Gość Profil usunięty

Miniładowarka sam

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam mam taki problem ze wspomaganiem w mojej miniładowarce a mianowicie przy szybkim kręceniu kierownicą wspomaganie przerywa to znaczy zatrzymuje się kierownica na chwilę i potem dalej się daje kręcić, orbitrol 100 a pompa nsz10 od władimirca. Co może być tego przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

mało oleju mieliśmy tak przy bizonie na wzniesieniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Oleju jest raczej wystarczająco bo inne układy zasilane z tego samego zbiornika oleju działają dobrze a może być tego przyczyna za cienkie przewody bo wymieniłem dzisiaj siłownik od skrętu i dałem cieńsze przewody a co do zapowietrzonego układu to jak go skutecznie odpowietrzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmer61    9

może ci pompa wysiada od wspomagania umnie w c 360 wytrzymała niecałe 3 lata ,a co do odpowietrzenia to trzeba kręcić kierownicą i luzować przewody przy siłowniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

a może być tak że mam podłączone 2 pomy do jednego zbiornika i z tego zbiornika wychodzi jeden przewód i dalej jest trójnik i idzie na dwie pompy i ta większa zabiera cały olej dla tej mniejszej od wspomagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmer61    9

może być taka przyczyna że ta duża pompa zabiera więcej oleju i brakuje dla tej małej,musisz podłączyć przewód ssący pompy wspomagania osobno i sprawdzić czy będzie poprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Problem rozwiązany okazałe się że faktycznie było mało oleju po uzupełnieniu problem znikną. Dziękuję wszystkim za zainteresowanie tematem i porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zf11441
      panowie nie wiecie może jaką szerokość ma najmniejsza minifadromka i jakiej firmy może być interesuje mnie coś poniżej jednego 1m
    • Przez LukaPro
      Witam wszystkich agrofotowiczow. tak na wstepie jaka u was pogoda, u mnie na podlasiu buro i ponuro ale sie nie zalamywac )))
      Moze ktos cos wie o ladowarkach Pichon, jak sie zachowuja, jak z serwisem? Sprzedaje go jedna z firm i wlasnie nakreca mnie na kupno jej, i nie wiem jaka ona jest. w ofercie mam schaffera no i pichona.jak ktos cos wie lub ja uzytkuje prosze pisac.pozdrawiam
       
    • Przez kamilb
      Witam wszystkich mam problem z jazdą w mojej miniładowarce Weidemann 1140. Ładowarkę przywiozlem z niemiec spaloną. Odbudowałem ja i mam problem z pompa jazdy tłoczkowa rexroth a10vg28... po załączeniu jazdy ladowarka sama jedzie nie reaguje na dodanie gazu albo opóźnia się zmiana kierunku jazdy czekam kilka sekund aż ruszy. Rozkrecalem ta pompe kilka razy składałem krok po kroku jak w instrukcji napraw. Pompe dobrałem z walca drogowego Ammann. Silnik jazdy typowy z myszy do burakow.

    • Przez farmer_89
      Witam, rozglądam się za miniladowarka bobcat za ok 20 tys zl potrzebuje ja do obory a ma ok 30 sztuk bydla pytanie do uzytkownikow jakie sa koszty utrzymania takiej maszyny i ewentualne naprawy wiem ze do tych dużych ładowarek naprawy sa bardzo drogie a do tych małych nie wiem proszę o opinie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj