Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z wyłączaniem T25

23 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Geo

Geo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 549 postów
  • Zainteresowania:Ciekawostki naukowe i nie tylko

Napisany 19 styczeń 2013 - 00:02

Problem z wyłączaniem T25 Ja mam dość duży luz na dźwigni przy pompie wtryskowej - od wibracji wyrobił się otwór w dźwigience. Jakoś nie mam problemu z ustawianiem obrotów. Poza tym wolne obroty są niezdrowe dla silnika. Po pierwsze zwykle jest wtedy bardzo niskie ciśnienie oleju w silniku co nie jest zdrowe dla panewek, a po drugie im starsza albo źle ustawiona pompa tym te obroty trudniej ustawić.
Na koniec jeśli macie problemy z ustawieniem obrotów po ponownym włączeniu silnika proponuję zamontować ręczną dźwignię "gazu" od jumza. Już taką mam - zostało tylko dopasować i przerobić.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem z wyłączaniem T25 Dzisiaj, 11:52
  •  

#22 Share pawnic4

pawnic4

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów
  • Zainteresowania:Władimirec T25Aw trakcie Modernizacji Władimirec T25A 1995r po tuningu i Bizon Rekord w trakcie modernizacji

Napisany 19 styczeń 2013 - 00:32

Problem z wyłączaniem T25 GEO kup sobie nowa pompe wtryskową koszt 600zł a co do wolnych obrotów to mój władek jest z 1995 r i na wolnych odrotach ciśnienie ma na 4 na pełnym gazie 4,5 zrób kapitalkę wymaluj władka i będzie git ja w swoim wstawiam silnik 3 garowy załatwia mi go macz110
Wladimirec T25A tuning 1995r

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share Geo

Geo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 549 postów
  • Zainteresowania:Ciekawostki naukowe i nie tylko

Napisany 19 styczeń 2013 - 22:33

Problem z wyłączaniem T25 Moja pompa jest w porządku. Nic jej nie dolega. To była odpowiedź na poprzedni post. Kapitalki jeszcze nie mam zamiaru robić, bo wszystko chodzi. Zaczyna odrobinę brać olej więc pewnie znów wymienię tuleje, tłoki i sworznie tłokowe i znów pochodzi kilkanaście lat bez kapitalnego remontu. Malować też nie mam zamiaru, bo oryginalna farba jeszcze się trzyma :).

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share zbyszekbrzuze

zbyszekbrzuze

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1381 postów
  • Zainteresowania:radzieckie ciągniki, mechanika, elektryka

Napisany 20 styczeń 2013 - 22:50

Problem z wyłączaniem T25 Sam chciałem taką, ale jakoś na złom nie przywożą, muszę spytać w Białkowie

KPK Kumurun Team
Olej Turdus SHPD do silnika, Lux 10 do hydrauliki
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki, kontakt na PW

Ważne sprawy GG: 33264431 t:724772311