Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
szpymar    0

Witam wszystkich. :) Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Serdecznie witamy na forum. mam nadzieję że Ci się tu spodoba i dowiesz się wielu ciekawych rzeczy.


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paffa    1

Witam. Mam na imię Paweł gospodarstwo po rodzicach przejąłem w 97r. Mieszkam w woj. mazowieckim. Rolnictwo to moje hobby, bo jak można nazwać uprawę kilku hektarów ziemi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam! Jestem tu swiezynka, gospodaruje sobie na swoich malych ha. Jestem tutaj z ciekawosci i checi nauki od starszych i doswiadczonych kolegow/kolezanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :) Jestem Łukasz mam 24 lata i puki co nie mam ziemi i nie jestem rolnikiem ale moja narzeczona ma kilka ha :lol: i w niedalekiej przuszłości amatorsko zostanę :lol: Pojęcie jakie takie mam gdyż od dziecka każde wakacje spędzałem u wuja na wsi głównie w traktorze więc wiem co znaczy robić w polu przez cały dzień z bronami, kultywatorem czy siewnikiem ;) ale chciał bym się też więcej rzeczy douczyć dlatego tu jestem :D pzdr. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woodzu    0

Witam wszystkich agrofoto forumowiczów/forumowiczki i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka    4

Witajcie! Dziś dołączyła do Was młoda zootechniczka;)

Widzę, że sporo ciekawych tematów do poczytania tutaj i podszkolenia się w pewnych kwestiach:D

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamaikka    0

Dzieńdobrywieczór :) Jam nowy forumowy nabytek :) Jestem oficjalnie rolniczką od 4 lat, kiedy to przejęłam gospodarstwo rodziców, posiadam 7 hektarów pól uprawnych i łąk. Bardzo sobie cenię życie na wsi, chociaż rolnictwo to ciężki kawałek chleba, za Chiny Ludowe nie przeprowadziłabym się do miasta. Jestem chyba ewenementem pod tym względem, bo z tego co widzę wszyscy moi rówieśnicy mają raczej tendencję do uciekania ze wsi do miasta. Bardzo fajnie rozkręciliście to forum, chętnie zostanę tu na dłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

witam wszystkich forumowiczów :P mam na imie Adam - wszyscy mówią mi adaś, pochodzę z okolic lublina, obecnie stacjonuję w lublinie wiek 30 lat, pozdrawiam wszystkich serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów.

Mam na imię Dominika. Po kilkuletnich perturbacjach wrociłam na rodzinną wieś ( bo jak się okazało, bez wsi żyć nie mogę :) ) i jestem na półmetku robienia dyplomu technika weterynarii. W przyszłości chciałabym zajmowć się hodowlą krów mlecznych, w tej chwili pomagam przy stadzie rodzicom.

Uwielbiam spędzać wolny czas na uprawianiu ogrodu oraz warzywniaka a także czytaniu kryminałów, gdzie prym wiedzie nasza wspaniała choć już ŚP Joanna Chmielewska.

Będzie mi miło uczestniczyć w sprawach Forum.

Pozdrawiam

Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hademar    0

Witam wszystkich serdecznie :) Postanowiłem połączyć wreszcie przyjemne z pożytecznym, czyli powitanie z propozycją :D.

Na imię mam Waldek, liczę sobie tak z grubsza 36 wiosen, no i niestety nie pochodzę z gospodarstwa :(

Niestety - ponieważ zawsze mnie to interesowało i ciekawiło. Pracowałem, albo raczej pomagałem kiedyś na gospodarstwach znajomych, później jednak przyszedł czas na ślub, powrót do szkoły, studia i takie tam :) Jednak zainteresowanie nie wygasło :) stąd też moje pytanie - propozycja.

Pochodzę z wielkopolski, a dokładniej PPL jeśli kogoś interesowała by moja pomoc na jego gospodarstwie proszę o kontakt poprzez to forum.

Rzecz jasna wszystko jest kwestią dogadania się. Pracuję na etacie,więc dyspozycyjny jestem popołudniami i sobotę. ;) Gdzieś kiedyś słyszałem sentencję " rób to co lubisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować" :) no staram się jak mogę, może poprzez to forum coś drgnie w tym kierunku :D

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i miłego popołudnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebo1986    229

" rób to co lubisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować" :)

 

Naprawdę fajny tekst ;) Witamy.


..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Dzień Dobry Wszystkim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabriela    0

Dzień dobry chciałam sie przywitać i troche o sobie napisać nazywam się Gabriela niezupełnie jestem rolnikiem bo raczej pszczelarką :-)mieszkam w Szczecinie i zawitałam na wasze forum szukać rolników u których bym mogła w okolicach Szczecina i calego zachodniopomorskiego zawieść swoje pszczółki na pożytki :) np gryka,gorczyca,facelia,rzepak ale już przekwitł ):sady ,maliny itp może ktoś sie odezwie z oklic napewno sie dogadamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rys88    0

Siemacie,

 

Mam na imię Mateusz, interesuję się rolnictwem. Mój dziadek miał kiedyś gospodarkę stąd te zainteresowanie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam,

Mam na imię Agnieszka bądź Agatka jak kto woli. Nie utrzymuję się z rolnictwa ale moja praca jest z nim "nieco" związana. Mam do niego wielkie upodobanie :D. Może kiedyś przestawię się na gospodarkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmstr    1

Hej :)

Krzysiek z tej strony, lat 30, od dzieciństwa wychowujacy się pół na pół pomiędzy miastem a gospodarstwem u rodzinki na wsi. W najbliższych latach mam zamiar przesiedlić się na wieś na stałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mariusz, od dzieciństwa wychowywałem się na wsi. Zajmuję się doradztwem finansowym mając w ofercie wiele znanych i mniej znanych firm (leasingi, kredyty, inwestycję, ubezpieczenia itd.). Jeśli jest ktoś z podlasia, to mogę spotkać się i wytłumaczyć pewne sprawy z tych dziedzin. Można zadawać mi pytania na priv z tych zagadnień, a postaram się pomóc.

 

Pozdrawiam


Umów się na bezpłatne i niezobowiązujące konsultacje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek    0

Dzień dobry :)
Mieszczuch od pokoleń, studentka, prawnik. Świętokrzyskie. Lubię poznawać nowe dziedziny wiedzy, w wolnym czasie chętnie uczę się języków obcych. Interesuję się trochę niekonwencjonalnymi metodami uprawy ziemi, np. permakulturą. Mam marzenie kupić w przyszłości kilka ha i spróbować jako hobby jakiejś produkcji roślinnej. Cieszę się, że trafiłam w miejsce, gdzie mogę poczytać co piszą mądrzejsi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Gość Mateusz2111
      Przez Gość Mateusz2111
      Witam planuje kupić prasę belującą do 80 tys na młodego rolnika. Proszę o doradzenie jaką kupić. Prasa nowa  lub używana max do 5 lat. Będzie pracować w c385 rocznie około 500 balotów. Proszę o opinie oraz rady 
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Czy podlega temu zakup busa bądź chłodni? Chciałabym z niego korzystać w celach rolniczych i nie tylko. Jak wyglada teraz sytuacja jeśli o to chodzi? Czy ktoś z was ubiegał się w podobnym celu? 
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj