Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kosiarki Kellfri

45 odpowiedzi na ten temat

#41 Share AlaCapone

AlaCapone

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1240 postów
  • Zainteresowania:Interesują mnie głównie kobietki i
    sporty ekstremalne

Napisany 04 kwiecień 2015 - 22:03

Kosiarki Kellfri

Kosze zetorem 7711 i jest ok.znajomy ma c-360 i kosi 2,1m też kellfri!
Kellfri to żaden wynalazek,kosza tym Szwedzi Norwegowie Niemcy itd.Polak tez tym skosi,chyba ze obrosl
w piórka bo dotacjach z unii i ma za dużo kasy i kupuje markowe DROGIE maszyny!!!Dla mnie kellfri robi robotę
i to jest najważniejsze!Kosi i jest lekka na ciagnik!jak się zepsuje to na pewno szybko napisze!
Narazie jest Super!

Przyjacielu, podaj konkretnie: listwa jakiego potingera jest podobna do kelfri? Czy to kelfri produkuje dla potingera, czy odwrotnie i bardzo istotne skąd czerpiesz takie wiadomości. Tylko konkrety, jak meżczyzna z jajami.

Bardzo prosiłbym także o zdjęcia w jakikolwiek sposób potwierdzające, że takową kosiarkę posiadasz, lub ją kiedykolwiek widzialeś na własne oczy, czy choćby ktoś z rodziny ją widział.

Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kosiarki Kellfri Dzisiaj, 22:17
  •  

#42 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 05 kwiecień 2015 - 17:58

Kosiarki Kellfri

Jak porównać zdjęcia listwy pottongera z tą kelfri to ni cholery nie podobne, chyba że ta listwa z kelfri to jakaś zabytkowy model pottingera robiony na licencji.

#43 Share JACENTY442

JACENTY442

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 06 kwiecień 2015 - 15:53

Kosiarki Kellfri

Widziałem kosiarkę na żywo szału niema, listwa wygląda jakby była skręcana na silikon w jednym miejscu trochę wyszło w drugim dużo malowanie też kiepskie w zakamarkach brak farby łożysko na wpm tylko z numerem brak jakichkolwiek oznaczeń nie znalazłem sprzęgła gdy się udeży listwą chyba że ścinana śruba jest bezpiecznikiem ale to bez sensu. Kolega dzwonił do Kellfri Kutno gość przyznał że listwa nie jest ŻADNEGO POTTINGERA tylko Kellfri wzorowało się na niej, ale jeśli kupimy z Kutna to kosiarkę trzeba ZMONTOWAĆ SAMEMU (listwa jest w całości resztę trzeba zmontować) rewelacja. Według mnie to nie wygłąda na wyrób Szwedzki tylko na 99% Chino-podobny.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#44 Share TomaszKysiski

TomaszKysiski

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 06 kwiecień 2015 - 17:44

Kosiarki Kellfri

z tego co słyszałem na targach to kosiarka jest skręcana w Szwecji z "różnych podzespołow" listwa do złudzenia przypomina mi mojąz famarolu (szkoda mówić o tej listwie) dyski już inne ma niż moja a zawieszenie strasznie delikatne. osłony rurki  cieniutkie nie wierzę ze to może coś dłużej wytrzymać.

#45 Share yzis

yzis

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 12 sierpień 2015 - 11:43

Kosiarki Kellfri

Radze trzymać się od tej firmy z daleka po doświadczeniach ze zgrabiarką, która się żywcem rozlatuje podczas pierwszego sezonu użytkowania, podobne doświadczenia ma znajomy z przetrząsaczem tej firmy. 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#46 Share 22pawel22

22pawel22

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany Dzisiaj, 19:05