Zaloguj się, aby obserwować  
bartek3883

sprężyna haków

Polecane posty

bartek3883    4

Witam mam problem odnośnie sprzężny, która ściągą belki z hakami do środka, mianowicie tej sprężyny nie ma. I moje pytanie gdzie ją kupie? Bo pytałem w kilku sklepach i nie ma. Ale znalazłem tą http://www.sklepfarm...ek_zetor-21272i czy to ta?

Zdjęcie dsc_002667kyq.jpg

I jeszcze wie ktoś może gdzie dostane jakiś uchwyt do łącznika centralnego bo gdy sprzęt jest odpięty to tak wisi i przeszkadza nawet widać na foto. Ten model mf miał właśnie taki uchwyt ale niestety w tym go nie ma.

Edytowano przez bartek3883

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisklaczun    114

sprężynę to szukaj w normalnych sklepac żelaznych, patrz taka aby była w stanie się tyle rozciągnąć i nic więcej nie trzeba, a co do wieszaka łącznika to jest tylko łańcuszek który z jednej strony jest przyczepiony na stałe do zaczepu a z drugiej ma haczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Sprężynę dopasuj byle jaką aby nie była za twarda i będzie git :)


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    707

Nie no kup tą od zetora za 179 zł:) Bez tej sprężyny silnik odpali:)

Nie musi być taka duża sprężyna, można dać krótką i łańcuszek. Po co się w takie koszta pakować? A co do tego cięgła co wisi to jak poniesiesz zaczep to oryginalnie jest łańcuszek z haczykiem - 5 min. roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek3883    4

Dzięki wszystkim sprężyna zrobiona z 2 i trochę łańcucha i jest ładnie i praktycznie a o o ten od łącznika to coś się wymyśli.

PS on nie ma górnego zaczepu ale bd oryginał wiec wtedy problem będzie zlikwidowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    707

to popatrz na necie jak jest np w większych typu MF 690 - tam jest taki wieszak z drutu - trochę drutu i chęci plus 5 min pracy i po problemie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez borsuk1891
      Witam .
      Zacznę od tego że problem z podnośnikiem jest od dawna , ale dało się nim pracować chociaż miał problem z podniesieniem agregatu uprawowego 3,6 m.
      Parę dni temu podnośnik odmówił posłuszeństwa , a mianowicie podniósł tylko do połowy i to na wysokich obrotach . Pomyślałem że zacznę od sprawdzenia filtra od hydrauliki . Spuściłem olej i wyjąłem filtr , który był całkiem czysty , ale znalazłem część sprężynki której to zdjęcie zamieszczam w linku http://s767.photobuc...9d2b30.jpg.html Może ktoś wie czy to jakiś element pompy , może dlatego pompa nie pracuje tak jaj trzeba . Jaka może być przyczyna słabego podnośnika ? Proszę o rady.
    • Przez pic2ek
      Między przyczepą a dyszlem i nie mam sprężyny. Kupilem taką i śrubę rzymską - ale cholera nie mogę rozciągnąć tak sprężyny żeby można ją było połączyć ze śrubą. Podpowiedzcie jak to zrobić. Pewnie to banalnie proste ale chwilowo brak koncepcji
    • Przez tasiorek766
      witam. szybkie puytanie. jakiej długości i siły jest sprężyna gazowa tylnej szyby i szyberdachu w 4512 kabina komfort. dzięki za pomoc pozdrawiam
    • Przez Kris1976
      Witam szukam takiej sprezyny jak na pierwszym zdjeciu







    • Przez JanGal
      Jak w temacie szukam zamiennika sprężyn gazowych pchających występujących w mechanizmie amortyzacji 20to metrowej belki polowej opryskiwacza RAU 2500L.
      Na sprężynach które posiadam nie ma żadnej informacji na temat siły tych części a tylko wartość siły jest mi potrzebna do doboru zamiennika.
      Nowa oryginalna sprężyna u dilera kosztuje 1100 pln za szt. Jej nr seryjny to 1-0576-46-016-1.
       
      Sprężyna zaznaczona na zdjęciu

      Wymiary sprężyny

       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj