Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z odpalaniem.

1423 odpowiedzi na ten temat

#1 Share wojtii

wojtii

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 236 postów

Napisany 23 październik 2006 - 11:39

Problem z odpalaniem. dałem pompe wtryskową do naprawy,przywiozłem naprawioną , zamontowałem ,i nie chce zapalić :-[
jak ustawić kąt wtrysku.bez momentoskopu? odpwietrzyłem dobrze,próbowałem metodą prób to ustawić i nic , nawet się nie odezwie
pompa i wtryski są po naprawie ,co robić??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem z odpalaniem. Dzisiaj, 03:31
  •  

#2 Share kat

kat

R.I.P.

• Members
  • PipPipPip
  • 1847 postów

Napisany 23 październik 2006 - 13:38

Problem z odpalaniem. Zgłosić reklamację ;D . Wieczorem jeszcze ojca spytam może coś będzie wiedział na ten temat. A paliwo do sekcji w pompie chociaż dopłynęło? I czy wtryski były wyrególowane?

#3 Share wojtii

wojtii

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 236 postów

Napisany 23 październik 2006 - 17:01

Problem z odpalaniem. oczywiscie ,po odkręceniu przewodów od wtrysków ,paliwo leci ,pompa działa,wtryski mają nowe końcówki i były regulowane,warsztat w którym robiłem pompe wymaga też dostarczenia wtrysków

#4 Share kat

kat

R.I.P.

• Members
  • PipPipPip
  • 1847 postów

Napisany 23 październik 2006 - 17:54

Problem z odpalaniem. Paliwo z rurki leci. hmm... Ale może być tak że sekcje w pompie ci przepuszczają i wtedy paliwo będie podawać ale za słabo sprężone i wtedu wtrysk go ne przepuści. Wukręć cały wtrysk na zewnątrz i dokręć rurkę i wtedy odpalając zobaczysz czy ładnie pylą. A co do ustawiania to na końcówce wtrysku powinna być kreska i na aparecie też. Tżeba je razem ustawić w lini prostej.

#5 Share kat

kat

R.I.P.

• Members
  • PipPipPip
  • 1847 postów

Napisany 24 październik 2006 - 11:11

Problem z odpalaniem. Sorki że pisze nowego posta ale chce żeby Wojtii go zauważył. Jest jeszcze jedna możliwość. Jak zakładałeś pompę to ona musi pasować takim wypustem na sprzęgiełko. Mogłeś nie trafić i teraz pompa żle chodzi względem zapłonu. Bo będzie chodzić bo wytnie sobie  nowy ząbek i będzie podawać paliwo. Tylko nie w tym momęcie co trzeba. Odpisz jak coś się dowiesz.

#6 Share damian9871

damian9871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 24 październik 2006 - 13:50

Problem z odpalaniem. przecież tam jest podwójny ząbek inaczej nie złożysz tego chyba że na chama ale nie podejrzewam cię o to.nie miałeś czasem na pompie wyciętego jednego ząbka dodatkowo?

#7 Share wojtii

wojtii

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 236 postów

Napisany 24 październik 2006 - 17:34

Problem z odpalaniem. ustaliłem dzisiaj ze nie można ustawić kąta wtrysku<zapłonu> na znaki,pompa jest założona na ząbek ,ale zapłon jest za późny,nawet jak przestawie ją na max do góry ,to i tak jest za mało,zastanawiam sie czy nie wyciąć jednego ząbka ,wtedy da sie ustawić,chyba ze jest inna metoda?

#8 Share damian9871

damian9871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 24 październik 2006 - 20:18

Problem z odpalaniem. nie  ma innej metody

#9 Share forterra

forterra

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 19 listopad 2006 - 20:03

Problem z odpalaniem. Ja mam w moim c-360 pompe rotacyjna i odpala za pierwszym obrotem

#10 Share malutki22_12

malutki22_12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów

Napisany 08 styczeń 2007 - 19:30

Problem z odpalaniem. u mnie kiedyś po założeniu tryby dobrze nie zazębiły i też nie chciał zapalić

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share heniek

heniek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 09 styczeń 2007 - 17:54

Problem z odpalaniem. Naprawde musisz dobrze zalozyc pompe z tym sprzegielkiem ,mnie tez sie kidys m przestawilo o jeden zabek i nie palil .Sprawdz to. Na kole zamachowym po odkreceniu klapki krecac zgodnie z ruchem silnika (patrz wentylator) masz 1 kreske a potem dwie kolo siebie -iwtedy powinno podnosic sie paliwo na kroccu pompy na 1 sekcji.

#12 Share karol5

karol5

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 09 styczeń 2007 - 22:36

Problem z odpalaniem. dokladnie wyjmij pompe bo Ci sie zle spasowala

#13 Share tomek

tomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 09 styczeń 2007 - 23:04

Problem z odpalaniem. właśnie nie wiem jak tam jest ale mi się w zetorze nie spasowała i nie chciał odpalić i klin się ścioł

#14 Share wojtii

wojtii

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 236 postów

Napisany 10 styczeń 2007 - 18:40

Problem z odpalaniem. panowie,mała prośba ,patrzcie na date przy postach :( problem z pompą już dawno rozwiązany... :unsure:

#15 Share Wojtek

Wojtek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 242 postów

Napisany 22 styczeń 2007 - 22:00

Problem z odpalaniem. ostatnio daliśmy do naprawy pompe wtryskową do ostrówka( wzielismy na wymiane) i na na pompie po regeneracji wcale niechciał zapalić :angry: pojechalismy dac do reklamacji i ja oczywiscie odrazu pompiarze przejzeli i stwierdzili ze wszysto jest dobrze i musi działac, a akurat maja silnik od c 360 i wsadzili do nego tą pompe i odrazu zapalił, zabralimsy ja załozylismy i to samo niechce palić. na drugi dzień sam jeden z pomparzy przyjechał, sam ja załozył i etz niechciał zapalic, wsadzilismy do naszej c 360 zapaliła odrazu, wkoncu nam dali inną pompe i zapalił na niej odrazu, pompiarz stwierdził "ta pompa poprostu w tym silniku chodzić nie bedzie"

#16 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów
  • Zainteresowania:no po pierwsze to dziewczyny a pózniej to głównie naprawianie i przerabianie róznych maszyn ( zazwyczaj wszystko psuje)

Napisany 12 lipiec 2007 - 19:21

Problem z odpalaniem. jak wasze ursusy odpalaja jak jest mróz bo mój przy mrozie do min 15 C jest ok tzn no odpalam go na ''kopciucha'' jak u wy rozwiązujecie ten problem?

#17 Share janusz14

janusz14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów

Napisany 12 lipiec 2007 - 19:24

Problem z odpalaniem. ja zawsze przez mrozem spuszczam z bloku wodę a rano może se nawet być i -30 ,,zalewam go gorąca wodą i nie ma bata żeby nie odpalił :P :P

#18 Share mix

mix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 12 lipiec 2007 - 19:25

Problem z odpalaniem. Jak już go odpalamy to linka i drugi ciągnik. Chociaż zdażają się cuda i ciągnik odpala na "faje" i na prostownik ^_^

#19 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 12 lipiec 2007 - 19:32

Problem z odpalaniem.

ja zawsze przez mrozem spuszczam z bloku wodę a rano może se nawet być i -30 ,,zalewam go gorąca wodą i nie ma bata żeby nie odpalił :P :P

Ja identycznie, a zima c-360 nonstop zapalm pronara :P

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share versus

versus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 12 lipiec 2007 - 20:03

Problem z odpalaniem.

ja zawsze przez mrozem spuszczam z bloku wodę a rano może se nawet być i -30 ,,zalewam go gorąca wodą i nie ma bata żeby nie odpalił :P :P

Ja tez zapalam w ten sposób, tylko brak starter przez jakieś 10 sekund przytrzymać. Teraz mam rozrusznik przekładniowy to powinien jeszcze lepiej palić :P