Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wybita szyba w dzwiach NEW HOLLAND TD5050

23 odpowiedzi na ten temat

#21 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 19 styczeń 2013 - 15:27

Wybita szyba w dzwiach NEW HOLLAND TD5050 Kolego w passacie wymienialismy

-przednia szybe (byla peknieta)
-klocki hamulcowe
-wszystkie filtry pylkowe oleju itp
-olej w silniku
-sterownik hamulca recznego
-klimatyzacja odgrzybiana i nabijana

Za wszystko zaplacilismy okolo 7500 zl z wlasnej kieszeni
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wybita szyba w dzwiach NEW HOLLAND TD5050 Dzisiaj, 13:55
  •  

#22 Share piotrkrk

piotrkrk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 19 styczeń 2013 - 15:37

Wybita szyba w dzwiach NEW HOLLAND TD5050 ty sie chwalisz czy zalisz ??

Powiedz mi kto o zdrowych zmyslach jedzie do serwisu VW ze starym passatem i płaci 20% jego wartości za serwis ??

To co ty wymienilas, po za ASO jestem w stanie zrobic za 1500zł i nikt przy tym mi nie psuje "silnika" itd. Zadzwonie do ASO i zapytam ile kosztuje to co ty napisalas, na moje oko 3-4 tys zł

Edytowany przez piotrkrk, 19 styczeń 2013 - 15:38.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 19 styczeń 2013 - 15:54

Wybita szyba w dzwiach NEW HOLLAND TD5050 Jestem blondynka. Mnie nie interesuje za ile Ty bys to zrobil. :D

Jedni wola grzebac w made in stodola. :D

A my chcielismy miec zrobione dobrze (nieinteresowalo nas to ile bedzie kosztowac) i jakas gwarancie na to miec wiec oddalismy do ASO. :rolleyes:

Edytowany przez banan575, 19 styczeń 2013 - 15:55.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share piotrkrk

piotrkrk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 19 styczeń 2013 - 16:03

Wybita szyba w dzwiach NEW HOLLAND TD5050 Wiem ze jestes blondynka i to pod kazdym wzgledem.

I takimi nędznymi wypowiedziami typu: "Jedni wola grzebac w made in stodola" pokazuj swój NISKI poziom siegajacy dna.
"(nieinteresowalo nas to ile bedzie kosztowac)" - nie udawaj kim nie jestes. Bo dla mnie to ty sie zachowujesz jak ograniczona gówniara.

Jak chcesz wiedziec, to mam elektromechanika, znanego i cenionego na całą małopolske, który ma warsztat w domu, ale za to niesamowita wiedze na temat elektryki i problemów w dzisiejszych samochodach. Jako pierwszy rozwiazal problem pompowtryskiwaczy w silnikach 1.9 TDI od VW. Czasem dzwonią do niego z "nie stodoły" typu VW Bełtowski czy M-Cars BMW, żeby pomógł im w trudnych kwestiach. I co ? Uwazasz takiego czlowieka za gorszego ?? Dopchac sie do niego to cud, ale przynajmniej pewnosc ze jak sie wjezdza to wyjezdza sie sprawnym samochodem. A salon VW co zaproponuje ? Podpiecie do komputera, po czym bledow nie ma, a auto nie chce jeździc, bo daje w tylek listwa od pompowtryskiwaczy, a serwis VW nie wie jak sie za to zabrac......

Po drugie mam nawet kolo siebie stacje, ktora nie jest "stodołą", lecz dobrą stacją ktora nie odbiega niczym od salonu. Klient czeka na kanapie, pijac coca cole czy kawe, a obsluga zajmuje sie samochodem. Klient patrzy przez szybe co sie dzieje z jego pojazdem. A ceny ? Hmm nabicie klimatyzacji 130zł z fakturą VAT, czy to tak duzo ? Chyba nie.

Edytowany przez piotrkrk, 19 styczeń 2013 - 16:05.