Skocz do zawartości

Zdjęcie

pompka paliwowa john deere 6X10, 6X00

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1828 postów

Napisany 28 styczeń 2013 - 12:59

pompka paliwowa john deere 6X10, 6X00 witam
czy ktoś może mi podać ciśnienie robocze prawidłowe dla pompki paliwowej w zbiorniku numer pompki AL78405, pompka firmy siemens VDO. Prawdopodobnie jest to przyczyna zapowitrzania się ciagnika oraz braku możliwości odpowietrznia pompką elektryczną. Proszę o pomoc
wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania
dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy
jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
pompka paliwowa john deere 6X10, 6X00 Dzisiaj, 06:31
  •  

#2 Share ptaszyna

ptaszyna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1632 postów

Napisany 28 styczeń 2013 - 13:27

pompka paliwowa john deere 6X10, 6X00 Dokładnego nie wiem, ale jest niewielkie, ok 1 bar. Mam w Aresie sil. taki jak w JD 6310 i wymieniałem pompkę to wiem że można spokojnie przytkać palcem.

#3 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1828 postów

Napisany 28 styczeń 2013 - 15:23

pompka paliwowa john deere 6X10, 6X00 a jakie objawy miałeś ? ja potrzebuje dokładną wartość cisnienia
dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

#4 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1828 postów

Napisany 31 styczeń 2013 - 11:51

pompka paliwowa john deere 6X10, 6X00 pomoże ktoś ?

#5 Share Johny6910

Johny6910

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 01 kwiecień 2013 - 12:21

pompka paliwowa john deere 6X10, 6X00 co do zapowietrzania sie sprawdz zaworek przepustowy koło filtra paliwa, mo ze być już wyrobiony, u mnie tak było i ciągnik gdy stał zapowietrzał sie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Kubus_87

Kubus_87

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 03 kwiecień 2013 - 20:26

pompka paliwowa john deere 6X10, 6X00 Witam. Miałem problem z zapowietrzaniem się ciągnika z tą pompką. Problem nie tkwi w pompce tylko złym działaniu zaworka. W moim przypadku całkiem go nie było. Zakupiłem w sklepie motoryzacyjnym zaworek za 5zł zamontowałem w przewodzie przed filtrem paliwa i problem znikł. A co do odpowietrzania to niestety ta pompka nie ma takiego ciśnienia żeby przepchnąć paliwo tak więc jak już zapewne wiesz jest to droga przez mękę :). A tak zupełnie na marginesie jeśli miał byś kupować tę pompkę to nie kupuj zamienników bo u mnie działał on niecały sezon, ani oryginału w JD bo kosztuje około 500 zł. Takie pompki stosowano w samochodach osobowych BMW, VW, Seat a oryginalna niemiecka pompka vdo kupiona w intercars-ie kosztowała mnie 175zł. Pozdrawiam

#7 Share szopen

szopen

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 515 postów

Napisany 10 maj 2013 - 07:19

pompka paliwowa john deere 6X10, 6X00 Ja zapłaciłem za nią 115 zł w samochodowym i chodzi dwa lata.
Jak chcesz nią odpowietrzyć to przed zapaleniem przestaw rewers do przodu, przekręć kluczyk i jak chodzi to poluzuj na chwilę odpowietrznik na filtrze. Nie będzie się też zapowietrzał jak będziesz na koniec pracy tankował do pełna. U mnie wymieniłem już trzy zaworki i dałem sobie spokój bo zawsze troszkę się cofa.

#8 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1828 postów

Napisany 23 czerwiec 2013 - 04:50

Witam. Miałem problem z zapowietrzaniem się ciągnika z tą pompką. Problem nie tkwi w pompce tylko złym działaniu zaworka. W moim przypadku całkiem go nie było. Zakupiłem w sklepie motoryzacyjnym zaworek za 5zł zamontowałem w przewodzie przed filtrem paliwa i problem znikł. A co do odpowietrzania to niestety ta pompka nie ma takiego ciśnienia żeby przepchnąć paliwo tak więc jak już zapewne wiesz jest to droga przez mękę :). A tak zupełnie na marginesie jeśli miał byś kupować tę pompkę to nie kupuj zamienników bo u mnie działał on niecały sezon, ani oryginału w JD bo kosztuje około 500 zł. Takie pompki stosowano w samochodach osobowych BMW, VW, Seat a oryginalna niemiecka pompka vdo kupiona w intercars-ie kosztowała mnie 175zł. Pozdrawiam

i tu się mylisz, zaworek jest tylko oszukaniem systemu bo problem i tak jest w nieszczelności. I nie pomogą pompki i zaworki bo niedomaganie tkwi gdzie indziej. Ja już chyba wiem gdzie ale czy pomogło poinformuję wkrótce jak sam przetetuję bo ciągnik się nadal zapowietrza a zaworek mam przed filtrem

#9 Share endrju

endrju

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 09 marzec 2016 - 18:06

temat dawno nie odwiedzany ,ale się podłącze . A mianowicie mam pytanie   jak dostać się do tej pompki elektrycznej w zbiorniku ? czy trzeba wyjmować zbiornik ? 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share jasko1993

jasko1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 251 postów

Napisany 09 marzec 2016 - 18:21