Skocz do zawartości

Zdjęcie

Hydraulika Belarus

65 odpowiedzi na ten temat

#61 Share Fresh

Fresh

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 25 marzec 2014 - 16:10

Hydraulika Belarus właśnie ten oring niby orginalny :D jest troche gruby dlatego dalem mase. nie wiem czy dobrze rozumuje ale gdyby na tych tulejkach były walnięte oringi to by nie podnosiło ?

Edytowany przez Fresh, 25 marzec 2014 - 17:01.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Hydraulika Belarus Dzisiaj, 02:03
  •  

#62 Share Laszek

Laszek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 08 maj 2014 - 20:28

Hydraulika Belarus

Robilem to i powiem ze lekko mozesz podwadzic i powinno wyskoczyc, nic niczego tam nie trzyma. Wymieilem to ze wzgledu na to ze ramiona nie chca mi same opadac, musze stawac na nich a jak jest olej cieplejszy po np kilku godzinach pracy to trzeba sie dobrze naskakac zeby ramiona opadly, lecz zadnego efektu wymiana rozdzielacza monobloku nie przyniosla.

A wymieniałeś filtr hydrauliki co jest w zbiorniku? Aż wstyd się przyznać ale właśnie on był sprawcą samoczynnego podnoszenia ramion i ich nie opadania, olej też się przez to grzał. Zwyczajnie filtr utrudniał już powrót oleju do zbiornika

#63 Share kotlet20

kotlet20

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 19 maj 2014 - 20:47

Hydraulika Belarus Witam. Temat dotyczy hydrauliki w belarusach wiec jedna kwestia mnie zaciekawiła. Ostatnio odwiedziłem strone http://www.belarus-t....aspx?guid=1621 i z podanych tam danych wynika że udźwig tuz w modelach 952.4 oraz 1015.4 różni się od siebie o 600kg. 952.4 ma 4,3 tony udźwigu a 1025.4 ma 4.9 tony (polscy dystrybutorzy podają do obu 4.5 tony). Z tego co wiem to w obu jest taki sam monoblok więc pytanie brzmi: czy to jest możliwe (a nawet jeśli to jak), czy to tylko "chwyt marketingowy"??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#64 Share Junkers

Junkers

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1595 postów

Napisany 19 maj 2014 - 22:13

Hydraulika Belarus Co ma wplyw na udzwig: cisnienie, srednica tlokow, dlugosc przelozenia/dzwigni.
Na oko jest to samo a to czego nie widac to cisnienie. W 952.4 jest 180bar a ciekawe jak w 1025.4, jesli tak samo to udzwig jest ten sam.
KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

#65 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7632 postów

Napisany 20 maj 2014 - 06:30

Hydraulika Belarus A gdzie tam jest model 1015.4?
Na linku który podałeś 952,4 podają udźwig tuza 4000 kg. Tyle samo podają polacy.
http://www.tabor24.p...lniczy/o/252922
http://www.cemarol.c...Z_Belarus_952.4
Chociaż nie wszyscy bo niektórzy 4500 kg.
Jeśli chodziło ci o 1025 to faktycznie podają 4300 kg na twoim linku.
Trudno powiedzieć o co chodzi. Często dopisują że parametry mogą się różnić z powodu ciągłej modernizacji.
KPK Kumurun Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#66 Share kotlet20

kotlet20

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 21 maj 2014 - 08:56

Hydraulika Belarus Oczywiście chodziło o 1025.4 . Przepraszam z błąd. Cisnienie w obu modelach jest max 200 bar a jedyna różnica to wydajność pompy (która jak już zostało ustalone nie ma wpływu na udźwig). Czyli albo inżynierowie belarusa są magikami, albo udźwig różni się tylko na papierze.

Dodaj odpowiedź