT, Agromechanike i Tygodnik Rolniczy.
Ale jeszcze 2 lata temu prenumerowaliśmy wszystko co wyzej wymieniłem oprocz Tygodnika Rolniczego(kupowany pojedynczo)

#269 Share ggrzegorzewski10

ggrzegorzewski10

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 25 styczeń 2013 - 17:50

Czasopisma i magazyny rolnicze -- połączono --

Witam wszystkich forumowiczów. Od dłuższego czasu z ogromną uwagą czytam wasze wpisy związane z hodowlą. Mi w prowadzeniu mojej hodowli bardzo pomogło czasopismo Hoduj z głową bydło. Jestem prenumeratorem już od ponad roku i w każdym numerze znajduje wiele ciekawych i pomocnych tematów przede wszystkim związanych z żywieniem. Na początku byłem niechętnie nastawiony do czegoś takiego ale po lekturze kilku numerów jestem zaskoczony, że w takim stopniu jest to mi pomocne. Czy wy równiez korzystacie z tego typu czasopism??? Jakie są wasze spostrzeżenia na ten temat?

Edytowany przez Marcin91, 25 styczeń 2013 - 17:57.
dublowanie tematów

#270 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 25 styczeń 2013 - 19:57

Czasopisma i magazyny rolnicze Ja prenumeruje Poradnik Rolnicy od lat . Jest to tygodnik ,który pomaga nie tylko w żywieniu krów mlecznych, ale w ogóle są w nim informacje dotyczące każdego rodzaju rolnictwa . Poradnik ten zawiera również porady prawne ,oraz w razie jakichkolwiek pytań można skonsultować się z Panią Prawnik ,która dyżuruje pod tel. w określone dni .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#271 Share tommy83

tommy83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 26 styczeń 2013 - 17:58

Czasopisma i magazyny rolnicze

Ja prenumeruje Poradnik Rolnicy od lat . Jest to tygodnik ,który pomaga nie tylko w żywieniu krów mlecznych, ale w ogóle są w nim informacje dotyczące każdego rodzaju rolnictwa . Poradnik ten zawiera również porady prawne ,oraz w razie jakichkolwiek pytań można skonsultować się z Panią Prawnik ,która dyżuruje pod tel. w określone dni .

JA też prenumeruje Poradnik od nowego roku zmienił nazwę, zawsze na pierwszej stronie jest ciekawy komentarz o sytuacji ogólnej w kraju zwłaszcza ciekawie opisuje Krzysztof Wróblewski

#272 Share bartek45

bartek45

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisany 27 styczeń 2013 - 00:32

Czasopisma i magazyny rolnicze Ja prenumeruję RPT i Poradnik Tygodnik rolniczy (ten nowy, połączony).

Mam do Was prośbę o doradę: kończy mi się prenumerata RPT i zastanawiam się czy przedłużyć RPT czy zaprenumerować Agromechanikę. Pomóżcie.

#273 Share kamil16251290

kamil16251290

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 556 postów
  • Zainteresowania:Zachodnia technika rolnicza, majsterkowanie, udoskonalanie, jeżdżenie wszystkim co ma koła i silnik.

Napisany 27 styczeń 2013 - 09:42

Czasopisma i magazyny rolnicze Ja prenumeruję i RPT i Agromechanikę. Jak dla mnie RPT znacznie lepsza jest, ciekawsze artykuły, opinie rolników, sprzęty rolników są opisywane. Agromechanika prowadzi bardziej suche testy, lub sama testuję maszyny. Także dla mnie RPT wygrywa ale że dużo czytam nawet te dwa czasopisma to i tak dla mnie za mało na miesiąc :P
Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

#274 Share michal1993

michal1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1677 postów
  • Zainteresowania:KPK Komurun Team

Napisany 27 styczeń 2013 - 09:56

Czasopisma i magazyny rolnicze Ja też prenumeruję RPT i Agromechanikę. Zgadzam się z tobą Kamil, też wolę RPT. Czasami opisują jakieś wynalazki/ udoskonalenia np. przedni napęd do C-360 czy poradnik jak założyć dodatkowe halogeny do ciągnika. RPT czasami przydaje się dla początkującego majsterkowicza.

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

#275 Share ggrzegorzewski10

ggrzegorzewski10

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 29 styczeń 2013 - 16:49

Czasopisma i magazyny rolnicze Ja też mam prenumeratę Poradnika Rolniczego już od jakiegoś czasu przez mleczarnię ale nic ciekawego tam nie ma bardziej takie informacyjne. Jeżeli chodzi o hodowlę bydła to dużo bardziej pomocne jest Hoduj z głową.

#276 Share Leasing-rolniczy

Leasing-rolniczy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów
  • Zainteresowania:Kredyty rolnicze, leasing rolniczy

Napisany 30 kwiecień 2013 - 07:35

Czasopisma i magazyny rolnicze Jak zdobywacie dodatkową wiedzę na tematy was interesujące? Jakieś ciekawe książki, czasopisma. Piszcie może innym też to pomoże.

Połączony

Edytowany przez MAT912, 17 maj 2013 - 21:48.

#277 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 30 kwiecień 2013 - 08:15

Czasopisma i magazyny rolnicze Co do naprawy maszyn i ciągników to agrofoto można się dużo dowiedzieć.Z resztą nie tylko, jak wchodziłem na inne działy to też jest mnóstwo przydatnych informacji.Tylko trzeba mieć czas żeby to przeczytać :D
Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

#278 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 maj 2013 - 17:39

Czasopisma i magazyny rolnicze Top Agrar - gazeta rolnicza :P

#279 Share Bartek72511

Bartek72511

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1571 postów

Napisany 17 maj 2013 - 13:35

Czasopisma i magazyny rolnicze Ja również polecam Top Agrar. Wiele informacji, wyliczeń itd. Dodatkowo mają w zakupie oprócz miesięczników wiele ukierunkowanych gazet/ książek. JA np posiadam "Kukurydza w mistrzowskiej uprawie" i jestem z niej bardzo zadowolony. Myślę że ta gazeta + agrofoto posiada wszelkie informacje na temat rolnictwa, tylko potrzeba duuuużo czasu żeby to wszystko przestudiować.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#280 Share ursusc914

ursusc914

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 20 czerwiec 2013 - 15:07

Czasopisma i magazyny rolnicze Rolniczy Przegląd Techniczny (RPT), Tygodnik Poradnik Rolniczy i Farmer.
Bierzecie udział w grze Farmeriada prowadzonej przez Farmera?
Ktoś ma zbędne kody, które są umieszczone na ostatniej stronie miesięcznika?