Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opinie o polskich handlarzach używanych maszyn rolniczych

45 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Marcian1234

Marcian1234

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 19 styczeń 2013 - 18:20

Opinie o polskich handlarzach używanych maszyn rolniczych Witam

Chciałbym abyście pisali o waszych opiniach handlarzy bo czasami to tylko zdjęcia umieją robić.

Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Opinie o polskich handlarzach używanych maszyn rolniczych Dzisiaj, 17:51
  •  

#2 Share jareckijacek

jareckijacek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 19 styczeń 2013 - 19:24

Opinie o polskich handlarzach używanych maszyn rolniczych Dziwny temat jak dla mnie, co tu pisać handel polega na tym żeby zarobić, tanio kupić drogo sprzedać, niestety żyjemy w Polsce a tu wszystko jest możliwe i rożne nieuczciwe praktyki stosowane przez handlarzy są na porządku dziennym. trzeba poprostu uważać. Ja osobiście jak coś kupuję staram się kupować bezpośrednio od rolnika i zawsze na umowę/fakturę (podstawa reklamacji).

#3 Share bel920

bel920

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 19 styczeń 2013 - 19:34

Opinie o polskich handlarzach używanych maszyn rolniczych najlepiej kupować sprzęt nie malowany i remontowany wtedy wiesz co kupujesz bo po tych zabiegach to tylko pic , znajomy raz trafił do warsztatu takiego handlarza gdy remontował ciągnik - skrzynie biegów , remont polegał na wyspawywaniu zębów w trybach zwykłą spawarką wyszlifowaniu na szlifierce i do ludzi , do domu dojedzie a w pługu trach , ale nie daleko mnie mieszka handlarz od którego mam parę maszyn i za dobrą cenę oraz dobre sprzęty , problemu nie miałem gość solidny i uczciwy .

#4 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3445 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 19 styczeń 2013 - 20:15

Opinie o polskich handlarzach używanych maszyn rolniczych Nie do końca rozumiem zamysł założyciela tematu . Chodzi żeby chwalić czy narzekać na konkretnych handlarzy ? czy ogólnie pisać ??????

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#5 Share zbyszek8201

zbyszek8201

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 662 postów

Napisany 19 styczeń 2013 - 20:44

Opinie o polskich handlarzach używanych maszyn rolniczych pewnie i chwalić tych co sprzedają dobry sprzęt ewentualnie przestrzegać przed takimi co wciskają złomy podpicowane[jak z tym spawaniem i szlifowaniem trybu w skrzyni] . Dobry chandlarz włoży w remont i wyceni odpowiednio,inny podspawa itp i też ceni.....

#6 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3445 postów

Napisany 19 styczeń 2013 - 20:52

Opinie o polskich handlarzach używanych maszyn rolniczych Tylko nie wiem czy chwalić tak po nazwisku czy nazwie firmy to można? bo to taka reklama trochę

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#7 Share rafff24

rafff24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 843 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja

Napisany 20 styczeń 2013 - 01:14

Opinie o polskich handlarzach używanych maszyn rolniczych generalnie odmładzanie maszyn, tuningowanie liczników jak przy samochodach... , potem stoi czasem na allegro, claas matador z 87 roku itp,

#8 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 24 styczeń 2013 - 09:25

Opinie o polskich handlarzach używanych maszyn rolniczych Uważam, że powinniśmy stworzyć temat "Nieuczciwe firmy" lub "Czarna lista". Można by tam wpisać wszystkich, którzy nie wywiązują się z umów lub oszukują.

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

#9 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3445 postów

Napisany 24 styczeń 2013 - 20:41

Opinie o polskich handlarzach używanych maszyn rolniczych Możliwe że większość handlarzy jest nieuczciwa a le to nie znaczy że wszyscy coś "rzeźbią "
Ja polecam firmę ROB-ROL z miejscowości Karczmiska woj lubelskie . Kupiłem tam prasę i rozrzutnik , praktycznie jeszcze ciepłe { prosto z samochodu} , nic nie poprawiane , cena w porównaniu z konkurencją atrakcyjna , do tego transport gratis :)
Nie polecam handlować ze Zbigniewem Ciokiem z OSSOWY koło Komarówki podlaskiej ten to ma gadane a rzeźbi jak mało kto

Edytowany przez mariuszd93, 24 styczeń 2013 - 20:42.

