wojtii

Problem z odpalaniem.

Polecane posty

koses    13

panowie spokojnie jasne że odpali tylko adasko987@ zapomiał wstawić przecinek w te 35 ;) a tak na poważnie to w 28 stopni w tym roku moja 912 nawet nie miałkneła dopiero po podłączeniu grzałki na godzikę odpaliła chociaż cuda się zdażają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil20    0

Co do odpalania to o C-360 nie mam dobrego zdania ;) ogólnie to bez gorącej wody w zime ani rusz....

Ten ciągnik powinien zapadać w sen zimowy jesienią i budzić się wiosną bo do zimy nie jest kompletnie przystosowany...bez obrazy dla fanów tej maszyny ale takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davidastra    0

tak na - 35 stopni

to w pełni sprawny układ paliwowy , rozrusznik , akumulator

cycuś ropka

a gorąca woda heh

przy - 35 stopniach moment traci temperature

a tuleje jest w tej temperaturze bardzo łatwo uszkodzić

jak już to akumulator musi być trzymany w ciepłym miejscu

np w domu wtedy ma sprawność


Ursus c 330 1982r.

Ursus c 360 3P 1987r.

Zetor 7211 1989r.

Bizon ZO56/6 1988r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

U nas c-360 stoi przez zime w garazu ale wode i tak spuszczamy. przy wiekszych mrozach na chwilke prostownik i normalna wode i git :P

z C-330 jest troszke gorzej bo stoi pod wiata ale wtedy zar z pieca pod miske olejowa i ciepla wode i pali normanie :)

pozdro


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIJANA14    1

my jak nie możemy zimą odpalić to kawałek szmatki troszke ropy podpalamy to i przystawiamy do rury ssącej powierze i zawsze odpali

10% za wielkie litery (już poprawione)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziomek1994    3

Mam problem z uruchomieniem ursusa c360.Musze go rozciagac bo inaczej go nie odpale co moze byc przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chaner123    12

opisz co dokładniej się robi po naciśnięciu startera rozrusznik kręci czy nie ??? przerywa może wogóle nic się nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Może sprzęgiełko(bendix) dostaje poślizgu. wtedy rozrusznik kręci , tryb rozrusznika zazębiony, a wałem nie kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil360    0

a może regulator jak mieliśmy kiedyś ursusa 360 i jak tato chciał odpalić to tylko burczała

ojciec myślał że to rozrusznik ale jak pojechaliśmy do elektryka to okazało się że to regulator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ja miałem tak w 50-siące to zrobiłem remont silnika,kupiłem rozrusznik i akumulatory to w tedy działało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matek16    0

Witam ja mam taki problem w mojej C 355 po remoncie generalnym nie da rady włączyć WOMu, z wyłączaniem nie ma problemów ale z chodzącym silnikiem włączenie jest nie możliwe muszę albo zgasić go albo tak ciągnąć aż go zmuli i zgaśnie Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil2104    0

Witam jestem nowy i mam problem z ursusem c 362 otoz kupiony jakis rok temu oczywiscie sprowadzony i od jakis 3 dni wystapił problem otoz jak jest zimny ma ciezko zapalic gdy go nie przepompuje to nie zapali wogole tak jak by nie było w nim paliwa a jak przepompuje to zapali ale z wielkim trudem za 2 moze 3 razem. Natomiast gdy juz go zapale i zgasze i ponownie pale to pali na przysłowiowy dotyk ale gdy juz postoi jakis czes problem sie znow powtarza. Prosze o rade i z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davidastra    0

zaworek zwrotny nie trzyma

i paliwo ucieka z powrotem do baniaka


Ursus c 330 1982r.

Ursus c 360 3P 1987r.

Zetor 7211 1989r.

Bizon ZO56/6 1988r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon15    1

elo nie wiem czemu mi nie che zapalic Ursusc 360 3p nie wiem co sie stało akumlator naładowany i wszystko ok ale jak przekrecam fajche do zaplanaia to tak dziwnie brzeczy trik trik czy cos


Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne,itp,itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Na co nowe? Stare wystarczy porządnie przeczyścić szczotka drucianą i będzie oki. Do takich przygód przygotuj się bo to przy akumulatorze więc to normalne jak na klemach zrobi się nalot.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez WorguleFarm
      Witam, mam pytanie a mianowicie gdzie są kalamitki do smarowania w Ursusie C-360 
      Znalazłem ich 8 ale może wiecie gdzie są jeszcze ?
       
      Znalazłem:
      -przy przednich kołach po 2 na każde koło = 4
      -na "przodzie ciągnika pod spodem"           = 2
      -na pompie wodnej                                      = 1
      -na pedale sprzęgła                                     =1
       
      Gdzie jeszcze mogą być ?
    • Przez PiotrSadło
      Witam  najpierw mam po zerwaniu sie nitów(chyba) zaczął się psuć 4 bieg i klinuje się 
      podobno wyrwane nity w skrzyni biegów od czego mam zacząć ? 
      Jak zabrać się za to i jaki był by koszt ?
    • Przez brodzik2207
      witam, po zimie mam problem z odpalaniem mojego jd mianowicie ciagnik kreci i nie moze załapac  tak jakby nie dostawal paliwa ale pompka paliwowa podaje, sciagam filtr powietrza psikne troszke samostartu i ciagnik pali od strzała nastepnie gdy sie zgasi odpala bez zarzutu ale gdy postoi z poł dnia znow nie chce zlapac moze ktos cos podpowie ?
      moge dodac tylko ze zima wymieniłem filtr paliwa oczywiscie na orginalny no i nie wiem co jest wygladało by na to ze paliwo schodzi no ale pompka przeciez podaje po przekreceniu stacyjki a i ostatnio zauwazyłem ze ta pompka zasilajoca zaczeła sie lekko pocic.... 
      z gory dzieki 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj