Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zakup mf 3080 "WAZNE"

21 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Vrykoulakas

Vrykoulakas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów
  • Zainteresowania:wszystkim po trochę, komp, bowhunting, nurkowanieitp ;)

Napisany 25 styczeń 2013 - 17:04

Zakup mf 3080 "WAZNE" bez przesady, czujnik ciśnienia oleju skrzyni od 109 zł allegro do 227 krobanek, gdzie te tysiące ? ja zamiast czujnika dałem zegar do pomiaru ciśnienia do kabiny i na bieżąco wiem co i jak, za 3095 dałem 27k, rok 92, klima, obciążniki,zaczep, wymieniłem pompę oryg. bosch za 1600 uszczelniony został cały, wszystkie filty i oleje, +- doszło 8k ale wiem co jest w środku.
Bear The Truth 2 + ICS Camo Hunter + NAP Spitfire ew Weihrauch HW 100T
Patrz przed siebie Traktory są wszędzie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zakup mf 3080 "WAZNE" Dzisiaj, 17:59
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zakup mf 3080 "WAZNE" Dzisiaj, 17:59
  •  

#22 Share Lukash3060

Lukash3060

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Motoryzacja MF BMW

Napisany 25 styczeń 2013 - 19:41

Zakup mf 3080 "WAZNE" @ HondaMtx - pewnie że bym kupił jeśli był bym pewien że to tylko wina czujnika :) Skoro chcą za niego 30 tyś kupił bym sobie opony czujnik oleje filtry i kasowo wyszło by tyle co Ty dałeś za swojego bo pisałeś chyba coś o 35 tyś więc nawet wiecej by mnie to wyszło ale nie chodzi o kasę a o sprawność techniczną, nie ma obciażników i górnego zaczepu ;) Poza tym co my będziemy sie kłucić o ciągnik którego kolega już chyba nie chce kupować bo wspominał mi o innym :)
@Vrykoulakas - to wyszedł jeszcze nieźle :) I tak jak piszesz wiadomo co jest bo można się naciąć na cenie bo chcieć 40 za byle co też można a tchnicznie gorzej jak ten za 30 :)
Sprzedam prasę belującą ! http://olx.pl/oferta...57-ID5L1ip.html

Jeśli pomogłem daj zieloną strzałkę ;)

Dodany obrazek