Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dzwignie Hydrauliki

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share micro16

micro16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 292 postów

Napisany 22 styczeń 2013 - 10:04

Dzwignie Hydrauliki Panowie czy wie CIe co trzeba zmienic czy tam przerobic zeby dzwignia Hydrauliki odbijala a nie byla blokowana?? Przydalo by mi sie to na jednej sekcji do ktorej tura mam podpietego i troche to uciazliwe jest ze jak za mocno sie przesunie to sie blokuje.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dzwignie Hydrauliki Dzisiaj, 01:46
  •  

#2 Share szymonek5320

szymonek5320

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 405 postów

Napisany 22 styczeń 2013 - 11:53

Dzwignie Hydrauliki najpierw sprawdzić linkę czy chodzi lekko jeśli tak to szukać przyczyny w rozdzielaczu tam są takie sprężyny na dole rozdzielacza i to one pociągają wałek w rozdzielaczu. u mnie w MF 6140 odbija wszystko normalnie. czyli muszę trzymać a jak puszcze to wraca do pozycji 0

#3 Share micro16

micro16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 292 postów

Napisany 22 styczeń 2013 - 15:50

Dzwignie Hydrauliki Linki chodza dobrze, tylko wlasnie akurat w niektorych tak robili zeby sie blokowalo aby np. wolny splywa byl albo jakby CI potrzebny cialgy przeplyw oleju przykladawo do posuwu tasmy w rozrzutniku. Jak podgladalem u kolegi dzisiaj co mu normalnie wajchy odbijaja to rozdzielacz niby ten sam ale z tylu tak jak piszesz na dole troche sie rozni. A mianowicie na cztery srubki takie cos przykrecone jest a u kolegi tego nie ma. Mozliwe aby tam byl ten mechanizm blokujacy??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share sznajdik

sznajdik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 952 postów
  • Zainteresowania:mechanika konstruowanie rolnictwo

Napisany 22 styczeń 2013 - 18:10

Dzwignie Hydrauliki Ja mam w 3060 3 pary i na jednej parze nie odbija i dla mnie jest super sprawa bo jak na tuz podepnę pług do śniegu czy wał uprawowy to działa pływająco a jak by odbijało by wszystko na sztywno było i lipa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share szymonek5320

szymonek5320

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 405 postów

Napisany 23 styczeń 2013 - 10:42

Dzwignie Hydrauliki hm... u mnie w jednej stronie rozdzielacza jest a w drugiej nie ma. jeden odbija jak szalony. a drugi prawie nie chodził jak go kupiłem i w tym drugim muszę użyć trochę więcej siły aby go wogóle ruszyć. jak będę w garaży to spojrzę jeszcze raz przy którym jest ta sprężyna