Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kosiarki Kellfri

44 odpowiedzi na ten temat

#21 Share AlaCapone

AlaCapone

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów
  • Zainteresowania:Interesują mnie głównie kobietki i
    sporty ekstremalne

Napisany 23 grudzień 2014 - 16:24

Kosiarki Kellfri

Znajdź jakiegoś odpowiedniego gościa z tego tematu i napisz mu na priv.

Choć z przykrością to muszą napisać, że forum schodzi na psy.

A propos tematu sam kiedyś brałem pod uwagę tę kosiarkę ze względu na cenę. Zaznaczam, że nigdy nie widziałem jej w akcji, ani w rzeczywistości tylko na zdjęciach i  powiem Ci, że zrezygnowałem z jej zakupu po lekturze samych zdjęć - wydaje się być zwykłą zabawką. Ostatecznie kupiłem używaną zachodznią i nie żałuję, bo jest nie do zapchania. Ale życzę powodzenia w zakupie.

Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kosiarki Kellfri Dzisiaj, 17:12
  •  

#22 Share 4porucznik01

4porucznik01

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 23 grudzień 2014 - 18:40

Kosiarki Kellfri

ja widziałem ja na jednym filmie . i tak mnie zaciekawiła bo jest to Szwecki sprzęt i cena jest nie za wysoka bo 12200zł za kosiarkę o szerokości 2.5 m i tak się zastanawiam nad kupnej Kellfir nowej lub zachodniej używki 

#23 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 23 grudzień 2014 - 19:07

Kosiarki Kellfri

znajomy kupił i po dwuch dniach koszenia rozleciała się. Przekładnia i koło pasowe, o ile z przekładnia nie było problemu to z koło pasowe nie pasowało do przekładni...  i jak to zobaczyłem na żywo to dobrze , że kupiłem nowa DF ;) bo tez przymieżałem się do tej kelfri... ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share ukaszKrzywicki

ukaszKrzywicki

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 25 styczeń 2015 - 02:44

Kosiarki Kellfri Mam pytanie wzgledem tej marki kosiarek. Czy oplaca sie kupic taka kosiarke? Pod wzgledem wydajnosci i wytrzymalosci. Cena nowej 2.50m to 12tys. Listwa koszaca jest na podzespolach pottingera. Z gory dziekuje za odpowiedzi :-)

#25 Share patryk90

patryk90

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 150 postów

Napisany 25 styczeń 2015 - 08:38

Kosiarki Kellfri

Mój wujek kupił w tym roku to cudo, Pracowała z c -360 i po skoszeniu 10 ha rozsypała sie skrzynia. więc moim zdaniem jakie pieniądze taka jakość

#26 Share pawel656

pawel656

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów
  • Zainteresowania:muzyka, motoryzacja, rolnictwo, itp...

Napisany 25 styczeń 2015 - 08:59

Kosiarki Kellfri Mój ojciec chciał kupić takie coś, ale mu to wybiłem z głowy. Kupiliśmy Krone 2.8 m i myślę, że gorzej nie zrobiliśmy, a za 12 to już fajna maszyna będzie ;)

#27 Share radekx90

radekx90

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 12 luty 2015 - 17:35

Kosiarki Kellfri

Ale serwis naprawił to jak rozumiem?

Też myslę o tej kosiarce. Chyba lepsze to nowe niż używana niemiecka?

#28 Share maroon88

maroon88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 14 luty 2015 - 12:47

Kosiarki Kellfri

FINN - napisz - zostało to naprawione ale przez znajomego czy serwis naprawiał? Mi też się wydaje że na mniejszy areał lepsza ta nowa niż używana zachodnia która na pewno swoje przerobiła

#29 Share Szymon93

Szymon93

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, sport

Napisany 18 luty 2015 - 22:59

Kosiarki Kellfri

Koledzy a jaką sumę chcecie przeznaczyc na kosiarke i ile ha. rocznie kosic ? :)

#30 Share mario_cempes

mario_cempes

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 19 luty 2015 - 13:20

Kosiarki Kellfri

KELFRI , BOXER ,GEO wszystko to chińczyki . Przekładnia firmy METANG .

Szczerze : można trafić na dobrą sztukę , można trafić jednorazówkę

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share maroon88

maroon88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 19 luty 2015 - 22:41

Kosiarki Kellfri

Koledzy a jaką sumę chcecie przeznaczyc na kosiarke i ile ha. rocznie kosic ? :)

Powiedzmy do 10 tys zł a areał do koszenia 10-20 ha

#32 Share Szymon93

Szymon93

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, sport

Napisany 25 luty 2015 - 01:51

Kosiarki Kellfri

Hm Troszkę mało :>
JF są kosiarki miałem w cenie 22 brutto za 2,4 m : >
zachodnia marka wyższa półka a cena nie jest straszna :)
a jak w takiej cenie poszukujesz to hmm
20ha łącznie z kilku pokosów czy masz 20ha trawy na jeden pokos ?

Edytowany przez kris14, 22 marzec 2015 - 11:19.
Pkt. 1.1 +1p. ostrzeżeń

#33 Share Piotro81

Piotro81

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 22 marzec 2015 - 07:22

Kosiarki Kellfri Kupiłem kosiarke kellfri 250 cm szerokości w kwietniu 2014.Zapłaciłem za nią 13 tys.(teraz podobno są droższe) skosiła około 80 ha bez najmniejszego problemu,spisuje się rewelacyjnie ,jedynie to nożyki ma strasznie twarde przy spotkaniu z kamieniem rozpadają się. Części ma u nas dealer kellfri w Sokołach na miejscu,nożyki nie są tanie ale wysokiej jakości. Kolega ma pottingera listwa kosząca jest taka sama.Teraz chce kupić zgarbiarke,tez chyba kellfri.
Kupiłem kosiarke kellfri 250 cm szerokości w kwietniu 2014.Zapłaciłem za nią 13 tys.(teraz podobno są droższe) skosiła około 80 ha bez najmniejszego problemu,spisuje się rewelacyjnie ,jedynie to nożyki ma strasznie twarde przy spotkaniu z kamieniem rozpadają się. Części ma u nas dealer kellfri w Sokołach na miejscu,nożyki nie są tanie ale wysokiej jakości. Kolega ma pottingera listwa kosząca jest taka sama.Teraz chce kupić zgarbiarke,tez chyba kellfri.

#34 Share JACENTY442

JACENTY442

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 22 marzec 2015 - 22:28

Kosiarki Kellfri

Jakiej mocy ciągnikiem kosisz i czy daje duży opór podczas pracy ?

#35 Share mario_cempes

mario_cempes

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 23 marzec 2015 - 07:22

Kosiarki Kellfri fajna reklama kelfri :)

#36 Share maroon88

maroon88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 25 marzec 2015 - 09:07

Kosiarki Kellfri

Kupiłem kosiarke kellfri 250 cm szerokości w kwietniu 2014.Zapłaciłem za nią 13 tys.(teraz podobno są droższe) skosiła około 80 ha bez najmniejszego problemu,spisuje się rewelacyjnie ,jedynie to nożyki ma strasznie twarde przy spotkaniu z kamieniem rozpadają się. Części ma u nas dealer kellfri w Sokołach na miejscu,nożyki nie są tanie ale wysokiej jakości. Kolega ma pottingera listwa kosząca jest taka sama.Teraz chce kupić zgarbiarke,tez chyba kellfri.

Co do tej listwy to jest TAKA SAMA czy TA SAMA? Tzn jest robiona na wzór pottingera przez kelfri czy jest robiona przez potingera dla kelfri? Bo patrząc przez pryzmat ceny to kilka razy tańsza kosiarka wzbudza wątpliwości co do jej jakości Dlatego też się waham czy brać ten wynalazek czy też zachodnią używkę?

#37 Share 4porucznik01

4porucznik01

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 25 marzec 2015 - 18:53

Kosiarki Kellfri

ja już wybrałem i kupiłem kuhn gmd 66 select  z 2009r wolałem nie ryzykować z tym wynalazkiem 

#38 Share JACENTY442

JACENTY442

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 25 marzec 2015 - 22:54

Kosiarki Kellfri

Znalazłem niedaleko siebie sprzedawcę tego wynalazku ma na placu dwie sztuki, chyba jutro pojadę obejrzeć

#39 Share Piotro81

Piotro81

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 03 kwiecień 2015 - 08:29

Kosiarki Kellfri Kosze zetorem 7711 i jest ok.znajomy ma c-360 i kosi 2,1m też kellfri!
Kellfri to żaden wynalazek,kosza tym Szwedzi Norwegowie Niemcy itd.Polak tez tym skosi,chyba ze obrosl
w piórka bo dotacjach z unii i ma za dużo kasy i kupuje markowe DROGIE maszyny!!!Dla mnie kellfri robi robotę
i to jest najważniejsze!Kosi i jest lekka na ciagnik!jak się zepsuje to na pewno szybko napisze!
Narazie jest Super!

Edytowany przez Piotro81, 03 kwiecień 2015 - 08:31.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share maroon88

maroon88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 03 kwiecień 2015 - 13:58

Kosiarki Kellfri

Ciekawe to co piszesz  - bo w swoich 3 postach na agrofoto każdy dotyczył sprzętu kelfri A twoi znajomi także używają kosiarek, przetrząsarek i zgrabiarek kelfrii  W każdym też wymieniasz listę krajów w jakich rolnicy używają tej firmy więc sorry ale węszę tu krecią robotę dealera sprzętu kelfri