Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opinie o polskich handlarzach używanych maszyn rolniczych

45 odpowiedzi na ten temat

#21 Share jacubus

jacubus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 19 kwiecień 2013 - 14:50

Opinie o polskich handlarzach używanych maszyn rolniczych Odradzam kupowania sprzętu w firmie KRUQ z Wągrowca. Zero profesjonalizmu, rzeczy ustalone na tzw słowo w ogóle się nie liczą w tej firmie, nawet po podpisaniu faktury sprzedaży oraz wpłaceniu zaliczki sprzedawca zmienia nagle cene w dniu przyjazdu kombajnu. Polecam dokładnie spisać umowę i zrobić zdjęcia kupowanej maszyny bo może przyjechać niekompletna.

Edytowany przez jacubus, 31 maj 2013 - 17:32.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Opinie o polskich handlarzach używanych maszyn rolniczych Dzisiaj, 05:01
  •  

#22 Share Givera

Givera

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 23 maj 2013 - 20:19

Odradzam kupowania sprzętu w firmie KRUQ z Wągrowca. Zero profesjonalizmu, rzeczy ustalone na tzw słowo w ogóle się nie liczą w tej firmie, nawet po podpisaniu faktury sprzedaży oraz wpłaceniu zaliczki sprzedawca zmienia nagle cene w dniu przyjazdu kombajnu.

Ja z Tobą nie mogę się zgodzić, gdyż 2 lata temu kupowaliśmy kombajn w tej firmie i wszystko zgodnie z umową było zgrane. Co prawda zaliczka od razu na fakturze była, wszystko na papierze załatwione, jednak nie mała kasa wchodziła w grę więc bez dokumentu ani rusz.

#23 Share RolnikzPomorza

RolnikzPomorza

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Maszyny rolnicze, Ciągniki, Dziewczyny, Gospodarka, Polska Wieś, Prace polowe.

Napisany 22 lipiec 2013 - 20:39

Opinie o polskich handlarzach używanych maszyn rolniczych Moim zdaniem handlarze ( w mojej okolicy ) nie mówią całej prawdy na temat sprowadzonych ciągników. Czasami ludzi nabijają w balona mówiąc że ciągnik jest w extra stanie gotowy do prac , a tutaj wyjeźdzasz w pole i ci się rozpidala. -,- U nas głównie sprowadzają maszyny typu Ursus, Zetor. Nie polecam :P

#24 Share adrian1978

adrian1978

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 128 postów

Napisany 22 lipiec 2013 - 22:04

Opinie o polskich handlarzach używanych maszyn rolniczych Polecam Hoppe Browiniec Polski - Opolskie solidnie.

Edytowany przez adrian1978, 22 lipiec 2013 - 22:05.

#25 Share kolo9540

kolo9540

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 18 październik 2013 - 11:16

Opinie o polskich handlarzach używanych maszyn rolniczych Polecam firmę w miejscowości Klewski pod przesnyszem, sporo dobrego sprzętu do mojej wsi przyszło za nieduże pieniądze.

#26 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 18 październik 2013 - 12:40

Opinie o polskich handlarzach używanych maszyn rolniczych Nieduże pieniądze to pojęcie względne. Ceny to tam mają niektóre zaporowe za pomalowany szajs.

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

#27 Share Krakers16

Krakers16

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 98 postów

Napisany 09 grudzień 2013 - 20:06

Opinie o polskich handlarzach używanych maszyn rolniczych Wiecie moze cos panowie na temta tych firm?
http://dom-rol.pl/
http://tom-rol.otomoto.pl/
http://henpasz.otomoto.pl/

Moze kots juz cos u nich kupowal albo moze zna kogo kot kupil i moze wyrazic sie cos na ten temta?
Wszytskie firmy mieszcza sie w woj. Wielkopiskim okolice Damaslawka .
Mam nadzieje ze ktos mi pomoze:)

#28 Share KRISS75

KRISS75

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 970 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja

Napisany 10 grudzień 2013 - 10:15

Ja polecam http://roltom.com.pl/ :)

Też mogę polecić.Szukałem 4 miesiące pługa w końcu trafiłem do nich.Piękny,prosty,nie spawany w orginalnym lakierze i za rozsądne pieniądze.
@Krakers16 szukając ciągnika objechałem wszystkie które wymieniłeś.O pierwszym słyszałem niezbyt dobre opinie.Drugi akurat nie miał nic co by mnie zainteresowało.O trzecim słyszałem dobre opinie chociaż oglądałem u niego JD i po rozgrzaniu zaczął lecieć olej kołem pasowym i woda z pompy więc zrezygnowałem.
Ale tak jest jak napisał ktoś wcześniej:są uczciwi i sprzedają dobry sprzęt chociaż jest to używany i należy się liczyć ze wszystkim,są też tacy co ściągną złom wyklepią,pomalują i robią na tym kasę a ty się człowieku męcz.

#29 Share krol9

krol9

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza, motoryzacja

Napisany 10 grudzień 2013 - 10:50

Opinie o polskich handlarzach używanych maszyn rolniczych Ja parę razy w poszukiwaniu sprzętu odwiedziłem te firmy u wszystkich podobnie, handlują tym co mają raz lepsze raz gorsz. Z tych co podałeś najlepsze wrażenie zrobił na mnie Henpasz. Jest jeszcze handlarz w Międzylesiu Kościelski i u niego kupiłem ciągnik z którego jestem bardzo zadowolony.

#30 Share Krakers16

Krakers16

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 98 postów

Napisany 10 grudzień 2013 - 20:35

Ja parę razy w poszukiwaniu sprzętu odwiedziłem te firmy u wszystkich podobnie, handlują tym co mają raz lepsze raz gorsz. Z tych co podałeś najlepsze wrażenie zrobił na mnie Henpasz. Jest jeszcze handlarz w Międzylesiu Kościelski i u niego kupiłem ciągnik z którego jestem bardzo zadowolony.

Kolego moze jakies namiary albo stronka tego handlarza z Miedzylesia?

Ja jestem glownie zaintresowany kupnem john deere 6320 lub 6420. Nie przeszkadza mi ze ciagnik jest gdzies podmalowany najwazniejsze zeby nie mial kombinowanego licznika. Jesli znacie panowie jakis handlarzy godnych polecenia to bede wdzieczny za wszelkie namiary w gre wchodzi dolnyslask i wielkopolska

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share krol9

krol9

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza, motoryzacja

Napisany 10 grudzień 2013 - 20:42

Opinie o polskich handlarzach używanych maszyn rolniczych Tu masz jego stronę http://koscielski.otomoto.pl/

#32 Share Pedro

Pedro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisany 11 grudzień 2013 - 17:48

Opinie o polskich handlarzach używanych maszyn rolniczych Może ktoś u nich kupował lub zna kogoś kto kupował, to prosiłbym o info
http://kropka-rolnicze.otomoto.pl/
http://rolalex.otomoto.pl/

#33 Share Krakers16

Krakers16

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 98 postów

Napisany 11 grudzień 2013 - 18:40

Opinie o polskich handlarzach używanych maszyn rolniczych Panowie a ta firma jest komus znana ? http://agroroman.otomoto.pl/ woj.Dolnslaskie Nowa Ruda

#34 Share Carpinus

Carpinus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 20 październik 2015 - 18:54

Niestety ja przestrzegam przed jednym gościem firma Jan - rol Pakość Inowrocławski  sprzedaje maszyny nie swoje gdy dochodzi do sprzedaży on jest czysty bo umowa na kogo innego i szukaj wiatru w polu kawał cwaniaka , unikajcie jak możecie ma wiele aukcji oszukuje jak może kupiłem traktorek od niego i niech sobie go wsadzi w .......nie będę się wyrażał robię remont traktora  bo mi maszyna potrzebna ale życzę mu by znalazł się ktoś kto się po nim przejedzie. z czystym sumieniem powiem że ruiny sprzedaje i głupiego udaje mam przykład u mechanika przydał by mi się ktoś kto może pomóc mi założyć sprawę w sądzie. to bym udupił nawet tego gościa co jest na umowie by panowie sobie poczuli trochę bólu zwykłego człowieka który uczciwie zarabia.

Jak ktoś może pomóc oczywiście odpłatnie nawet to jestem gotowy...maszyny nie chce oddać bo już ją remontuje, obiecał zwrot kosztów naprawy nawet mechanikowi a teraz się wypioł  itd..  .http://jan-rol.otomoto.pl/ jeszcze raz powtórze unikajcie bo tylko kłopoty a sprzęt ruina

#35 Share Fugeo

Fugeo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 09 wrzesień 2016 - 14:18

Cześć wszystkim :)

Czy ktoś z użytkowników miał może styczność z handlarzem maszyn rolniczych z miejscowości Ługi-Rętki. Nazwa punktu to Rafrol. Wiadomo handlarz to handlarz i zrobi wszystko aby sprzedać jakaś maszynę, o uczciwości ciężko mówić.

Pozdrawiam :ph34r:

#36 Share truszek881007

truszek881007

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 09 wrzesień 2016 - 15:25

Opinie o polskich handlarzach używanych maszyn rolniczych Ja znam chłopaków z Rafrolu, 2lata temu kupiłem od nich fendta i jestem zadowolony, konkretny facet i słowny

#37 Share Fugeo

Fugeo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 09 wrzesień 2016 - 17:30

Ostatnio jak byłem u nich to był jeden taki niski gość, który całkowicie olał klienta, niby odpalił ciągnik, przejechał się nim z nami, ale później siedział ciągle zapatrzony w tel. udając, że słucha.

Niby firma wydaje się solidna, bo chociażby patrząc na ich plac i porządek na nim. Wszystko ładnie ogrodzone, utwardzone, maszyny ładnie ustawione nie tak jak u handlarza w Zbuczynie na północnej.

Na pytanie czy jest możliwość podpięcia jakiejś maszyny i sprawdzenie chociażby hydrauliki odpowiedział, że nie ma mowy...

#38 Share jacek1296

jacek1296

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 476 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja.sport

Napisany 10 wrzesień 2016 - 07:06

Byłem, oglądałem, drugi raz nie pojadę.

#39 Share jacek1296

jacek1296

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 476 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja.sport

Napisany 11 wrzesień 2016 - 09:00

Nie znajdziesz tam ciągnika nie kręconego. Najwięcej mth ile widziałem to było ok.6800,( jedynka z przodu zginęła?) wyczyszczone, wyglancowane. Jeden był ładny, po odpaleniu o mało nie rozleciał się, tak drżał. Fakt , totalnego złomu i dawców części nie było(a na innym placu?). Gość odpalił i poszedł, o nic zapytać nie można.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Fugeo

Fugeo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 11 wrzesień 2016 - 09:18

Ten którego oglądałem miał ok. 7 tys mth. Znalezienie nie kręconego graniczy z cudem. Niby podczas odpalania grama dymu nie zauważyłem, pokazał wszystko i działało. Jedyne co zauważyłem to wyciek z jednego z wtryskiwaczy, ale mówił, że to zrobi i powiedział, że trzeba linkę zmiany biegów podciągnąć.