Skocz do zawartości

Zdjęcie

sprężyna haków

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share bartek3883

bartek3883

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 18 styczeń 2013 - 15:46

sprężyna haków Witam mam problem odnośnie sprzężny, która ściągą belki z hakami do środka, mianowicie tej sprężyny nie ma. I moje pytanie gdzie ją kupie? Bo pytałem w kilku sklepach i nie ma. Ale znalazłem tą http://www.sklepfarmer.pl/sprezyna_belek_zetor-21272i czy to ta?
Zdjęcie Dodany obrazek
I jeszcze wie ktoś może gdzie dostane jakiś uchwyt do łącznika centralnego bo gdy sprzęt jest odpięty to tak wisi i przeszkadza nawet widać na foto. Ten model mf miał właśnie taki uchwyt ale niestety w tym go nie ma.

Edytowany przez bartek3883, 18 styczeń 2013 - 15:58.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
sprężyna haków Dzisiaj, 04:58
  •  

#2 Share pisklaczun

pisklaczun

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 18 styczeń 2013 - 16:37

sprężyna haków sprężynę to szukaj w normalnych sklepac żelaznych, patrz taka aby była w stanie się tyle rozciągnąć i nic więcej nie trzeba, a co do wieszaka łącznika to jest tylko łańcuszek który z jednej strony jest przyczepiony na stałe do zaczepu a z drugiej ma haczyk

#3 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 18 styczeń 2013 - 17:25

sprężyna haków Sprężynę dopasuj byle jaką aby nie była za twarda i będzie git :)
Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share akmaly

akmaly

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2124 postów

Napisany 18 styczeń 2013 - 17:31

sprężyna haków Nie no kup tą od zetora za 179 zł:) Bez tej sprężyny silnik odpali:)
Nie musi być taka duża sprężyna, można dać krótką i łańcuszek. Po co się w takie koszta pakować? A co do tego cięgła co wisi to jak poniesiesz zaczep to oryginalnie jest łańcuszek z haczykiem - 5 min. roboty.

#5 Share bartek3883

bartek3883

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 18 styczeń 2013 - 17:48

sprężyna haków Dzięki wszystkim sprężyna zrobiona z 2 i trochę łańcucha i jest ładnie i praktycznie a o o ten od łącznika to coś się wymyśli.
PS on nie ma górnego zaczepu ale bd oryginał wiec wtedy problem będzie zlikwidowany

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share akmaly

akmaly

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2124 postów

Napisany 20 styczeń 2013 - 16:27

sprężyna haków to popatrz na necie jak jest np w większych typu MF 690 - tam jest taki wieszak z drutu - trochę drutu i chęci plus 5 min pracy i po problemie:)