#10 Share zbozowy

zbozowy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 343 postów

Napisany 24 styczeń 2013 - 22:48

Opinie o polskich handlarzach używanych maszyn rolniczych gdzieś juz był temat o opinii na jaką sobie zapracowali handlarze ale nie chce mi się szukać. też polecam rob-rola z karczmisk. kupiłem talerzówkę, i oglądałem fendta też prosto przywiezionego, za dwa dni się zdecydowałem na niego to już nie było go.

Naprawy maszyn budowlanych VOLVO u klienta (mechanika, elektryka, dpf, ad-blue).

Obsługa klimatyzacji w każdym sprzęcie u klienta.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share fendt1992

fendt1992

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 27 styczeń 2013 - 13:56

Opinie o polskich handlarzach używanych maszyn rolniczych Witam . Tylko chciałbym zauważyć ze nie na każdym warsztacie "regenerują " koła zębate! Pracuje na jednym warsztacie i nigdy tak nie naprawiamy. jak coś popsute to od razu nowe. Wiec moglibyście obrazić nie jednego mechanika-handlarza. a gdy sprzęt jest ładnie pomalowany to nie znaczy ze jest coś nie tak. Na warsztacie często malujemy sprowadzony sprzęt nawet taki co jest sprawny bo od razu się ładnie prezentuje;D a dodam ze tez takim sprzętem użytkujemy w polu. wiec czy jest odpicowany czy nie to nie świadczy o tym czy jest zrobiony fachowo czy przez "pana Mietka" w stodole ze spawarka w ręku.

#12 Share d4r4s

d4r4s

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 29 styczeń 2013 - 00:39

Opinie o polskich handlarzach używanych maszyn rolniczych Ja polecam http://roltom.com.pl/ :)

#13 Share akacja

akacja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 404 postów

Napisany 29 styczeń 2013 - 22:36

Opinie o polskich handlarzach używanych maszyn rolniczych Chcąc uniknąć rozczarowania nie należy kupować sprzętu zbyt pięknie wygladającego,od zwykłych handlarzy którzy nie wystawią faktury.z alegro itd.Osobiście miałem przypadek iż kupiłem używany traktor swego czasu case 170 MX po trzech miesiącach uległa awari skrzynia biegów.Zadzwoniłem do owej firmy w celu informacji o awarii,przysłali swoich mechaników,sami wyszli z propozycją remontu gratis,a koszt części pokryli w 50%.Moge polecić ABC-ROL w Pyrzycach.

#14 Share mikolaj7551

mikolaj7551

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 29 styczeń 2013 - 22:42

Opinie o polskich handlarzach używanych maszyn rolniczych właśnie nie ma co wypicowanego do przesady kupować. zazwyczaj w takich to są ukryte jakieś wady...podziała dobrze parę miesięcy i go później szlak trafi

#15 Share FarmerF10244C1

FarmerF10244C1

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 744 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, sport, muzyka :)

Napisany 31 styczeń 2013 - 16:50

Opinie o polskich handlarzach używanych maszyn rolniczych

Dziwny temat jak dla mnie, co tu pisać handel polega na tym żeby zarobić, tanio kupić drogo sprzedać, niestety żyjemy w Polsce a tu wszystko jest możliwe i rożne nieuczciwe praktyki stosowane przez handlarzy są na porządku dziennym. trzeba poprostu uważać. Ja osobiście jak coś kupuję staram się kupować bezpośrednio od rolnika i zawsze na umowę/fakturę (podstawa reklamacji).

