Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wymiana oleju w skrzyni w MF 8110

23 odpowiedzi na ten temat

#21 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 11 grudzień 2007 - 23:20

Wymiana oleju w skrzyni w MF 8110 Mi Korbanki krzykneli prawie 14 zł / litr w jakichś niewygodnych pojemnościach więc im podziękowałem. Total Agrishift którego jest 7 rodzajów zalewany jest fabrycznie do skrzyń w Claasach. Korbanek oferuje chyba GA12 który ma wyższą temperature płynięcia od BP Terrac (stąd możliwe problemy przy niskich temperaturach jak u piootra). Do silnika właściwy jest Total Agrimot Ultratec 10W40

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wymiana oleju w skrzyni w MF 8110 Dzisiaj, 20:21
  •  

#22 Share piootr

piootr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1267 postów

Napisany 14 grudzień 2007 - 13:12

Wymiana oleju w skrzyni w MF 8110

a z jakiej firmy kupiles te filtry???? bo to nie jest wydatek na rok tylko na 10 lat i moze lepiej kupic filtr drozszy i lepszy. mi ten agrol oferuja po 42 zl za banke 5 litrowa

Ja  kupuje  z BEPCO  filtry   mam  taki ciekawy  przykład   że  filtr od nawrotnej   oryginalny wytrzymywał 300mth   a ten  z BEPCO   taniutki  i jakościowo jest OK  .  Oryginalny  nie znaczy zawsze   super  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share wojtek918

wojtek918

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 218 postów
  • Zainteresowania:Projektant konstrukcji budowlanych. Projekty, optymalizacja

Napisany 15 grudzień 2007 - 19:21

Wymiana oleju w skrzyni w MF 8110 masz racje nieraz tak jest. Ja jednak zdecydowałem się na zakupy u Korbanków ponieważ to co oferują to faktycznie posiadają na filtry czekałem 1 dzień myśle że olej jak zamówie też mi dostarczą szybko, natomiast co do innych firm to mają "wszystko" tylko jak dochodzi co do czego to trzeba czekać miesiąc czasu na towar. Nie wiem byc może ja mam takie szczęście:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 07 marzec 2009 - 22:33

Wymiana oleju w skrzyni w MF 8110 Ja kupowałem olej BP z beczek 200l po 12,5zł za 1l + filtr główny hydrauliczny 250zł wkład filtra od Bepco 80zł filtry i olej kupiłem od ręki,miałem propozycje zakupu oleju Total po 11zł ale czytając niektóre posty rozmyśliłem się do silnika olej Turdus i filtr Filtrona PP10.4 stosuje kilka lat do wszystkich ciągników i jak najbardziej go polecam 60 litry oleju do skrzyni powinno starczyć?.
Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa