maxx20

Regulacja sprzęgła i rewersu elektrohydraulicznego

Polecane posty

maxx20    2

Witam wiecie może czy istnieje możliwość regulacji czułości sprzęgła lub rewersu elektrohydraulicznego w renault 103-54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renault    2

tak ale chyba tylko poprzez podpięcie laptopa do komputera ciągnika. przed taką kalibracją trzeba koniecznie wymienić wszystkie oleje i filtry w skrzyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzejlud    0

Też mam ten problem w 155.54. Laptopa nie podłączę bo programy nie obsługują. Rodzaj sterownika jest przy kierownicy i jakieś wyjście ma jakby do podpięcia jakiegoś urządzenia. Podobno można regulować elektrozawory ale jak wymontowałem je to zbytnio nie wiedziałem jak to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek38    2

SA WERSJĘ CO MAJĄ KOMPUTER ale jest to prosty komputerek pokazujący prędkość spalanie i inne proste funkcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzejlud    0

Komputerek od spalania to co innego.Jeżeli jest rewers elektrohydrauliczny i pół biegi pod obciążeniem to jest sterownik (komputer) w konsoli z kontrolkami od skrzyni biegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renault    2

wujek ma 110,54 z rewersem i półbiegami i strasznie szarpał przyjechali zmierzyli ciśnienie i powiedzieli że nic nie zrobią kazali wymienić filtry i oleje. przyjechali jak wymienił wyregulowali i teraz jest o wiele lepiej. jutro się dowiem na pewno czy podpinali kompa pod traktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renault    2

a więc przyjechali do niego po wymianie filtrów i olei. podłączył zegar do jakiegoś przewodu i komputer pod ciągnik tylko to nie był laptop ale jakieś inne mniejsze urządzenie tam mu się wyświetlił przy włączaniu napis renault przejechali się trochę i ustawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renault    2

502473906 on zajmuje się elektroniką we wszystkich maszynach ciągniki, sieczkarnie, kombajny. ogólnie wszystko co ma komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polmos    0

Witam,

jeśli macie problem z ACET, Tracto - Control, Tractoradar oraz skrzynią biegów (24/8) Tractoshift, mogę pomóc.

Posiadam instrukcję obsługi tych bajerów:)

mój e-mail : cpieniok@gmail.com

Pozdrawiam :)

Edytowano przez polmos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hadrian    0

Witam wszystkich forumowiczów mam pytanie odnośnie skrzyni biegów renault temis 550 rewers elektrohydrauliczny i ,3 półbiegi. W tym modelu są trzy tarczki na koszu jednym i drugim. Tenis 650 ma pięć tarczek a 610 4 tarczki. Czy np. jak dołożę na 5 tarczek u siebie to będzie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniekc360    119

A po co 5 tarczek, ślizga się na 3? Współczuje składania tej skrzyni, chyba 7 razy ją składałem i rozkładałem. I tydzień przeleciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hadrian    0

No te skrzynie biegów tracktronic są nie łatwe do naprawy. U mnie były pęknięte sprężyny talerzowe w koszach. Ogólnie te skrzynie nie są ciche podczas jazdy na wolnych obrotach silnika

Jakie powinno być ciśnienie oleju przy przystawce przedniego napędu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jaszczur2008
      Witam. Mam problem w mf 3125 z ehr.
      Problem taki ze jak oram i ustawie sobie na pokretle glebokosc np. na 4 i podniose i opuszcze przelocznikiem to nie opuszcza do tej samej pozycji co wczesniej tylko duzo wyzej staje. W tedy musze pokretlem zejsc do 6 by opuscil i zaraz spowrotem wrocic do 4 bo tak wali po rame.
      Co to moze byc?
    • Przez adrianeo13
      Dzień dobry, od kilku dni poszukuję odpowiedzi na chyba bardzo skomplikowaną kwestię dotyczącą renault ergos 90. Otóź po załączeniu rewersu silnik charakterystycznie rzęży dodam że, przed zmianą oleju nic takiego nie miało miejsca  co dodaje sprawie zaciekawienia. Wielu już wypowiadało się na ten temat, elektrozawór może a może za gęsty olej a może coś z elektroniką a może komputer wariuje. Nie można dojść do jakiegokolwiek ładu. Powiem Wam więcej, dwa dni temu przyjechał do mnie mechanik i wkuwając się w odpowiedni kabelek sterujący układem który charakterystycznie "rzęzi i wyje" i zakłądając mi mały przycisk wyłącza ten dźwięk  wtedy kiedy załączam rewers już nie rzęzi i nie wyje... Panie i Panowie! o co chodzi?!
    • Przez Andre8989
      Witam! Zakupiłem pług kverneland 4x12 na resorach (okrągła rama) mam pytane czy można regulować w tym pługu głebokość skib? bo druga skiba idzie płycej od pozostałych.
    • Przez Pablo_97
      Witam wszystkich mam problem w ciągniku renault 61.14 biegi ciężko wchodzą a na wcisniętym sprzęgle ciągnik potrafi szarpnąć po wbiciu biegu chciałbym sie dowiedzieć czy jest możliwość regulacji sprzęgła w inny sposób niż tylko tą linką pokrętłem co jest nad pedałem sprzęgła  czy można np dostać sie do łap dociskowych i tam wyrgulować bo  już niestety ta linka jest na maxa rozkręcona i teraz nw co robić czy zostaje tylko rozpoławianie i wymiana sprzęgła czy jeszcze można podratować sytuacje proszę o szybką odopowiedź 
      Pozdrawiam 
    • Przez kamil060788
      Witam,mam pytanie odnosnie ustawienia luzu zaworowego w silniku f5l912,jakie sa wartosci i kolejnosc zaplonu itp.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj