Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
KarolTD90    1296

Słyszeliście o kosiarkach dyskowych firmy KELLFRI ?? Ma ktoś taką albo widział ją co nich sądzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Superman    0

Witam jest na allegro kosiarka dyskowa firmy zwedzkiej Kellfri i kosztuje 11500 za 2,1m a za 2,5m chca 13500. ceny brutoo. jak dla mnie to bardzo tanio za takie kosiarki a i szwedzi tez zlej stali to nie maja. jestem ciekaw to jest z jakoscia ciecia?? czy ciagnik ma w niej ciezko i jak tnie 3 i 4 pokos gdzie tej trawy jest malo? jak ktos cos wie o tej kosiarce to prosze napiszcie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaPro    1

Witam!! i ja też przyłączam się do tego, niech ktoś napisze co nie co , o tych kosiarkach, jak się sprawują, jak z częściami. Pozdrawiam

 

Witam!! i ja też przyłączam się do tego, niech ktoś napisze co nie co , o tych kosiarkach, jak się sprawują, jak z częściami. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Case856xl    1

Witam posiadam tą kosiarke jeden sezon. u mnie pracuje w niej ursus 360 ale mam 2.10m radzi sobie bez problemów. Dałem za nią 11000 a kupiłem z firmy Kellfri Kutno. Skosiła u mnie 50ha i mam ciągle pierwsze noże jeszcze nie obracałem materiał musi byc bardzo twardy. A z cześciami zapewniali mnie za mają wszystko do niej. Zamawiałem ostatnio noże na nowy sezon, zadzwoniłem do nich i w ciągu 4 dni miałem je na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Case856xl    1

tą 1.6m powinien ale tej wiekszej nie da rady chyba ze masz suche i polne łaki. a z cześciami to maja w serwisie wszystko przynajmniej mnie tak zapewniali, zamawiałem noże w 2 dni miałem je u siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soko74    39

Witam! Już trochę czasu upłynęło,może przybyło użytkowników tej kosiarki. Jest sens brać pod uwagę jej zakup?

Edytowano przez soko74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacki31    5

Ma ktoś taką kosiarkę??? U nas 2,5m można kupić za 12200zł brutto, więc cena jest zachęcająca. Tylko czy to nie jest chińszczyzna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmerek35    0

Witam czy ktos ma moze kosiarke tej firmy jak tak to co moze o niej powiedziec , jak sie sprawuje , jak  z czesciami itd. z gory wielkie dzieki

Edytowano przez Farmerek35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JARAS    5

U mnie takie cześci są dostępne w Grenne :) to wiem bo widziałem a jak się zachowuje jak dbasz tak masz :) ale o awarie niech kto inny sie wypowie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4porucznik01    15

Witam . czy są na forum użytkownicy tej kosiarki dyskowej ?? jeśli tak to proszę o opinie na temat tej kosiarki , awaryjność dostępność części itp. bardzo był bym wdzięczny za takie informacje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

Przyjacielu nie zakładaj nowego tematu skoro już jest. Warto poczytać, co mądrzejsi na ten temat napisali np tu:

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/58426-kosiarki-kellfri/

 

Skądinąd, tam też jesteś. Nie dubluj tematów, skoro nie jesteś nowy na forum!


"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4porucznik01    15

tylko ten temat nie wnosi za wiele do mojego pytania . i  wypowiedzi są sprzeczne ponieważ jest dzień różnicy od postu a czas wysyłki noży różni się w nich o 2 dni więc pozostawia to trochę  do myślenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

Znajdź jakiegoś odpowiedniego gościa z tego tematu i napisz mu na priv.

Choć z przykrością to muszą napisać, że forum schodzi na psy.

A propos tematu sam kiedyś brałem pod uwagę tę kosiarkę ze względu na cenę. Zaznaczam, że nigdy nie widziałem jej w akcji, ani w rzeczywistości tylko na zdjęciach i  powiem Ci, że zrezygnowałem z jej zakupu po lekturze samych zdjęć - wydaje się być zwykłą zabawką. Ostatecznie kupiłem używaną zachodznią i nie żałuję, bo jest nie do zapchania. Ale życzę powodzenia w zakupie.


"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4porucznik01    15

ja widziałem ja na jednym filmie . i tak mnie zaciekawiła bo jest to Szwecki sprzęt i cena jest nie za wysoka bo 12200zł za kosiarkę o szerokości 2.5 m i tak się zastanawiam nad kupnej Kellfir nowej lub zachodniej używki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

znajomy kupił i po dwuch dniach koszenia rozleciała się. Przekładnia i koło pasowe, o ile z przekładnia nie było problemu to z koło pasowe nie pasowało do przekładni...  i jak to zobaczyłem na żywo to dobrze , że kupiłem nowa DF ;) bo tez przymieżałem się do tej kelfri... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie wzgledem tej marki kosiarek. Czy oplaca sie kupic taka kosiarke? Pod wzgledem wydajnosci i wytrzymalosci. Cena nowej 2.50m to 12tys. Listwa koszaca jest na podzespolach pottingera. Z gory dziekuje za odpowiedzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk90    5

Mój wujek kupił w tym roku to cudo, Pracowała z c -360 i po skoszeniu 10 ha rozsypała sie skrzynia. więc moim zdaniem jakie pieniądze taka jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj