Skocz do zawartości

Zdjęcie

skrzynie w belarusie? zsynchronizowana i niezsynchronizowana

100 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 21 styczeń 2013 - 19:26

skrzynie w belarusie? zsynchronizowana i niezsynchronizowana 1025 i 1221 maja po 4 biegi głowne i na drugiej dzwigni zakresy . Ale te skrzynie sa trudne zeby sie rozpedzic z ładunkiem .
Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
skrzynie w belarusie? zsynchronizowana i niezsynchronizowana Dzisiaj, 18:12
  •  

#22 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 21 styczeń 2013 - 19:42

skrzynie w belarusie? zsynchronizowana i niezsynchronizowana Dokładnie, na jedynce porządna przygazówka, żeby z miejsca ruszyć.. Skrzynia nieudana jak dla mnie
KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

#23 Share padre1989

padre1989

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 21 styczeń 2013 - 20:14

skrzynie w belarusie? zsynchronizowana i niezsynchronizowana 14/4 synchro czyli belarus 952 ....niesluchaj tych ktorzy mowia ze przelozen brakuje ....dobre obycie z dzwignia biegow i reduktorem i poradzisz sobie ze wszystkim ...ja czasami ciagam zestaw niskopodwoziowy od koparki i przerzuty robie masa ok 26ton i powiem ze idzie jak burza.....na pole skrzynia dobre w orce jak ma za ciezko zrzucasz polowke i pojechal .....1 biegu wogole nie uzywam ...

Edytowany przez padre1989, 21 styczeń 2013 - 20:15.

#24 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów

Napisany 21 styczeń 2013 - 20:28

skrzynie w belarusie? zsynchronizowana i niezsynchronizowana Dokładnie skrznia jest ok . powiem tak brakuje tego jednego biegu jak by była 5 to spokonie 40 by sobie jechał.

#25 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 21 styczeń 2013 - 20:34

skrzynie w belarusie? zsynchronizowana i niezsynchronizowana Magicy kręcą obr do 2200 i uzyskują nawet więcej niż 40, niestety kosztem sporo większego zużycia paliwa
KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

#26 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów

Napisany 21 styczeń 2013 - 20:43

skrzynie w belarusie? zsynchronizowana i niezsynchronizowana eee tam tak nie warto to nic nie da . Obrotow to on ma dosyc tylko to przełozenie brakuje . ze fabryka o tym nie pomyślała

#27 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów

Napisany 21 styczeń 2013 - 20:44

skrzynie w belarusie? zsynchronizowana i niezsynchronizowana Ale w prosty sposób możesz tak nagonić prędkość;]

#28 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów

Napisany 21 styczeń 2013 - 20:45

skrzynie w belarusie? zsynchronizowana i niezsynchronizowana To juz wole sobie te 30 jechac i bez katowania .

#29 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów

Napisany 21 styczeń 2013 - 20:47

skrzynie w belarusie? zsynchronizowana i niezsynchronizowana Ja też nie jestem za takim rozwiązaniem, ale silnikowi raczej nic sie nie stanie, przecież ta sama jednostka pracuje na właśnie obrotach rzędu 2200 i wyżej

#30 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów

Napisany 21 styczeń 2013 - 20:54

skrzynie w belarusie? zsynchronizowana i niezsynchronizowana szczerze to nawet te 1800 to sporo ja w orce ma 1600 moze minimalnie wiecej ;p

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share padre1989

padre1989

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 21 styczeń 2013 - 20:54

skrzynie w belarusie? zsynchronizowana i niezsynchronizowana 14/4 synchroczyli 952 tylko bierz zwyklego bez zadnych intercoolerow i na bialoruskiej pompie najzwyklejszy model 952

#32 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów

Napisany 21 styczeń 2013 - 20:55

skrzynie w belarusie? zsynchronizowana i niezsynchronizowana ja mam z intercoolerem i fajnie chodzi

#33 Share Mateusz95

Mateusz95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 194 postów

Napisany 21 styczeń 2013 - 21:53

skrzynie w belarusie? zsynchronizowana i niezsynchronizowana To skrzynie w 952mówicie jest łatwiejsza niz w 1025 i 1221. wsumie to ja jezdze tylko z letkimi rzeczami tym pronarem i nie ma problmów z ruszeniem z jedynki

#34 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2181 postów

Napisany 21 styczeń 2013 - 22:14

skrzynie w belarusie? zsynchronizowana i niezsynchronizowana Śledząc ten temat sam zaczynam wątpić czy mam racje odradzając skrzynie 14/4 jeżdzilem pronarem1025 kolegi i mi to nie szło moze brak wprawy sam niewiem.Widzę że opinie użytkowników są przekonujące wiec mój post potraktuj jako brak wiedzy a ja dalej będę dalej słuchał zgrzytów w 18/4 :blink: .

#35 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów

Napisany 21 styczeń 2013 - 23:07

skrzynie w belarusie? zsynchronizowana i niezsynchronizowana Już gdzieś to pisałem, troche ogłady i tylko dziewiąty bieg Ci zgrzytać będzie;)

#36 Share Mateusz95

Mateusz95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 194 postów

Napisany 22 styczeń 2013 - 13:03

skrzynie w belarusie? zsynchronizowana i niezsynchronizowana Dzieki panowie za cenne rady, lecz chyba bedzie lepiej gdy kazdym sprubuje pojezdzić :)

#37 Share padre1989

padre1989

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 22 styczeń 2013 - 14:46

skrzynie w belarusie? zsynchronizowana i niezsynchronizowana powiem ci zeby obyc sie z ta skrzynia w 100% trzeba przejezdzic kilka motogodzin zeby polapac sie o co biega na jeździe testowej nie bedziesz w stanie okreslic ktora lepsza

#38 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów

Napisany 22 styczeń 2013 - 16:56

skrzynie w belarusie? zsynchronizowana i niezsynchronizowana Pierwsze wrazenie wyjdzie lepsza 14/4 nie ma zgrzytow i mniej do wajchowania

#39 Share Mateusz95

Mateusz95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 194 postów

Napisany 23 styczeń 2013 - 14:13

skrzynie w belarusie? zsynchronizowana i niezsynchronizowana Witam byłem dziś u dalszego sąsiada pomuc załadować baloty Pronarem 82sa. I troche nim jezdziłem. Lecz zapomniałem się pytać co to jest za skrzynia w nim. Ciągnik jest z 2006r jaką może mieć skrzynie synchro czy zwykła? Gdy wbijałem biegi to nieraz nie chciały wejść i musiałem puścić sprzegło i jeszcze raz wdusić i wtedy wchodził bieg. Jaka to może być skrzynia?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów

Napisany 23 styczeń 2013 - 14:30

skrzynie w belarusie? zsynchronizowana i niezsynchronizowana zsynchronizowana ..

Dodaj odpowiedź