eMWu

Skorupa lodowa na śniegu w zbożu ozimym

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
maniek0277    2

Teraz widac efekty kruszenia lodu na rzepaku,tam gdzie jezdzone rosliny bardziej zołte na sladach tym bardziej, przez miedze gosc nic nie robil i rzepak wygląda o niebo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jupol13
      witam wszystkich
      a wiec zasiałem buraki 29 marca zostały dość głeboko zasiane ok(4cm) po tygodniu przyszły deszcze i powstała skorupa, wiekszość buraków poschodzila ok 70 % i nw czy przesiewać czy nie bo wątpie aby reszta poschodziła. miał ktoś już taką sytuacje ?
    • Przez mary
      Kiedy ruszacie z nawozami na oziminy?
    • Przez Sznaps
      Witam, mam pytanie. Zastanawia mnie to, czy wiosną najpierw stosować nawozy sztuczne, czy zwalczać chwasty w zbożach ozimych. Zawsze zwalczałem chwasty jesienią, ale tym razem nie pozwoliła pogoda...
       
      Dziękuje i pozdrawiam!!!
       
           
    • Przez agrolublin
      Witam.Jak u was wygląda sytuacja z siewami pszenicy ozimej.Siał już ktoś.Czy jest u was sucho czy w sam raz i tak jak ja czekacie na termin.Piszcie,komentujcie.
    • Gość
      Przez Gość
      Witam,
      w całej okolicy na polach z oziminami duża część zbóż zżółkła w nieregularnych placach i wygląda jak nienawożona. Wstawiam zdjęcia pszenicy Hondia z najgorzej wyglądającego kawałka. Podkreślam, że problem nie występuje tylko w moich uprawach ale w całej okolicy. Pierwszy raz widzę takie coś. Klasa ziemi to głównie 4a, miejscami 3b. Wiosna tego roku jest bardzo mokra. Co może być przyczyną tych przeżółknięć ?
       
       
       




×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj