Skocz do zawartości

Zdjęcie

wiertarka stołowa

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share marcin1980

marcin1980

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 28 styczeń 2013 - 16:24

wiertarka stołowa witam czy ktoś ma własnej konstrukcji wiertarkę stołową?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
wiertarka stołowa Dzisiaj, 13:01
  •  

#2 Share mariusz0209

mariusz0209

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów

Napisany 28 styczeń 2013 - 17:55

wiertarka stołowa też miałem sobie robić ale w sumie to nie warto. ja kupiłem używaną za 900 zł. Wiertarka jest z 1992 roku bardzo mało używana ze stolikiem, ma 6 biegów i silnik 2,6 kW czyli tyle co 4 najbardziej popularne WS 15, do niej było jeszcze imadło maszynowe które waży ok 60 kg i 50 wierteł w rozmiarach od 12-40 mm :) moim zdaniem to jak za darmo ale cóż poprostu się udało i tyle. :) naprawdę nie baw się w robienie czegoś takiego bo nie będzie miała odpowiedniej sztywności itp. Widziałem ostatnio 3 wiertarki WS 15 po 500 zł sztuka tylko silniki były spalone więc do ceny ok 150-200 zł za przezwojenie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share asasinator666

asasinator666

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Zainteresowania:wszystko co ciekawe...

Napisany 30 styczeń 2013 - 23:54

wiertarka stołowa Zrobiłem 2 lata temu wiertarkę stołową i wiercę nią wiertłami do 20mm (kilka razy 25mm). Zrobiona była z tego co było pod ręką w garażu- trochę części od wiertarek (Celma i Bosch), silnik 1,5KW. Teraz nie widzę pracy w garażu bez niej. Wiadomo, że nie jest to oryginał no i luzy ma- jednak nie można wiele wymagać. Zdjęcie wiertarki jest w mojej galerii
@mariusz0209 czy możesz napisać gdzie dokładniej te wiertarki można kupić bo poszukuje czegoś stabilnego?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share simson2812

simson2812

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 800 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Konstruowanie

Napisany 07 kwiecień 2013 - 09:32

wiertarka stołowa ja zrobiłem profesjonalna wiertarkę parę lat temu i sprawuje się super jeżeli chce ktoś zdjęcia to pisać na pw
W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę