Skocz do zawartości

Zdjęcie

Powitanie

89 odpowiedzi na ten temat

#81 Share damiandeere

damiandeere

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 29 lipiec 2016 - 21:15

Powitanie

Witam wszystkich bardzo serdecznie, Mam na imię Damian jestem z Świętokrzyskiego. Pracuje na gospodarstwie o pow. ok 25 ha. Postanowiłem założyć tu konto ponieważ chcę nauczyć się czegoś nowego, oraz podzielić się doświadczeniem z innymi. :) 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Powitanie Dzisiaj, 09:11
  •  

#82 Share Julia333

Julia333

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Zainteresowania:przyroda, sport

Napisany 25 sierpień 2016 - 23:28

Powitanie

Witam wszystkich, bardzo podoba mi się strona i forum i dużo użytecznych informacji tutaj znajdę ;)

#83 Share Se_ba

Se_ba

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 29 sierpień 2016 - 15:32

Powitanie

Witam wszystkich! Forum przeglądam od dawna ale dopiero teraz przyszedł czas na rejestrację.

Pozdrawiam

#84 Share jankis

jankis

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 14 październik 2016 - 10:33

Powitanie

Witam wszystkich serdecznie, jestem nowy na forum:) W sumie rolnikiem też dopiero zaczynam być, więc na pewno dużo przydatnych rzeczy się dowiem na tym forum

Problem ze stopami? Znajdź gabinet podologiczny na Podolodzy.pl

#85 Share KonradKaua

KonradKaua

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 20 październik 2016 - 21:19

Powitanie Dzień Dobry wieczór ;) Jestem Konrad, mam 19 lat. Od podstawówki i pierwszych godzin mojej ' pomocy ' u ojca znajomych polubiłem rolnictwo. Stąd też, pracuję na gospodarstwie rolnym w zachodnio Pomorskim. Firma ma 600ha, lubię fotografować ( choć bez zdolności ;p) maszyny, ciągniki więc raczej coś więcej pojawi się ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#86 Share freddie

freddie

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 30 październik 2016 - 21:15

Powitanie

Cześć! Mam na imię Adam, pochodzę z kaszubskiej wioski :) pozdrawiam

#87 Share Bartosz29

Bartosz29

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 01 listopad 2016 - 00:11

Powitanie

Cześć mam na imię Bartosz.

Z racji iż mój tata i dziadek byli związani z leśnictwem, temat roślin był mi stosunkowo bliski.. ale nie na tyle aby pójść w ich ślady i pracować w lasach. Co więcej cała moja dotychczasowa kariera zawodowa była związana z e-commerce. Wszystko zmieniło się gdy podjąłem pracę jako e-commerce manager w jednej ze szkółek roślin gdzie byłem odpowiedzialny za sprzedaż internetową. Powoli zacząłem poznawać rośliny, gatunki i poszczególne odmiany. Historia powoli zatacza koło. Zainspirowany tym wszystkim czego się nauczyłem, postanowiłem założyć własny serwis ogrodniczy. Jednym z głównych czynników motywujących był fakt, iż z moich obserwacji, często klienci detaliczni mają ograniczony dostęp niszowych odmian. A przecież nie brakuje pasjonatów, miłośników roślin którym zależy na konkretnych odmianach. Co więcej kilkukrotnie spotkałem się z mało eleganckim zachowaniem, polegającym na podmianach odmian bez wiedzy kupujących. Postanowiłem to zmienić i na wiosnę ruszam z Akademią Roślin. Serwis jest jeszcze w trakcie rozbudowy, zapewne nie wszystko będzie dopięte na ostatni guzik do wiosny, nie mniej cały projekt sprawia mi wiele frajdy, jednocześnie nie jest to moje źródło przychodów - raczej kosztów. 

Mam nadzieję że nauczę się tutaj wielu przydatnych informacji z zakresu ochrony i pielęgnacji roślin i nie tylko! Mam też nadzieję że również wniosę swój wkład w rozwój tego forum.

Pozdrawiam!

#88 Share butun

butun

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 09 listopad 2016 - 12:14

Powitanie

Cześć wszystkim. Mam na imię Tomek

#89 Share maka131

maka131

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 14 listopad 2016 - 11:52

Powitanie

cześć

mam na imię Rafał. mieszkam w mazowieckim. 

w gospodarstwie pracuję tylko kilka dni w miesiącu, w okresie wakacyjnym trochę więcej, pomagam ojcu w gospodarstwie.

Edytowany przez maka131, 14 listopad 2016 - 11:53.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#90 Share tiblor

tiblor

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 16 listopad 2016 - 14:26