Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pług Gregoire-Besson GB Line - najlepszy pług dla ciągników o małej mocy

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Krzysztof_Sz

Krzysztof_Sz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 28 styczeń 2013 - 08:00

Pług Gregoire-Besson GB Line - najlepszy pług dla ciągników o małej mocy Jestem szczęśliwym posiadaczem pługa Gregoire-Besson GB Line, uważam że jest to najlepszy pług dostępny na ranku dla ciągników od 90 KM
Nie mam niestety filmiku z moim pługiem ale wrzucam filmik znaleziony na YouTube z identycznym pługiem jak mój. Ja ciągne go NH TD90 i idzie pięknie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pług Gregoire-Besson GB Line - najlepszy pług dla ciągników o małej mocy Dzisiaj, 00:51
  •  

#2 Share LUKASZ14

LUKASZ14

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 78 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 28 styczeń 2013 - 09:32

Pług Gregoire-Besson GB Line - najlepszy pług dla ciągników o małej mocy a jak z kryciem resztek kukurydzy ciętej na ziarno czy w np.w łący czy wywraca skibe ??

#3 Share Krzysztof_Sz

Krzysztof_Sz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 29 styczeń 2013 - 14:53

Pług Gregoire-Besson GB Line - najlepszy pług dla ciągników o małej mocy Jak nie ma bardzo dużo resztek po kukurydzy to kryje super, a co do wywracania skiby to na odkładnicach półśrubowych wywraca idealnie

#4 Share Baarth

Baarth

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 03 luty 2013 - 16:39

Pług Gregoire-Besson GB Line - najlepszy pług dla ciągników o małej mocy Krzysztof a miałeś przyjemność orać pługami innych producentów ???
New Holland T7.185; New Holland T6050 Plus; New Holland T6050 RC; New Holland T5060; New Holland TC5050; Kverneland 150S x 2 ; Kverneland Exacta HL; Unia Kombi ; Apollo 16 ; Pottinger 3003 S i pare innych "zabawek"

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pług Gregoire-Besson GB Line - najlepszy pług dla ciągników o małej mocy Dzisiaj, 00:51
  •  

#5 Share farmervip

farmervip

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1041 postów

Napisany 03 luty 2013 - 17:53

Pług Gregoire-Besson GB Line - najlepszy pług dla ciągników o małej mocy Mi osobiśćie ta orka sie nie podoba, robi rządki jak by ziemniaki sadził

:) :)

#6 Share malkolm

malkolm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1774 postów

Napisany 07 luty 2013 - 19:37

Pług Gregoire-Besson GB Line - najlepszy pług dla ciągników o małej mocy i ten td ciągnie 4x45??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share karolr2

karolr2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1577 postów

Napisany 07 wrzesień 2016 - 13:42

Pług Gregoire-Besson GB Line - najlepszy pług dla ciągników o małej mocy

Odświeżę temat. W tym pługu jest max 40cm. Może jest ktoś na forum kto ma jeszcze taki pług?