Marcin349

Czy wymieniać c-360 na belarusa 550 ?

Polecane posty

Marcin349    26

Myślę żeby wymienić ursuska na ruska, bo jest ciut mocniejszy i w tej samej cenie młodszy, i pewnie ma większy uciąg. U mnie miałby głównie pracować z balarką , rozrzutnikiem jednoosiowym 3,5 t, w agregacie 2,1 m, owijarce, i grabiarce 3 m. Co o tym myślicie? Mam jeszcze MF 3050 4*4 i planuję kupić c-330 do pomocy.

Temat przeniesiony do odpowiedniej kategorii

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelmf    238

choć niemam mf 3050 ale posiadam mowszą wersje mf 6150 ale to są dobre ciągniki co najwazniejsze w tych czasach to mało palą i bardzo komfortowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz95    5

W sumie to wpadłeś na niegłupi pomysł. Lecz ja osobiście bym się nie zamienił za moja 60-tke na takiego ruska. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol323    104

Jak najbardziej Ci się opłaca. U mnie mają 60tkę i Jumza to jest niebo a ziemia między nimi. Przede wszystkim Komfort i Uciąg i wgl na stronę Jumza. Do belarki pasuje on Idealnie. Mało Pali w robotach praktycznie tak samo jak i 60tka. Taki Pomysł jest jak najbardziej Dobry :)

Pozdrawiam :)


Mały, Skromny, Lubiany, ŁośQ :D
Pozdrawiam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Pomysł dobry, nawet ten belarus z twojego linku niczego sobie. Komfort będzie na pewno lepszy i no większy uciąg. Części są cenowo na podobnym poziomie więc tylko wymieniać.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

każdy inny ciągnik jest lepszy od c360, tylko po co ci c330, co chcesz robić ciaperem bo nie rozumiem, w czym ma pomagać może ciągać zgrabiarkę ale tylko po to kupować ciapka to nie ma żadnego uzasadnienia ekonomicznego, odpucił bym sobie ciapera i kupił zamiast tego jumza z ciaperem jakiego mf 575 lub 4512

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol323    104

Fedrek07 - Ja jednak bym wolał Jumza niż jakiegoś MF. Niech Tylko Padnie pompa w MF.. Ojjj A w Jumzie to tam nie za wiele to kosztuje. MF mają dobre hamulce, Jumz też ma bdb Hamulce. Uciąg Jumz ma praktycznie taki jak 80tka i mało pali w przeciwieństwie 80tki. Komfort taki sam jak i w MF. Najwyżej co można założyć jakieś maty itp to wtedy ładnie by było.. Nie wystraszcie się tylko tej hydrauliki w MTZ/Jumz.. To nic straszne.. Kupić uszczelniacze posiedzieć trochę i 10lat spokój oczywiście jak dobre uszczelniacze. A Hydraulika nie odbiega od MF.. Wolał bym wydać 15tyś na MTZ/Jumza niż Na MF droższego co Tyle samo spali..


Mały, Skromny, Lubiany, ŁośQ :D
Pozdrawiam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kojot629    257

ja bym Ci radzil zostawic c360 i kupic 552 4x4, a ciapka to bym odpuscil, ale zrobisz jak zechcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin349    26

Hmmm wszystko jest możliwe, a do wydania mam około 15k + kasa ze sprzedaży c-360. I chciałbym kupić coś za to. Osobiście uważam że nie potrzebny mi jest 2 ciągnik 4x4 gdyż mimo że są różne górki u mnie to c-360 spokojnie wjadę to myślę że Belarusem też będzie podobnie. A jeśli ktoś jest w podobnej sytuacji tz. prowadzi hodowlę bydła i robi sianokiszonkę w bele to wie co to za dobrodziejstwo mieć kilka traktorów. A c-330 głównie owijałbym, grabiłbym zgrabiarką karuzelową, siew, przetrząsanie, prace podwórkowe i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rbit
      W ogłoszeniach na allegro znalazłem taką ofertę: http://allegro.pl/be...3589282441.html
      Co myślicie o takiej cenie w stosunku do tego modelu? Zawyżona - zaniżona? Jaką ma moc ten Belarus? Co to jest monoblok? Czy ten model ma skrzynię synchronizowaną? Wiem ,że jest telefon do przedzwonienia, ale chciałbym najpierw zasiegnąć waszych opinii. Mógłbym nawet podjechać do gościa bo to jescze w moim województwie a ciężko znależć ogłoszenia sprzedaży belarusów na necie a przeważnie są o pół Polski lub całą ode mnie. Na co zwrócić uwagę gdybym pojechał obejrzeć? Szukałem czegoś do max 50 000 zł używanego - myślałem własnie o belarusach lub coś z pronara a trochę ten mały przebieg mnie kusi. Nie wiem czy warto w takiej cenie? Jak sądzicie?
    • Przez Bartek246813579
      ciągnik ma 1100mtg ma 5 lat poproszę o dobrą oponię tego traktora?I czy warto go kupić ??
    • Przez padre1989
      wszystko sprawdzone filtry przewody ssak ze zbiornika ......co może być?
    • Przez Tomek_21
      Cześć jestem z Woj. Swiętokrzyskiego i planuje zakupic ciagnik MTZ Belarus powyzej 80 KM
      gdzie najtaniej kupic nowy ciagnik z turem
      czytałem rózne fora i pisza o oszustach ze zmieniaja maski by tylko znajsc kupców
      doradzicie mi moze ktos ma Belarusa i czy sa wytrzymale jak sie sprawuja w pracach polowych
       
      jakie sa opinie tych ciagnikow i jak powinno wygladac wnetrze bo jak czytałem to niektóre mama 1 dzwignie do zmiany biegów jaki most wybrac i jaka skrzynia potrzeboje porady
       
      Dziekuje i sorki za błedy
    • Przez panmino
      czołem,
      znalazłem sobie ciągnik Belarus 1025 i potrzebuję fachowca, który specjalizuje się w Belarusach i potrafi ocenić  stan ciągnika. Lokalizacja: Międzyrzec Podlaski, Radzyń Podlaski i okolice. Może ktoś pomoże w temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj