skywalker89

ceny rozsiewaczy nawozów

Polecane posty

situ14    35

Orientuje się coś ktoś na temat rozsiewacza na ścieżki 15m, pojemność 2-3 bb nawozu. Rozsiewacz nowy bez zbytnich bajerów tylko limitery wysiewu zz dwóch stron i plandeka. Do wysiania ok. 50-60 t nawozu rocznie. Jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Albert1232
      Zapraszam na krótką prezentacje urządzenia własnej konstrukcji do mieszania nawozów. Wszelkie pytania i opinie mile widziane

    • Przez crvx40
      Witam! Tak jak w temacie. Potrzebuje opinii na temat tych dwoch rozsiewaczy. Potrzebuje rozsiewacza o pojemnosci 1500-2000l
      Amazone Zam 1001profis
      -pojemnosc 1000l
      - waga
      -amados 3
      -nadstawa 500l
      -limiter(wysiew graniczny)
      -plandeka
      -walek
      -sita
      -talerze 18-24m
      -oswietlenie
      Cena za ten zestaw ok 43tys netto a za Amazone ZAM 1501 Profis pojemnosc 1500l z tym samym wyposazeniem ok 48tys netto
      Rauch Axis 20.1W
      -pojemnosc 1000l
      -waga
      -sterownik 
      -plandeka
      -telimat (wysiew graniczny)
      -nadstawka 600l
      -walek
      -sita
      -talerze 18-28m
      Cena za Raucha ok 41tys netto bez oswietlenia
      w obu rozsiewaczach dna zbiornikow, tarcze. łopatki wykonane sa ze stali nierdzewnej. W rauchu system wazenia wykonuje pomiar wagi 100 razy na sekunde w amazonie nie wiem.
      Ktory rozsiewacz waszym zdaniem bedzie lepszy i dlaczego? a moze macie inne propozycje? Warto doplacic za wage czy moze wziasc bez wagi? Prosze o porady i opinie
      Pozdrawiam
       
       
    • Przez Qba1
      AMAZONE ZA-M 1201 SPECIAL
        - maszyna fabrycznie nowa - pojemność 1200 litrów, możliwość rozbudowy do 3000 L - szerokość wysiewu 18-24 m, możliwość wyboru innej szerokości pracy - hydrauliczne otwieranie komór - talerze oraz dół rozsiewacza wykonane ze stali nierdzewnej - w komplecie wałek, sita, oświetlenie - system SBS   Promocyjna cena, ostatnia sztuka 2015!   CENA NETTO: 18 700 zł    Odbiór pod Płockiem.   Po zdjęcia i więcej informacji proszę na priv. tel. 500 401 523
    • Przez hydroplast
      Witam
       
      Mam problem z moim rozsiewaczem nawozów Sulky DPX EXPERT.
       
      Od jakiegoś czasu nie działa mi waga.
       
      Pokazuje mi tylko na komputerze komunikat " hopper empty" skrzynia pusta.
       
      Waga cały czas pokazuje 0,000kg.
       
      Czy ma ktoś jakiś pomysł, oczywiście rozebrałem skrzynkę elektryczną i żadnej wilgoci nie było w środku.
       
      Załączam zdjęcia.
       
      Czy wie ktoś jaki jest pin do komputera Sulky vision wpb . W komputerze jest opcja sprawdzania czujników itp. Ale chronione jest to 4 cyfrowym pinem.







    • Przez kamil5421
      Witam. Posiadam do sprzedania rozsiewacz Amazone Za-F 1003, ładowność 1t ,  w bardzo dobrym stanie, nie malowany , Cena do uzgodnienia tel. 503-459-794





×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj