TheBociek1996

Zachodnie korporacje kradną ziemię polskich rolników na uprawy GMO

Polecane posty

Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

1431871166_wk5cfo_600.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=S691yKqGy_g

i_ciebie_czeka_nedza_2014-07-17_19-04-28

"Prezydent Putin powiedział, że Rosja w 2014 roku musi chronić swoich obywateli od nadmiernej konsumpcji produktów zawierających organizmy genetycznie zmodyfikowane.Projekt ustawy, który został złożony przez Federalnej Służby Nadzoru Ochrony Konsumentów i Opieki Społecznej  nakłada kary za niejasne etykietowanie produktów spożywczych zawierających genetycznie zmodyfikowane składniki. Zgodnie z projektem ustawy, przedsiębiorcy indywidualni mogą zostać ukarani grzywną do 50.000 rubli (890 dolarów), a produkty zostaną skonfiskowane."

http://polskiportal.net/classifieds/3852/783/putin-ostro-o-gmo-i-obamie


Np.Cukier?  .........nie istnieją buraki cukrowe, nasiona nie modyfikowane, choć mam nadzieję, że cóś się ostało....w głuszy.

.

.

Ziemia......to tłumaczy dlaczego w ogłoszeniu czytam, 100 tys/ ha IV kl. gruntu ornego.

 

P.S. dziwnym trafem  wyświetla mi się temat.......a tu spotykam @Rafał47 ;)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Kissinger ostatnio w wywiadzie powiedział coś takiego"Kto kontroluje media ten kontroluje narody.Kto kontroluje żywność ten kontroluje ludy"  


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15368

Szczera prawda, dojarka zachodu działa i doi równo, a Polski chłop się cieszy że kupił kFalifikat z germanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

nie wiem czy wiecie ale kissinger jest niemiecki zydem ktory przed wojna uciekl przed hitlerem do ameryki.  wiec bylbym ostorozny w uznawaniu go za autorytet.

z gmo to w wiekszosci prawda o czym przekonuja sie juz rolnicy w azji, w indiach wielu ludzi zaplacilo zyciem za wiare w amerykanskie wynalazki.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Jacus troszkę mnie nie zrozumiałeś.O pochodzeniu tego zwyrodnialca dobrze wiem i nie jest dla mnie żadnym autorytetem.Jego wypowiedzi ukazują jakie plany co do świata mają tacy jak on.


Kissinger to osoba ścigana za zbrodnie wojenne .Sami zobaczcie jak się zachowała irlandzka policja w Dublinie kiedy aktywiści zwrócili się o aresztowanie przedstawiając dokument listu gończego.

 https://www.youtube.com/watch?v=2ubKH4PRSOY


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez techwet
      witam, dzisiaj troszeczke nie typowy temat mianowicie chce zapytac czy w waszych okolicach trafialy sie ostatnio kradzieże bydla?
      coraz wiecej przypadkow!
      Czy jest jakas mozliwosc odzyskania pieniedzy za skradzione szt.?
      Pozdrawiam
    • Przez NHTC56
      Robimy nowy temat, zeby sie już moderator nie czepiał bo denerwujace to jest.
       
      Więc tak jest opcja na strajk 24.02 w Lipnicy i 27.02 koło Łasina...sam jestem z okolic Brodnicy wiec i tu i tu miałbym nie daleko, ale co wy na to aby połączyc siły i większą grupą udac się do Warszawy? Górnicy zawsze potrafią cos zdziałac dla siebie, a to tylko dlatego, ze zawsze sporą ekipą do stolicy zjezdzają do stolicy i się nie cackają, a takie blokowanie ulic jakos szczególnie nic nam nie da po za utratą poparcia i zrozumienia naszej sprawy od reszty narodu stojącego w korkach. Z tego co wiem to dostawcy PiniPolonia byli w czwartek w Warszawie ale jakos nic szczególnego nie zdziałali, po za wysłuchniem ich problemów przez pracownika ministerstwa rolnictwa bo było ich nie zbyt wielu. Co Wy na to? Może by zoragnizowac cos po niedzieli bo nie ma na co czekac...
    • Przez gjanicki
      Zasięgnąłem wiedzy. W Idea Expert mają kredyty dla rolników: minimalny okres prowadzenia gospodarstwa rolnego już od 6 miesięcy. maksymalna kwota kredytu – nawet do 2 mln zl.
      dlugi okres kredytowania – do 5 lat z mozliwoscia przedluzenia
      bez koniecznosci przedkladania biznesplanu
       
      Co wy na to?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj