Zaloguj się, aby obserwować  
IGL

Rozrusznik R20-części

Polecane posty

IGL    40

Witam

Gdzie można dostać przekaźnik rozrusznika i komplet tulejek do rozrusznika R20 24v Ursus/Zetor 6cyl? W okolicznych sklepach nie ma i raczej nie będzie bo nawet hurtownie tego nie mają,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez krzychu12
      Sprzedam katalogi części do kombajnów Bizon 5042 i 5052 Super. Cena do negocjacji.
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez farmerxx97
      Witam forumowiczów   pisze do was z zapytaniem gdzie kupujecie części do waszych jelonków    Oczywiście pomijając "SERWISY" gdzie ceny są czasami kilkukrotnie większe.
    • Przez ReverS07
      Witam!
      Mam pytanie co do wycieraczki do Władimirca. Nie wiem gdzie kupić nową. Ma ktoś z Was jakieś namiary czy zdjęcia. Po prostu chce wymienić na nową
      A i jeszcze jak zdjąć te pióro z ramienia wycieraczki T25 to może bym tylko pióro wymienił
      Z góry Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam 
    • Przez KWACOR
      Witam.Szanowni koledzy pośiadający ciągniki Massey ferguson 699 może ktoś mi pomoże.Chciałbym w swoim mf 699 założyć rozrusznik szybkoobrotowy żeby lepiej palił.Dzwoniłem do kilku sklepów rolniczych z częściami do ciągników ale żaden z nich nie może potwierdzić na 100% który będzie pasować,chciałbym rozrusznik  firmy magneton albo jubana.Może ktoś ma taki rozrusznik już  zamontowany i mógłby mi napisać który pasuje .Czekam na informację i z góry dziekuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj