Skocz do zawartości

Zdjęcie

NISSAN NAVARA Z PAKĄ

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share macko25

macko25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 276 postów

Napisany 15 styczeń 2013 - 14:42

NISSAN NAVARA Z PAKĄ Witam chciałbym kupić sobie navare z paką d22 lub d40 ale słyszałem że roczniki 2001 do 2005 silniki są bardzo awaryjne
silniki 133 koni na rozrządzie łańcuchowym one podobno są awaryjne
a silniki 103 koni rozrząd na kole zębatym podobno są nie awaryjne nie wiem ile tu prawdy ale bardzo dużo przeczytałem w necie i tak piszą i to prawda
czy ktoś was posiada navara i mógłby opisać jak się sprawiają

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
NISSAN NAVARA Z PAKĄ Dzisiaj, 18:40
  •  

#2 Share Massey1993

Massey1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisany 15 styczeń 2013 - 16:51

NISSAN NAVARA Z PAKĄ widzisz te 103KM w takim samochodzie? ja mam w golfie 101 i przydałoby się więcej jakieś 130, wiec jak ci nie pasuje ten 133 to lepiej wybierz coś innego bo zobaczysz będziesz żałował że za mało mocy
kupię przyczepę wywrotkę 4,5t, sprzedam ursus c330m 1991r, rozsiewacz KOS na podnośnik

#3 Share JurekS

JurekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 150 postów

Napisany 15 styczeń 2013 - 17:14

NISSAN NAVARA Z PAKĄ kolego golf to golf a pickup to pickup inna skrzynia biegów i chyba przeznaczeni auta tez niewazne. Problem tkwi ogolnie w silniku 2,5 td z d22. Silnik jest wadliwy i nie da sie tego zabardzo usunąc. Jego główna wada jest to ze lubi sie zatrzeć - zazwyczaj na panewce(3 bądz 4 korbowodowa) lub na culindrze (rzadziej) jesli korbowód nei wyjdzie bokeim jest opcja remontu ( mechanicy lalecaja nieco luzneijsze pasowanie) ale na niewiele to sie zdaje. Ogolnie jest tak d22 omijamy szerokim łukiem, albo kupujemy po dobrych pieniadzach z zabitym motorem i przeszczepiamy silnik od terrano td27d - wchodzi jak do siebie :) I ten silnik jest mistrzem trwalosci i bezawaeryjnosci. Wystawiane sa zreszta aukcje na allegro facet wkłada takie silniki do d22 i daje na to gwarancje:)

#4 Share HondaMtx

HondaMtx

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 745 postów
  • Lokalizacja:Sieradzice, gmina Kazimierza Wielka, woj Swietokrzyskie
  • Zainteresowania:rolnictwo, off-road, motoryzacja, motocross

Napisany 15 styczeń 2013 - 17:21

NISSAN NAVARA Z PAKĄ Ja mam kie sorento 2.5 CRDI 140 km i jak wjade w teren to moc d*py nie urywa a co dopiero w takim nissanie 103km. Lepiej daj sobie spokoj i kup inny samochod.

Edytowany przez HondaMtx, 17 styczeń 2013 - 16:09.

Ursus C-360 --> Zetor 8011 --> Massey Ferguson 3090 :)
Jeśli pomogłem, kliknij w strzałkę na zielonym tle :)
Zapraszam ~~> https://www.facebook.com/Fanpagemf

#5 Share PAWEL0128

PAWEL0128

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 15 styczeń 2013 - 19:20

NISSAN NAVARA Z PAKĄ Daj spokój sobie z nawarą dwóch kumpli ma i każdy narzeka jak nie silnik to zawieszenie itd.itd. jak chcesz auto niezawodne i podobne do nawary kup Toyote HILUX auto nie do zdarcia silniki po milion km śmigają w tej klasie aut to nr 1,

#6 Share macko25

macko25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 276 postów

Napisany 16 styczeń 2013 - 17:38

NISSAN NAVARA Z PAKĄ Massey1993 hehe a jezdziłeś busem 90 koni lub 100 koni jak nie to nie pisz hehe

chyba ten rok narazie sobie odpuszcze muszę pomyśleć a hilux fajne autko ale narazie ceny tam trzymają

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share HondaMtx

HondaMtx

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 745 postów
  • Lokalizacja:Sieradzice, gmina Kazimierza Wielka, woj Swietokrzyskie
  • Zainteresowania:rolnictwo, off-road, motoryzacja, motocross

Napisany 16 styczeń 2013 - 21:05

NISSAN NAVARA Z PAKĄ hm... a myslales nad dodge ram? Wiadomo nie jest to tak znana marka w polsce jak toyota ale uzytkownicy sobie te samochody chwala. Taki z instalacja LPG i na automacie spali w granicach 15-18l gazu to nie tak tragicznie, a zaladowac na niego mozna dosc sporo ;)
Ursus C-360 --> Zetor 8011 --> Massey Ferguson 3090 :)
Jeśli pomogłem, kliknij w strzałkę na zielonym tle :)
Zapraszam ~~> https://www.facebook.com/Fanpagemf

#8 Share Massey1993

Massey1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisany 16 styczeń 2013 - 23:23

NISSAN NAVARA Z PAKĄ może jakimś znawcą samochodów nie jestem, jeździłem toyotą rav 4 150km i jest lżejsza o jakieś 400-500kg od navary i 1/3 mocy mocniejsza i w terenie radzi sobie srednio, co ma piernik do wiatraka busem nie jeździłem, ale busem nie jeździłeś w terenie wiec kup sobie tą 103km i sam się przekonasz, pozdrawiam i życzę przyjemności z jazdy :lol:
kupię przyczepę wywrotkę 4,5t, sprzedam ursus c330m 1991r, rozsiewacz KOS na podnośnik

#9 Share dawid1862

dawid1862

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 17 styczeń 2013 - 00:21

NISSAN NAVARA Z PAKĄ Dodge ram 15-18l gazu???nie ma takiej opcji,5,7 hemi??jeżdziłem pontiaciem trans-am z tym silnikiem to jest smok śr 20l pb przy dobrej nodze ponad 30l w trasie można zejść do 16-18l ale nie przekraczając 100km/h

Edytowany przez dawid1862, 17 styczeń 2013 - 00:42.

#10 Share sebarr

sebarr

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 17 styczeń 2013 - 09:46

NISSAN NAVARA Z PAKĄ Co do navary co zaloguj się na forum 4x4 i poczytaj. Silnik 2.5d to nie jedyny problem tego "auta" ( jeśli tak to idzie nazwać)
- pękająca!! tylna szyba bo tak skręca się buda...
-wycieki z przedniego mostu u ludzi którzy nie widzieli terenu...
-awarie przedniego mostu
Można by jeszcze wymienić kilka awarii i nie są to takie które się zdarzają u niektórych, są to "stałe fragmenty gry" w tym aucie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share dexterek

dexterek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 588 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza, uprawa, energetyka jądrowa, off-road

Napisany 14 luty 2013 - 16:26

NISSAN NAVARA Z PAKĄ a ja mam Toyote hilux 2004 rok, wersja SR5, podwojna kabina. silnik d4d 102 konie. podnioslem troche, zalozylem rurki, halogeny... bardzo lubie to auto. najezdzilem 130tys i nigdy nie zagladalem do silnika. teraz ma juz przejechane 270tys i od zmiany do zmiany nic nie dolewam. super maszyna! skrzynia i reduktor rewelacja, napedy tez, ani razu nie siedzialem a po blotach czasem jezdze. pojemnosc paki duza, wygoda w normie, predkosc przelotowa 130, troche malo ale wystarczy. spalanie 10l/100.

na allegro nie ma zadnej w tym modelu ani roczniku
Piszę po polsku!