Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
m-93    6

Witam mam na imię Mikołaj mam 21 lat pochodze z Leszna. Studiuje TRIL w Poznaniu oraz pracuje w Poznańskiej Hodowli Roślin oddział leszno. Jak narazie sam dorobilem się 3,5ha oraz podstawowych maszyn;
-330
-opryskiwacz raz 400
-przyczepa wywrotka autosanka
- siewnik nordsten 2
-agregat brany i rozsiewacz lejek

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmFan    1

Siemsia!

Mam na imię Jaro. Rolnictwo to moje zainteresowanie, od kwestii technicznych poprzez hodowlę zwierząt po zapoznawanie się z procesem powstawania nowych odmian roślin. Jestem tu aby być ciągle na bieżąco. Wiążę swoją przyszłość z przetwórstwem. Życzę wszystkim dobrej pogody na nadchodzące żniwa :) 

 

Pozdróweczki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOMASZkutno    0

Witam serdecznie wszystkich uzytkowników tego wspaniałego forum - Tomasz  26 lat :)

na początek moze parę słów o sobie : mieszkam w województwie Łódzkim powiat Kutnowski

prowadze od tamtego roku gospodarstwo po rodzicach o powiezchni 10 h (pracóję od dawna :) )

jestem tutaj nowy (ale od dawna zaglądałem na to forum) wiec wrazie cos bym zle zrobił to proszę wszystkich o wyrozumiałość :)

chętnie poznam ludzi z moich okolic

 

 

                                                                                              pozdrawiam serdecznie

                                                                                                 wszystkich forumowiczów

 

                                                                                                                        

                                                                                                                     Tomasz

Edytowano przez TOMASZkutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktor1993    0

Witam wszystkich serdecznie. :) Nazywam się Wiktor pracuje w gospodarstwie rolnym w okolicach Poddębic, z racji tego, że jestem tutaj nowy proszę o wyrozumiałość. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JacekMocny    105

Witajcie,

podepnę się po temat, nie będę zakładał nowego :-)

Chciałem Was wszystkich serdecznie przywitać!

Mam zamiar być aktywnym użytkownikiem ;)

Oprócz zajęć w polu, uwielbiam fotografować, jeździć po wystawach rolniczych,

będę sprawdzał, testował i prześwietlał części rolnicze oraz starał się udzielać porad związanych z mechanizacją rolnictwa.

Pozdrawiam,

Jacek Mocny.

 

 


Sprawdzam, testuję, prześwietlam.

Pozdrawiam,

Jacek Mocny

Znajdź mnie na facebooku i instagramie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem Mariusz 29 lat. Obecnie mieszkam w Krakowie od 8 lat, pochodzę z miejscowości Konin w gminie Rędziny koło Częstochowy.

Planuje zakupić ciągnik i tandemik na potrzeby własnego transportu.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mari82    275

Witam wszystkich gorąco,jestem Mariusz,moje okolice to Kujawy,z rolnictwem jak pewnie większość tu jestem związany od małego,choć czytam i obserwuję forum już od pewnego czasu ale dopiero teraz postanowiłem się zarejestrować,czasem warto będzie o coś zapytać.pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem Jarek, mówią na mnie Jurand. Mam 42 lata, rodzice przepisali na mnie gospodarkę. Typowa sprawa, trochę krów, trochę świń, trochę kur, nic konkretnego. Chciałbym się jakoś wyspecjalizowac, by nie było to dodatkiem wytwarzanym na wlasne potrzeby, ale żeby zacżęło przynosić zyski. Mam nadzieję, że znajdę tutaj porady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Trochę się spózniłem ale....

 

Witam, wszystkich na AF,

 

sporo ludzi kojarzę z przed 5-6 lat,

 

ale oni na pewno mnie nie, bo nowy AVATAR i takie tam, niektórzy pewnie mają też ostrą sklerozę :P

 

jestem z małopolski, to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lewy8    0

Cześć wszystkim, jestem Tomek,

mam 33 lata, razem z żoną prowadzimy małe gospodarstwo na Pomorzu.

W wolnym czasie, głównie w sezonie, pływam kajakiem i wędkuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal2016    0

Witam.Nazywam się Michał,mam 25 lat.Prowadzimy z rodzicami 15 ha gospodarstwo.Poza gospodarstwem pracuje w Hucie szkła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darek40    0

Witam wszystkich forumowiczów. Na imię mam Darek, posiadam niewielkie gospodarstwo w okolicy Lubina woj. dolnośląskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Gość Mateusz2111
      Przez Gość Mateusz2111
      Witam planuje kupić prasę belującą do 80 tys na młodego rolnika. Proszę o doradzenie jaką kupić. Prasa nowa  lub używana max do 5 lat. Będzie pracować w c385 rocznie około 500 balotów. Proszę o opinie oraz rady 
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Czy podlega temu zakup busa bądź chłodni? Chciałabym z niego korzystać w celach rolniczych i nie tylko. Jak wyglada teraz sytuacja jeśli o to chodzi? Czy ktoś z was ubiegał się w podobnym celu? 
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj