Zaloguj się, aby obserwować  
Draburski

Problem z amortyzacją quicke q45

Polecane posty

Draburski    0

Witam, co może być przyczyną tego , że amortyzacja przestała działać a jeśli działa to bardzo słabo , ładowacz ma 3 lata i do tej pory nie było żadnych problemów z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez fireseba
      Jak podłączyć tura 3 sekcyjnego do Fendta 716 Vario mając tylko dwie pary wyjść hydraulicznych?
    • Przez jaculek13
      Witam. Mam problem z amortyzacją tura, wyposażony jest w litrowy hydroakumulator, który zaczyna amortyzować dopiero z pełną łyżką. Nigdzie nie mogę zdobyć jaka powinna być wartość ciśnienia gazu. Może już ktoś przerabiał ten temat?
    • Przez Mariusz90
      Chodzi mi o te zaślepki na ramie,czarne.Zgubiłem sztuke i pasowało by kupić,tylko nie wiem gdzie no i orientacyjny koszt.He i czy ktoś już bawił się taką "kosmetyką",niby nic ale lipnie wygląda...
    • Przez zf11441
      Panowie chciałem się zapytać o tą oś.Jaka jest wygoda z tą osią, różnice miedzy modelem z nią a bez niej ,komfort pracy i oczywiście awaryjność czy jest duża czy w ogóle  jest ?
    • Przez JanGal
      Jak w temacie szukam zamiennika sprężyn gazowych pchających występujących w mechanizmie amortyzacji 20to metrowej belki polowej opryskiwacza RAU 2500L.
      Na sprężynach które posiadam nie ma żadnej informacji na temat siły tych części a tylko wartość siły jest mi potrzebna do doboru zamiennika.
      Nowa oryginalna sprężyna u dilera kosztuje 1100 pln za szt. Jej nr seryjny to 1-0576-46-016-1.
       
      Sprężyna zaznaczona na zdjęciu

      Wymiary sprężyny

       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj