skywalker89

ceny rozsiewaczy nawozów

Polecane posty

skywalker89    831

witam, przejrzałem 10stron tematów i nie zauważyłem podobnego, więc zakładam i pytam:

 

- jakie są ceny nowych rozsiewaczy do nawozów o pojemności 1t-1,5t (max 2t), z wyposażeniem niestandardowym tzn jakiś sterownik komputerowy itp sprawy, najlepiej zachodnich marek, ale dla orientacji mogą być też inne.

Miał ktoś z tym styczność? Bo w przyszłości planuję wymienić na coś nowocześniejszego, i chciałbym się zorientować jakie są przedziały cenowe takich sprzętów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Binladen    10

Pewnie zamkną bo jest ogólny temat "ceny maszyn"


Pisz prawdę, nie przejmuj się innymi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rapid    0

witam też szukam rozsiwacz znam takie ceny Kverneland cl szer. pracy 10-24 zbiornik 1550 litrów pokrywa zbiornika wysiew graniczny bez komputera cena 22000 netto Rauch axis 30.1 szer. pracy 18-28 zbiornik 1200 litrów pokrywa zbiornika wysiw graniczny z komputeram 32000 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egzo    27

Unia MXL 1200 plandeka i komputer wielofunkcyjny po upustach 15500 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brego    0

RAUCH 17.1 R

+ wyposażenie do wysiewu pasowego

Cena netto: 25 575 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mksuzi    0

Dzisiaj dostałem propozycje za Kuhn MDS 19.1 900l + 600l, wysiew graniczny, sterowany przez panel elektryczny, plandeka cena ok 23 000 zł netto, za taki sam z ręcznym sterowaniem otworów, bez plandeki i nadstawki ok 15 000 zł netto, ceny podlegają negocjacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    831

z tego co się już zorientowałem, to chyba najtaniej wyjdzie coś z Unii jeśli chodziłoby o full wyposażenie, tj komputer itp.. Tylko jak to jest z tym wykonaniem? Sam od nowości mam mx850 z 2004r to w tym roku przeprowdziłem gruntowny remont tzn malowanie, wymniana wszystkiego co zurzyte.. Tarcze, osłony i system dozowania - spoko, zrobione z porządnego materiału.. Ale reszta, chyba tylko pomalowana? Jedna blacha osłonowa co przechodzi przez wałek mieszadła kopmpletnie pordzewiała, musiałem dorobić nową...

 

Z tego co wiem to zachodnie chyba są podobnie wykonane, może inne materiały? Ale jeśli chodzi o malowanie to są i takie co są zanurzane w farbie.. Za bogballa pojemnośc ok 1425 z wysiewem granicznym, hydraulicznym zamykaniem, wałkiem i plandeką wyceniono na jakieś 23tys zł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomo12    370

 Bogballe model L1 Base
-wysiew          10 - 16 metrów

-pojemność    1050 litrów
      dodatkowo:
    - wysiew graniczny
    - plandeka
   
CENA: 5150 euro brutto

Edytowano przez tomo12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igor03    4

Coś bardzo drogo .
Cena l1 base pojemność 500 l łopatki 10-16 m

Cena 3250 euro netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igor03    4

I to jest L 1 Plus a nie L 1 base .... L1 base to jest typowy rozsiewacz do sadów , jak brać to tylko PLUS . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomo12    370

Rozsiewacz nawozów Bogballe M2 base

 

Szerokość rozsiewu 12 do 18 m.
Pojemność 1 250 L
Nadstawka   325 L
Sita tak
Wałek przekaźnika tak
Pokrywa zbiornika tak
Wysiew graniczny          sterowany linkowo
Dodatkowo: plandeka, oświetlenie, kółka transportowe
 
Cena  34 990,00 - PLN netto
 43 037,70- PLN brutto
 
Ciekawe kiedy w końcu zrozumieją, że inni ludzie także potrafią myśleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patfilmax    7

Czy ktoś ma może cennik albo orientuje się ile może kosztować RAUCH MDS 19.1 wersja Q z QUQNTRON-A i QUANTRON-GUIDE, do tego telimat i nadstawa M433

A najlepiej jak by ktoś znał ceny poszczególnych rzeczy,

z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymek    75

Do 16k brutto znajdzie coś z nowego z hydrauliką około tak żeby te 1200kg weszło. co sądzicie o Apollo z POM Augustów?  dodam że ma być nowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inoxdeere87    0

Czy cena 9500 brutto za rozsiewacz Woprol Junior 800L z plandeką, wałkiem, hudrauliką i tarczą siewu skrajnego to dobra cena?

I czy ma ktoś tego typu rozsiewacz i mógłby podzielić się opinią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lampo91    1

Kverneland hl 1500l standard + limiter wysięwu granicznego 23500 netto dobra cena czy jeszcze negocjować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    831
Dnia 18.01.2013 o 11:11, skywalker89 napisał:

witam, przejrzałem 10stron tematów i nie zauważyłem podobnego, więc zakładam i pytam:

 

- jakie są ceny nowych rozsiewaczy do nawozów o pojemności 1t-1,5t (max 2t), z wyposażeniem niestandardowym tzn jakiś sterownik komputerowy itp sprawy, najlepiej zachodnich marek, ale dla orientacji mogą być też inne.

Miał ktoś z tym styczność? Bo w przyszłości planuję wymienić na coś nowocześniejszego, i chciałbym się zorientować jakie są przedziały cenowe takich sprzętów.

Już zapomniałem o tym temacie nawet 😃

Suma sumarum kupiłem na modernizację w 2015r bogballe L2 plus z komputerem, plandeką i nadstawkami do 2tys litrów, cena wtedy 31900 netto... 

Trochę jednak chyba żałuję, że nie wziąłem czegoś z wagą, bo czasami różnie to wychodzi mimo tych książkowych ustawień a sam tylko raz na początku robiłem tą próbę 30s, a tak to się zwyczajnie nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    831

A dlaczego miałaby? 

Nadal wygląda jak nowy... Jak kupowałem to podobno jeden z lepiej zabezpieczonych rozsiewaczy pod tym względem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Ja zamówiłem a w poniedziałek ma być Kuhn MDS 17.1R z telimatem za 17 tyś netto. Bez nadstawek plandek i innych dodatków. 

Dnia 4.02.2013 o 17:50, rzeznik13 napisał:

Amazone ZA-M 1001 + stelaż i plandeka - 20500 brutto.

Cena luty 2018 14 700 pln z plandeka a 16 500 pln z plandeka. Ceny netto. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Albert1232
      Zapraszam na krótką prezentacje urządzenia własnej konstrukcji do mieszania nawozów. Wszelkie pytania i opinie mile widziane

    • Przez crvx40
      Witam! Tak jak w temacie. Potrzebuje opinii na temat tych dwoch rozsiewaczy. Potrzebuje rozsiewacza o pojemnosci 1500-2000l
      Amazone Zam 1001profis
      -pojemnosc 1000l
      - waga
      -amados 3
      -nadstawa 500l
      -limiter(wysiew graniczny)
      -plandeka
      -walek
      -sita
      -talerze 18-24m
      -oswietlenie
      Cena za ten zestaw ok 43tys netto a za Amazone ZAM 1501 Profis pojemnosc 1500l z tym samym wyposazeniem ok 48tys netto
      Rauch Axis 20.1W
      -pojemnosc 1000l
      -waga
      -sterownik 
      -plandeka
      -telimat (wysiew graniczny)
      -nadstawka 600l
      -walek
      -sita
      -talerze 18-28m
      Cena za Raucha ok 41tys netto bez oswietlenia
      w obu rozsiewaczach dna zbiornikow, tarcze. łopatki wykonane sa ze stali nierdzewnej. W rauchu system wazenia wykonuje pomiar wagi 100 razy na sekunde w amazonie nie wiem.
      Ktory rozsiewacz waszym zdaniem bedzie lepszy i dlaczego? a moze macie inne propozycje? Warto doplacic za wage czy moze wziasc bez wagi? Prosze o porady i opinie
      Pozdrawiam
       
       
    • Przez Qba1
      AMAZONE ZA-M 1201 SPECIAL
        - maszyna fabrycznie nowa - pojemność 1200 litrów, możliwość rozbudowy do 3000 L - szerokość wysiewu 18-24 m, możliwość wyboru innej szerokości pracy - hydrauliczne otwieranie komór - talerze oraz dół rozsiewacza wykonane ze stali nierdzewnej - w komplecie wałek, sita, oświetlenie - system SBS   Promocyjna cena, ostatnia sztuka 2015!   CENA NETTO: 18 700 zł    Odbiór pod Płockiem.   Po zdjęcia i więcej informacji proszę na priv. tel. 500 401 523
    • Przez hydroplast
      Witam
       
      Mam problem z moim rozsiewaczem nawozów Sulky DPX EXPERT.
       
      Od jakiegoś czasu nie działa mi waga.
       
      Pokazuje mi tylko na komputerze komunikat " hopper empty" skrzynia pusta.
       
      Waga cały czas pokazuje 0,000kg.
       
      Czy ma ktoś jakiś pomysł, oczywiście rozebrałem skrzynkę elektryczną i żadnej wilgoci nie było w środku.
       
      Załączam zdjęcia.
       
      Czy wie ktoś jaki jest pin do komputera Sulky vision wpb . W komputerze jest opcja sprawdzania czujników itp. Ale chronione jest to 4 cyfrowym pinem.







    • Przez kamil5421
      Witam. Posiadam do sprzedania rozsiewacz Amazone Za-F 1003, ładowność 1t ,  w bardzo dobrym stanie, nie malowany , Cena do uzgodnienia tel. 503-459-794





×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj