Skocz do zawartości

Zdjęcie

Brona talerzowa OSKAR Grass-Rol

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share jedrus

jedrus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów

Napisany 24 styczeń 2013 - 19:04

Brona talerzowa OSKAR Grass-Rol Witam, przymierzam sie do kupna brony talerzowej, zastanawiam sie na ta marka 2,7m . W przypadku tej firmy układ X lub V jest nieistotny gdyz mozna ustawic podobno oba. interesuje mnie jakośc tej brony, czy ktos taka uzytkuje, czy równo jest po niej czy poryte sa rowy? Nie widziałem jej na zywo, na zdjeciach wyglada masywnie i schludnie ale wiadomo że najlepiej dotknąć :rolleyes: . Prosze o opinie, dzięki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Brona talerzowa OSKAR Grass-Rol Dzisiaj, 21:56
  •  

#2 Share adeczek27

adeczek27

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 24 styczeń 2013 - 19:11

Brona talerzowa OSKAR Grass-Rol Witam. Na jasieni tata zakupił tą bronę tylko że wersje mniejszą w kształcie >. Brona solidnie wykonana, tylko farba dośc szybo z ramy odpaduje moim zdaniem źle pomalowane. Ogółem brona jest ok dobrą robote w polu robi, nie robi żadnych rowów bynamniej umnie a pole zostaje proste. Jestesmy zadowoleni z zakupu, polecam ci tą brone myśle że ty też będziesz zadowolony.

#3 Share Mariusz15

Mariusz15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Zainteresowania:ładne dziewczynki szybkie samochody i dochodowe rolnictwo

Napisany 24 styczeń 2013 - 19:51

Brona talerzowa OSKAR Grass-Rol ja też mam taka bronę tylko o szerokości 3,15 w układzie V ale jak kolega pisze wyżej układ można sobie samemu zmienić, farba jak na razie się trzyma, ogólnie konstrukcja jest ciężka i masywna, talerze też są wytrzymałe bo kilka razy udało mi się złapać kamienia i nic się nie stało, ładnie składa nie ma żadnych rowów, ja kupiłem u tego dilera, spoko goście dali mi dobry rabat i transport gratis, to już nie pierwsza maszyna krórą od nich kupiłem http://www.rol-max.com, polecam :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share jedrus

jedrus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów

Napisany 24 styczeń 2013 - 20:36

Brona talerzowa OSKAR Grass-Rol dzięki za odp, wyglada na to że faktycznie jest tak masywna na jaka wyglada na fotkach a to ważne bo mam też scierniska po kukurydzy nie duzo ale tak ok 3-4 ha i w tym roku pozyczyłem od sąsiada famarol 1,8m, wrzuciłem 150 kg obciążenia, miała nowe talerze to nawet sladu nie było na polu że cos robiłem, co roku likwiduje tez zawsze jakąś łakę to bedzie jak znalazł

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share adeczek27

adeczek27

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 24 styczeń 2013 - 21:46

Brona talerzowa OSKAR Grass-Rol Masywna jest moja 1.8m waży 520kg.