Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kupno Renault 110.54

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share 96damian96

96damian96

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 18 styczeń 2013 - 00:40

Kupno Renault 110.54 Witam,
Mam zamiar dokonać zakupu Renault 110.54 . Z tego powodu pojawia się pytanie, czym mam się kierować? Jak na razie byłem oglądać tylko jedną, silnik czysty, biegi też elegancko wchodzą, WOM pracuje bez zarzutu, jedyny minus to kwestia wizualna, potrzebne drobne poprawki. Czy według Was lepiej kupić do drobnego remontu czy odmalowanego i poprawionego? No i na co zwrócić uwagę przy kupnie a czym sobie głowy nie zawracać? Chcę kupić tak do 40 000 zł . Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Renault 155-54 skrzynia mechaniczna, przedni TUZ,

Zobacz ogłoszenia w kategorii Ciągniki rolnicze: Ciągniki Renault
  • 58000.00 PLN
  • 13 lip 2017
Renault Ares 715

• 59900.00 PLN
  • 12 lip 2017
Renault Ares 620RZ Biegi Pełzające Klima Idealny

• 73000.00 PLN
  • 12 lip 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kupno Renault 110.54 Dzisiaj, 04:51
  •  

#2 Share jonkszi

jonkszi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 857 postów
  • Zainteresowania:KPK KUMURUN,, Gniotsa nie złamiotsa"
    Technika rolnicza i nie tylko.

Napisany 18 styczeń 2013 - 09:08

Kupno Renault 110.54 Jak masz pojęcie to lepiej kupić do malowania jak cena przystępna to zawsze taniej a poza tym możesz dać zawsze do lakiernika może weżnie 400 stówy a będzie parę ładnych lat na masce

#3 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3974 postów

Napisany 18 styczeń 2013 - 09:59

Kupno Renault 110.54 kolego bylo juz tyle tematow, ze nie chce mi sie kolejny raz pisac tego samego
ja nie patrze na wyglad, tylko na stan techniczny, pomalowac zawsze mozna

Polska B

#4 Share 96damian96

96damian96

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 18 styczeń 2013 - 13:56

Kupno Renault 110.54 Przepraszam za kolejny powielony temat, no ale wiecie Koledzy, że jeżeli doradzicie komuś bezpośrednio to lepiej do niego dotrze :) izydor6280 mógłbyś mi powiedzieć coś więcej na co zwrócić uwagę przy kupnie ? Lub jeśli możesz to podeślij jakieś linki na ten temat :) Dziękuje i przepraszam za kłopot.

#5 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3974 postów

Napisany 18 styczeń 2013 - 14:12

Kupno Renault 110.54 a to lepiej juz napisze
ogolny stan techniczny, roznego rodzaju wycieki i luzy, jak w kazdej maszynie
silniki sa zwykle w dosc dobrej kondycjii, skup sie bardziej na skrzyni i podnosniku, stan przedniej osi, zcyli tuleje i drazki i oczywiscie opony, w tym wypadku obowiazkowo radialne, na przodzie moga byc troche gorsze, ale tyl powinien miec przynajmniej 50-60%, w koncu caly ciezar bedzie na nich,
do tego dobrze byloby gdyby miala zaczepy, szczegolnie dolna listwe, gore idzie samemu dorobic w razie potrzeby i obciazniki
oczywiscie wiele zalezy czy planujesz zakup ciagnika w pelni mechanicznego czy juz z jakimis udoskonaleniami

Polska B

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share 96damian96

96damian96

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 18 styczeń 2013 - 19:41

Kupno Renault 110.54 Ciągnik mam zamiar kupić jak najprostszy , wiadomo chodzi później o awarię :) Najlepiej pasowałby taki który ma prawie wszystko mechaniczne, a nie orientujecie się czy w Renault 110.54 tej elektroniki jest dużo? Czy może to prosty ciągnik?

#7 Share panczo1922

panczo1922

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1092 postów
  • Zainteresowania:sport, muzyka, wszystko związane z rolnictwem

Napisany 18 styczeń 2013 - 21:46

Kupno Renault 110.54 w mechanicznej wersji Renault 110-54 elektroniki nie ma wcale... Jedynie przedni naped jest zalaczany elektrohydraulicznie... Tak jak kolega Izydor pisal... Malowance omijaj! Sam mozesz sobie pomalowac! Jedynie malowane felgi sa dopuszczalne... Ale silnik i skrzynia musza byc oryginal! Wiesz przynajmniej jaki jest faktyczny wyglad i czy czasem w tej Francji nie byl ten ciagnik z przyslowiowych krzakow wyciagniety! No i nalegaj na jazde probna z pelnym obciazeniem-plug, agregat itp itd... Wtedy wyjda niedomagania hydrauliki czy innych podzespolow. Jesli sprzedawca bedzie unikal to znaczy ze moze miec cos do ukrycia... Ciagnik musi chodzic jak zyleta! Nawet jak go zadusisz to nie powinno byc zadnej chmury dymu z tlumika tylko delikatna mgielka... Palic musi od strzala- pomijajac mrozy bo wtedy teoche dluzej kreca.biegi bez zgrzytow z malym oporem, rewers tak samo. Hydraulika po zgaszeniu musi trzymac nawet agregat o masie pow. 2 ton... Itd itp... Pozniej dopiero zwracasz uwage na to czy wszystkie zarowki swieca i pieknie wygladaja-to sa mniej istotne rzeczy ktore naprawia sie bez wielkich kosztow.
Skad jestes bo jak okolice pn wielkopolski albo kujawsko-pomorskie to mam dobry namiar na chlopaka co sciaga takie ciagniki...
Zycze powodzenia i wytrwalosci w poszukiwaniach!

#8 Share 96damian96

96damian96

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 18 styczeń 2013 - 22:03

Kupno Renault 110.54 Dziękuję za wyczerpująca i jakże pomocną wypowiedź. Ja jestem z łódzkiego, ale jeżeli ten Twój gość dobry sprzęt ściąga to grzechem byłoby nie zadzwonić i nie zapytać, mógłbyś mi podać jakiś numer telefonu albo stronę www tego chłopaka od Ciebie :) z góry dziękuje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share panczo1922

panczo1922

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1092 postów
  • Zainteresowania:sport, muzyka, wszystko związane z rolnictwem