Skocz do zawartości

Zdjęcie

Potrzebuje pomocy problem z Fendt 824 wyciek ze sprzęgła

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Tomasz_W

Tomasz_W

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 27 styczeń 2013 - 23:12

Potrzebuje pomocy problem z Fendt 824 wyciek ze sprzęgła Witam wszystkich. Czy ktoś może mi doradzić gdzie wewnątrz skrzyni beigów może wyciekać płyn ze sprzęgła - chodzi mi o ten który jest w zbiorniczku w kabine do sprzęgła i hamulca. Zastosowałem dodatkowy zbiorniczek żeby się przekonać czy wyciek jest ze sprzęgła czy z hamulców. Okazało się że ze sprzęgła. Na zewnątrz nie ma wycieku - potem przewód wchodzi do skrzyni. Ucieka ok 0,3 l dziennie nawet na postoju jak ciągnik nie pracuje. Bardzo proszę o jakieś wskazówki w tym temacie. Czy do tej naprawy trzeba ciągnik "rozjechać" czy też dostanę się od strony tylnego mostu ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Potrzebuje pomocy problem z Fendt 824 wyciek ze sprzęgła Dzisiaj, 08:19
  •  

#2 Share kosti68

kosti68

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 28 styczeń 2013 - 08:49

Potrzebuje pomocy problem z Fendt 824 wyciek ze sprzęgła No to masz niezly problem. Sprawa jest dosyc skomplikowana i pracochłonna. Nie obedzie sie bez zdjecia kabiny i rozjechania ciagnika. Jesli nie masz mozliwosci i warunkow pojedz lepiej do porzadnego warsztatu.
Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

#3 Share Tomasz_W

Tomasz_W

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 28 styczeń 2013 - 10:26

Potrzebuje pomocy problem z Fendt 824 wyciek ze sprzęgła Dzięki za odpowiedz. Warunki do naprawy mam bdb (hala wózki widłowe itp). Masz może do sprzedania matariały do napraw tego modelu ? Chętnie odkupie (lub wymienie mam katalog części do Fendt 824, instrukcję obsługi, oraz katalogi i instrukcję do Agrotron 260 i MF 8160). Jeśli masz materiały do napraw napisz mi cenę na twajda11@wp.pl.
Mój tel 504230072.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Tomasz_W

Tomasz_W

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 28 styczeń 2013 - 10:59

Potrzebuje pomocy problem z Fendt 824 wyciek ze sprzęgła Mam jeszcze jedno pytanie. Wiesz może w któym miejscu w skrzyni jest siłownik sprzęgła ?

#5 Share Grzesiex

Grzesiex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisany 28 styczeń 2013 - 21:36

Potrzebuje pomocy problem z Fendt 824 wyciek ze sprzęgła Lewy, górny narożnik korpusu przekładni na łączeniu jej segmentów. Ciągnik do rozpołowienia.

Musisz dostać się do takiego zespołu:

http://www.ebay.de/i...h-/120367472020

Edytowany przez Grzesiex, 28 styczeń 2013 - 23:16.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Tomasz_W

Tomasz_W

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 29 styczeń 2013 - 10:05

Potrzebuje pomocy problem z Fendt 824 wyciek ze sprzęgła Dzięki za podpowiedz, Pozdrawiam