Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki kombajn polecicie za 35 tyś

137 odpowiedzi na ten temat

#21 Share lanzer25

lanzer25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisany 23 styczeń 2013 - 22:20

Jaki kombajn polecicie za 35 tyś Ja bym proponowal Bizona Rekorda - silna maszyna, wydajniejsza od bizona . Skrzynia biegow nie jest tak obciazaona jak w zwyklym bizonie , hamulce tez udoskonalone nie to co w ZO-56. No i za te pieniazki kupisz juz dobra maszyne .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki kombajn polecicie za 35 tyś Dzisiaj, 21:11
  •  

#22 Share GrzegorzGrzegorz

GrzegorzGrzegorz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 23 styczeń 2013 - 22:33

Jaki kombajn polecicie za 35 tyś Co do ilości koszenia, to mojego jest 10 h i reszta usługa. Jestem z okolic Piaseczna k/W-wy tak więc tereny tu są równe. A przydał by mi sie w miarę dobry kombajn, bo jak potrzeba kosić to doprosić się nie można.

#23 Share RoLLand

RoLLand

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisany 23 styczeń 2013 - 22:46

Jaki kombajn polecicie za 35 tyś Bierz jakiegoś Mercatora. Maszyny są naprawdę dobre i nie psują się tak jak Bizonki. Bizon, wiadomo rodzima produkcja i częsći brdziej dostępne ale jednak pare razy w sezonie będziesz nim stawał i naprawiał. A Claas to uznana marka i te Mercatoy naprawdę dobre sprzęty

Edytowany przez RoLLand, 23 styczeń 2013 - 22:49.

#24 Share farmervip

farmervip

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1041 postów

Napisany 23 styczeń 2013 - 22:48

Jaki kombajn polecicie za 35 tyś Kup sobie claasa mercatora 75 tylko z oryginalnym lakierem i w miare zadbanego a bedziesz naprawde zadowolony

:) :)

#25 Share GrzegorzGrzegorz

GrzegorzGrzegorz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 24 styczeń 2013 - 14:51

Jaki kombajn polecicie za 35 tyś Tak się zaczynam zastanawiać że teraz to chyba nie najlepszy okres na zakup. Bo przeglądam na allegro te modele co podaliście i nie wyglądają one za ciekawie (jak na moje oko). Jak by komuś się coś żuciło przypadkiem w oko, to niech wrzuci link.

#26 Share MarcinNH

MarcinNH

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 467 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 24 styczeń 2013 - 14:59

Jaki kombajn polecicie za 35 tyś Na allegro dużo jest np http://allegro.pl/cl...2970730575.html
www.youtube.com/user/MarcinAdamczyk12 Zapraszam na super filmy :)

#27 Share GrzegorzGrzegorz

GrzegorzGrzegorz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 24 styczeń 2013 - 15:45

Jaki kombajn polecicie za 35 tyś A co myślicie o tym bizonku?

http://allegro.pl/bi...2972852418.html

boku27 szukałem zdjęć twojego bizonka i nie znalazłem :(

#28 Share lanzer25

lanzer25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisany 24 styczeń 2013 - 16:36

Jaki kombajn polecicie za 35 tyś Skokojnie spokojnie kolego RoLLand z tymi awariami u Bizonow . Powiem tak jak ci sie cos zepsuje w bizonie to lecisz do piewszej lepszej agromy i czesci masz od reki bez wzdledu czy bizon z lat 90 czy 80- tych. a z czesciami do claasa tu sie robi problem bo do dominatora dostaniesz juz szybciej niz do mercatora.

#29 Share tedizetor56

tedizetor56

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 509 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,myslistwo,pilka nozna Wdizew Lódz.

Napisany 24 styczeń 2013 - 16:49

Jaki kombajn polecicie za 35 tyś i ten claas ma 40 lat :( .
Zetor Team.

#30 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7797 postów

Napisany 24 styczeń 2013 - 18:18

Jaki kombajn polecicie za 35 tyś Bizonek dość ładny, ale malowany, brak osłon na chederze, brak stołu do rzepaku. Widać że od żniw sprzedaję, bo kiedy taka ładna trawa była.
Ogólnie Bizona bardzo ciężko sprzedać. Ja sprzedałem w czerwcu z 84r od nowego u mnie, miał trochę ponad 2 tyś mth.Ze stołem, kabina i sieczkarnią, Za 31 tyś.
Czerwiec, lipiec będą najniższe ceny kombajnów. Z drugiej strony będą już trochę przebrane.
Sąsiad 3 lata temu kupił dominatora 80 lub 85,za 35 tyś, w super stanie. Kosi z 20 ha, tylko sobie, bo boi się nim gdzieś pokazać, bo takie części drogie.O tylko trzęsie się jak kosi, żeby coś nie nawaliło.
Przedtem miał Europę, potem Merkatora, 4 cylindry, Niby super stan, a co chwile się psuł, nawet bez osłon jeździł bo co chwilę remontował. Na końcu silnik padł.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share slowik1996

slowik1996

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 24 styczeń 2013 - 18:18

Jaki kombajn polecicie za 35 tyś @jaszczur810: ja pracuję u tego gościa i powiedział mi całą prawde o tym kombajnie. jutro po niego jade wiec postaram sie zrobic kilka fotek

#32 Share crystalzts

crystalzts

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja rolnictwa Zetor Team

Napisany 24 styczeń 2013 - 20:04

Jaki kombajn polecicie za 35 tyś Kup sobie fortschritta e-514 , za ta kasę to będzie 90 rocznik i będziesz wiedział że masz kombajn a nie trupy pod 50 lat za gruba kasę.

#33 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7797 postów

Napisany 24 styczeń 2013 - 20:08

Jaki kombajn polecicie za 35 tyś O ciekawa propozycja. 514 ładna kupi się za te pieniądze.

#34 Share balcerek1

balcerek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2397 postów

Napisany 24 styczeń 2013 - 20:29

Jaki kombajn polecicie za 35 tyś @deere2140 Czym skrzynia w ZO56 i ZO40 się różni.Grubszy główny wał jest 56 półośki drobny frez.Jak się dba tak się ma.Ja mam od pięciu lat bizona i nic nie robiłem w skrzyni.A robiło się parę skrzyń ale to tylko wina operatora lub właściciela.2 lata temu robiłem skrzynie gościowi po sezonie.Cały środek szmelc.aa oleju z 5 litrów w skrzyni.Ja bym polecił takie coś http://otomoto.pl/bi...56-A256491.html i dołożyć do tych 35000 to by był cud malina.

Edytowany przez balcerek1, 24 styczeń 2013 - 20:41.

#35 Share GrzegorzGrzegorz

GrzegorzGrzegorz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 24 styczeń 2013 - 21:37

Jaki kombajn polecicie za 35 tyś
Możece mi powiedzieć coś więcej o polecanym Fortschritt E-514 jakie plusy i minusy jego.

#36 Share MarcinNH

MarcinNH

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 467 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 25 styczeń 2013 - 14:08

Jaki kombajn polecicie za 35 tyś wg mnie chodzi głownie o żywotność i jakość wykonania;) a tu claas kładzie bizona na kolana.... Nie rozśmieszaj mnie że do claasa nie ma części, w każdym sklepie z częściami do maszyn są. 40 lat a dalej idzie jak nowy
www.youtube.com/user/MarcinAdamczyk12 Zapraszam na super filmy :)

#37 Share lokos998

lokos998

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 25 styczeń 2013 - 16:05

Jaki kombajn polecicie za 35 tyś Mamy u siebie bizona zo56 od 1994 roku, kombajn z 1980 roku, 35 h pola zawsze dawał rade i na zarobki tez jeździł. Silnik był robiony w 1999 bodajże, bo już nie pamiętam i co roku przegląd gruntowny. Na polu stawał tylko jak się żyletka pękła albo pas urwał, jak się dba tak się ma, taka myśl mi przychodzi do głowy jak czytam inne opisy. No ale claas klasą samą w sobie :) pozdawiam

Mój pierwszy post postaram się udzielać częściej :)

Podkarpacie się kłania :)

Edytowany przez lokos998, 25 styczeń 2013 - 16:07.

#38 Share lanzer25

lanzer25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisany 25 styczeń 2013 - 16:53

Jaki kombajn polecicie za 35 tyś Jednego roku mialem praktyki na claasie 98sl i co powiem ci kolego MarcinNH wymienialismy pasy w tym kombajnie i kazali mi jechac po pasy do goscia co sprowadza czesci do claasa . I jak zobaczylem ile kosztowal komplet pasow do tego modelu to malo nie osiwialem. :o Zwyklego bizona czy Rekorda to za te pieniadze idzie przygotowac na kilka lat..
Moze claas kladzie bizona na kolana pod wzgledem trwalosci. ale jak ci cos grobszego nawali to smigasz do agromy i jak to sie mowi za kilka zloty reklamowke czesci wynosisz :) :)

#39 Share konop

konop

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 25 styczeń 2013 - 17:47

Jaki kombajn polecicie za 35 tyś Podoba mi sie bizon ten co pokazuje balcerek1 .Osobiście zrobiłem podobnie kupiłem BIZONA ZO56 za 15 tyś w 2005r był na chodzie ale dla pewności włożyłem w niego druge tyle nie ruszałem tylko silnika do dziś pracuje bez zażutów tzn.przez 5lat nie miałem żadnej awari nie licząc bagnetów i żyletek ale tu był mój bład .W 2011r pękł mi cep na wale ale to dla tego że ich nigdy nie robiłem a rok 2012 bez awari a opkasza 40ha .jeśli zrobił byś podobnie to poznał byś kombajn od podstaw i wiedział jak to się mówi po czym muchy zdychają :) Natomiast co do zachodnich to się trzeba grubo zastanowić bo nie ma sprzętu ktury by nie mniał awarii miejszych czy większych a części do zachodnich są droge tak jak np.somsiat ma JD tylko numeru nie pamiętam cheder 3m to orginalne sita do niego kosztowały 9tyś a polskie podrópki 2tyś

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share magnum123

magnum123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1042 postów

Napisany 25 styczeń 2013 - 17:58

Jaki kombajn polecicie za 35 tyś A może Dominator 85 lub podobny. W okolicy mają takie maszynki i też ładnie śmigają.