Tylko, że jeśli jest to zachodni sprzęt to ten rolnik wcześniej musiał kupić go u handlarza, wyeksploatował go i sprzedaje. Oglądaliśmy już sporo maszyn i u rolnika o wiele ciężej jest znaleźć coś w dobrym stanie.
KPK - Ochrona

#16 Share fendt1992

fendt1992

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 31 styczeń 2013 - 21:32

Opinie o polskich handlarzach używanych maszyn rolniczych jednego nie rozumiem tu. Kupując używany sprzęt chcielibyście gwarancji dożywotnej czy jak ?? kupując taki sprzęt trzeba się liczyć z tym ze może coś się popsuć. Handlarz , mechanik , czy nawet rolnik nie siedzi w środku maszyny-traktora i nie może wiedzieć czy jest sprawna w 100% czy może się coś w niej psuje. gwarancje na taki sprzęt można dać na miesiąc ,dwa ale to i tak nie zawsze jest ze popsuło się coś z winny sprzętu tylko może z niewiedzy użytkownika. ile razy bywa tak ze sprzęt chodzi super a tu nagle z wyniku zmęczenia materiału coś się psuje np. jakieś koło zębate się pokruszy albo wałek się ukręci czy łożysko się rozleci wiec dla mnie wysuwa się tylko jeden wniosek "chcesz mieć gwarancje na kupowany sprzęt , kupuj nowe!" :D choć i to tak się nie raz nie sprawdza bo serwis stwierdzi ze coś się popsuło z winy użytkownika. i wtedy koszty i tak poniesiesz. :(

#17 Share FarmerF10244C1

FarmerF10244C1

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 744 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, sport, muzyka :)

Napisany 11 luty 2013 - 20:26

Opinie o polskich handlarzach używanych maszyn rolniczych Tak, ale czasami sprzedawcy doskonale wiedzą o pewnych niedogodnościach bądź usterkach i nie mówią kupującym o tym.
KPK - Ochrona

#18 Share maras040

maras040

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 19 luty 2013 - 00:11

Opinie o polskich handlarzach używanych maszyn rolniczych Ostrzegam przed kupnem tego sprzętu: http://allegro.pl/mt...3041197356.html
Handlarz, prawdziwi z krwi i kości, od razu po gadce widać :) Nie wiem jak z innymi rzeczami ale powiem co widziałem. Byłem zobaczyć ten ciągnik jakieś 2 tygodnie temu. Teraz wystawiona nowa aukcja i o dziwo ciągnik ma już plastikowe błotniki i 3200mtg - gdy oglądałem miał około 7400mtg, a licznik już wtedy nie chodził :blink: Sprawiał wrażenie uderzonego z przodu bo niby wszystko dobrze ale boczna belka, wał i podpora nowe nie wspominając o przednim moście który przy prawym kole nie był dobrze skręcony nawet, śruby poucinane, na prawdę cuda. Handlarz z Wieli, woj. Wielkopolskie.

#19 Share Arturos21

Arturos21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 326 postów

Napisany 23 marzec 2013 - 22:14

Opinie o polskich handlarzach używanych maszyn rolniczych co powiecie o firmie phu żwirek z Bolesławca warto brać sprzety od nich

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share eti1997

eti1997

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Hodowla zwierząt

Napisany 18 kwiecień 2013 - 21:10

Opinie o polskich handlarzach używanych maszyn rolniczych Moim zdanie w mojej okolicy jest najlepszy PH Szymkowiak http://szymkowiak.otomoto.pl/ Sprowadza maszyny naprawia je nawet jeśli nie ma nic do roboty to zmienia olej robi przegląd itd. Ostatnio kupiłem mojego Nh od niego i jestem bardzo zadowolony coś się zepsuje albo coś nie tak jadę do niego ciągnikiem i od razu wiem co jest grane. Ma własnych mechaników którzy znają się na Najnowszych sprzętach. Robi również usługi typu koszenie kukurydzy, siew, koszenie zbóż itd. Usług nie robi byle jak tak jak inni z mojej okolicy. Sam go najmuję. Moim zdaniem Firma godna polecenie :)

Sprzedam Duński Siewnik Stegsted zdjęcia na moim profilu w "O Mnie"