Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opinie o polskich handlarzach używanych maszyn rolniczych

45 odpowiedzi na ten temat

#41 Share MarkoU

MarkoU

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 27 wrzesień 2016 - 15:28

Niestety ja przestrzegam przed jednym gościem firma Jan - rol Pakość Inowrocławski  sprzedaje maszyny nie swoje gdy dochodzi do sprzedaży on jest czysty bo umowa na kogo innego i szukaj wiatru w polu kawał cwaniaka , unikajcie jak możecie ma wiele aukcji oszukuje jak może kupiłem traktorek od niego i niech sobie go wsadzi w .......nie będę się wyrażał robię remont traktora  bo mi maszyna potrzebna ale życzę mu by znalazł się ktoś kto się po nim przejedzie. z czystym sumieniem powiem że ruiny sprzedaje i głupiego udaje mam przykład u mechanika przydał by mi się ktoś kto może pomóc mi założyć sprawę w sądzie. to bym udupił nawet tego gościa co jest na umowie by panowie sobie poczuli trochę bólu zwykłego człowieka który uczciwie zarabia.

Jak ktoś może pomóc oczywiście odpłatnie nawet to jestem gotowy...maszyny nie chce oddać bo już ją remontuje, obiecał zwrot kosztów naprawy nawet mechanikowi a teraz się wypioł  itd..  .http://jan-rol.otomoto.pl/ jeszcze raz powtórze unikajcie bo tylko kłopoty a sprzęt ruina

Co kupiłeś? Co się zepsuło?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Opinie o polskich handlarzach używanych maszyn rolniczych Dzisiaj, 17:51
  •  

#42 Share Carpinus

Carpinus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 27 wrzesień 2016 - 20:22

Opinie o polskich handlarzach używanych maszyn rolniczych Ciagnik
zepsuło się hmm...
zaczęło się od cylindra hamulca a potem rozrusznik,silnik remont kompletny,zwolnicy lewa,miał tuz w nim oba silowniki bo zamiast zimeringow wsadzono oring. Nawet 20 godzin nie jeździł dalej nie pisze bo jest jeszcze sporo a już kolejne się szykują naprawy a traktor może 100 jezdził bez obciążeń szkoda gadać

#43 Share ciemniak

ciemniak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 05 październik 2016 - 10:40

Zna ktoś handlarza z Przecławia koło Brzezin?
Wystawia czasem niepomalowane ciągniki,niby prosto z zachodu.Ceny są dość atrakcyjne.Być może lepiej kupić za rozsądne pieniądze niepomalowanego grata niż za duże wypicowanego grata...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#44 Share Marco82

Marco82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 450 postów

Napisany 05 październik 2016 - 14:41

Kuzyn w zeszłym tygodniu dzwonił o ten ciągnik http://otomoto.pl/of...r-ID6yvDGN.html  usłyszał , perełka jedyny taki na allegro miał jechać oglądać ale mu pokazałem forum i zwątpił dzięki że napisałeś wyżej o krętactwie tego gościa..

#45 Share Carpinus

Carpinus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 05 październik 2016 - 16:21

Opinie o polskich handlarzach używanych maszyn rolniczych Mój też był perełka a to ściema bo jak już zapłacisz to koleś ręce umywa i sam się bujaj z tym co kupiłeś. On sprzedaje tylko maszyny a nic o nich nie wie maszynę sprzedaje na tzw słupa i potem szukaj wiatru w polu a on jest czysty i tyle jak znasz się to można kupić ale radzę byś maszynę z 3,4 godziny przetyrał w moim po tym czasie odma kąpać zaczęła i potem już reszta wad wyszła traktory z zewnątrz ładnie wyglądają ale wewnątrz zbuki i tyle odradzam kolesia i już wiadomo 20 czy 10cio letni traktor nie igła ale by chociaż niesciemniał.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#46 Share akaku

akaku

MłodyRolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 620 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja

Napisany 24 październik 2016 - 18:15

W Dom-Rolu kupiłem prasę miala nakulane 31 tys belek teraz ma 38 tys i przez ten czas ani jednego łozyska nie wymieniłem, łańcucha ani nic, sprzęt tylko smaruje i chodzi idealnie wiec polecam firmę. W Międzylesiu u p.Kościeleckiego kupiłem ciągnik i również mogę polecić gorąco. Ogolnie jak kupuje jakis spzęt to tylko do Damasławka jadę bo wiem, że znajdę tam co szukam i nie moge powiedzieć ani złego słowa o wszystkich tamtejszych handlarzach :)

Case <3