Zaloguj się, aby obserwować  
farmer321

Jaki ciągika do 105KM

Polecane posty

farmer321    5

Witam szukałem trochę na forum tematu jaki by mnie interesował ale nic nie znalazłem a wiec już wyjaśniam . Zamierzam kupić używany ciągnik o mocy ok. 95-105KM(4cyl.+Turbo),4x4,w wersji całkowitej mechanicznej(nie chce elektroniki czyli EHR itp.),szukam ciągnika z rocznika 1990 w zwyż, ciągnik pracował by na 30h gospodarstwie do prac typu orka, uprawa przedsiewna , prasa i transport , na zakup przeznaczył bym +/- 55000zł , rozważam zakup jakiegoś ursusa , zetora , MF , pronara ale rozważę inne oferty. Zależy mi na małym spalaniu , bezawaryjności i dostępności części .

Edytowano przez farmer321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin1515    10

Na allegro w cenie ok 50 tys znajdziesz spokojnie pronara 105km. Ciągniki mało palą i są dość dobre ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

może napisz jaka marka ci odpowiada może ursus 5314 z turbo ma 85 kucy i pewnie jescze z 5 i byś kupił rocznik około 99 a może jakiegoś MF albo jelenia http://allegro.pl/listing.php/search?string=john+deere+3140&category=0&sg=0 kolega ma 3140 a sobie chwali


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BLV    10

hym ... moze same silver ? 100 koni w 4 cylindrach np model silver 100.4 lub odpowiednik - lamborghini premium lub hurlimann 910.4 XT ? rewers mechaniczny, podnośnik tez malo elektroniki, chyba chłodzona cieczą jednostka deutza. co do skrzyni nie pomogę bo nie mogę sam znaleźć info ale ogólnie maja dobra opinie te ciągniki. ps czemu nie chcesz renault ? cares 95 , silnij JD i tez malo elektroniki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

mateos355 dobrze gada, polać mu ;)

lepiej dołożyć te parę tyś. i mieć porządną maszynę.

Ja mam jelenia 6400 i jestem z niego bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BLV    10

K68 - ile czasu posiadasz JD ? ile ma motogodzin ? i jakie naprawy przeszedł ? bo zastanawiam sie miedzy JD 6400 a Lamborghini premium .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

może napisz jaka marka ci odpowiada może ursus 5314 z turbo ma 85 kucy i pewnie jescze z 5 i byś kupił rocznik około 99 a może jakiegoś MF albo jelenia http://allegro.pl/li...category=0&sg=0 kolega ma 3140 a sobie chwali

 

 

Myślisz że za 50tys kupisz 4 letniego 6330? :lol:

Nawet gdyby to i tak nie spełnia oczekiwań autora tematu, więc na kij takie oferty wrzucać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

 

 

Myślisz że za 50tys kupisz 4 letniego 6330? :lol:

Nawet gdyby to i tak nie spełnia oczekiwań autora tematu, więc na kij takie oferty wrzucać.

 

a czy ja napisałem 6330??? ja napisałem JD 3140 cena waha się około 30tyś a i ma 2 cyl. więcej

 

http://otomoto.pl/jo...30-A262056.html Masz już i niezły sprzęt, ale niewiem co to za cena bo za tanio.

kolego bo przed piątką powinna pewnie stać 1 i wtedy by się zgadzało


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Łeee, pokręciłem linki, sorki :)

 

Mój poprzedni post powinien być zaadresowany do @mateos355 i wtedy się będzie wszystko zgadzało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

mam go dopiero rok ale pracowałem już an tym sprzęcie. Ma coś ok. 2400 u pierwszego właściciela latał z kosiarką. Jak na razie żadnych większych napraw, chociaż szykuje się wymiana sprzęgła bo przy orce zaczyna się ślizgać. Polecam ci ten ciągnik. Na pewno będziesz z niego zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rucin    2

jak chcesz to wiem gdzie stoi same chyba 90km za 25 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez katopo
      Jaki nowy tani ciągnik polecacie w mocy około 35km?
    • Przez molibden01
      Witajcie.
      Na wstępie chciałbym się przywitać z Wami. Odnoszę się z problemem wyboru traktoru (zaznaczam, że nowego, ponieważ sytuacja na rynku używanych ciągników mnie do tego zmusiła). Stoję przed wyborem modelu. W pierwszej kolejności od czego to się zaczęło to promocja na serię 5D i 4E w Deutz Fahre: 5080d w cenie 158 tys. zł netto.  Traktorem miałem przyjemność jeździć, fajny, zwrotny, nie głupi. Macie jakieś opinie na jego temat bo już jest kilka lat po premierze a w poprzednich postach żadnych opinii z użytkowania.
      Tylko co jak co, ma tylko 3 cylindry i turbo. Dlatego w głowie chodzi, a może wybrać co innego. Myślę o Kubocie serii M4-073. Moc podobna, ale 4 cylindry i wyższa pojemność. Jeżeli znacie obecnie ceny Kuboty (z dilerem w tym wypadku sie jeszcze nie kontaktowalem) lub polecacie inne ciagniki w podobnej mocy to będę wdzięczny za pomoc.
       
      Dodam że ciagnik ma głównie pracować w gospodarstwie przy opryskiwaczu ciąganym z nadmuchem, sadzarką karuzelowa, do jakiś prac pomocniczych ale zapewne czasem i jakiś pług 3 skibowy się zapnie lub mniejszy agregat.
       
      Pozdrawiam serdecznie.
    • Gość murtek
      Przez Gość murtek
      Witam szanownych kolegów.
      Z racji faktu, iż zbliża się nieubłaganie kolejny nabór PROW, chciałbym zasięgnąć opinii (TYLKO) użytkowników kilku marek i wersji ciągników rolniczych. Interesują mnie tylko trzy firmy, tj. John Deere, Deutz Fahr oraz ewentualnie Fendt. Mam dylemat również jakiej mocy ciągnik wybrać.
       
      W sumie 120 czy 160 KM i tak będzie raczej ciągnął 4 skibowy pług obrotowy (chyba że się mylę). Skłaniam się raczej do kupna trochę większego ze względu na moją bronę talerzową, która ma nie małe zapotrzebowanie mocy (obecnie współpracuje z Ursusem 1634 i niekiedy brakuje mocy, a raczej tej talerzówki nie sprzedam tak szybko).
       
      Ciągnik ma być z przednim TUZem wraz z obciążnikiem, raczej z resorowaną osią i kabiną. Zastanawiam się również nad TURem.
       
      Co do JD to jaką wersję proponujecie: classic, comfort czy może premium. Jakie są między nimi różnicę (oprócz oczywiście ceny)
       
      Aha jeśli ktoś się orientuje i dostał świeżą ofertę to proszę się nią pochwalić (mam co prawda cennik lecz bodajże z zeszłego roku). Dużo droższy jest JD od DF ?
       
      Dlatego proszę użytkowników tych maszyn o poradę. Proszę również o wypowiedzenie się w sprawie awaryjności, serwisowania, spalania, komfortu jazdy itp.
    • Przez bortys2001
      Witam. 
      Ktoś się pokusi o porównanie,np Deutz 5080keyline, new Holland T4/t4s
    • Przez Krzyszt0f
      Witam planuje podnieś moc w moim massey ferguson 5445 dyna 4 i teraz pytanie co sądzicie o tym podnoszeniu mocy i czy jest to bezpieczne czy nie za bardzo?
      ciągnik ma niby 90km a chce podnieś tak do 110/115km 
      a i jaka firmę polecacie do podniesienia mocy? 
      -agrotronic
      v-tuning
      -Agroecopower
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj