Skocz do zawartości

Zdjęcie

co myślicie o firmie strumyk

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share JD3050

JD3050

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 14 styczeń 2013 - 17:15

co myślicie o firmie strumyk siema mam zamiar zakupić brone talerzową 2,7m z wałkiem i czy ktoś już posiada tą brone i jak mugłbyś opisać ją troche iak się sprawuje ona bendzie robić z MTZ 80 jak ktoś chce zobaczy ją to jest na allegro,dzięki za odpowiedż

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
co myślicie o firmie strumyk Dzisiaj, 03:40
  •  

#2 Share Ursus11

Ursus11

Użytkownik

• Members
  • PipPipPip
  • 829 postów

Napisany 14 styczeń 2013 - 18:11

co myślicie o firmie strumyk Mam i polecam. Talerze nie pękają, rama też. Lakier tragedia ale to norma.

#3 Share balcerek1

balcerek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2400 postów

Napisany 14 styczeń 2013 - 18:24

co myślicie o firmie strumyk Ja mam układ V i po przełożeniu małych talerzy na prawą stronę patrząc od zaczepów i ustawieniu belki przedniej i tylnej talerz względem talerza robi bardzo dobrze.Wiadomo to jest maszyna i trzeba poustawiać.Od 3 lat posiadam na 20 ha i polecam.U mnie lakier na razie trzyma.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share wojtekpodkarpacie

wojtekpodkarpacie

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 14 styczeń 2013 - 18:27

co myślicie o firmie strumyk witam
Posiadamy identyczną bronę talerzową jaką chcesz kupić, szerokość 2,7 metra z wałem strunowym, wał nie jest fabryczny, wykonał go nasz znajomy ale jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Wracając do samej brony przepracowało u nas 2 sezony. Ciąga ją MTZ 820.3. Ciągnik nie ma z nią najmniejszych problemów. Brona jest wykonana solidnie, była jakaś awaria na wakacjach ale dokładnie nie wiem co się stało, coś z przednią sekcją talerzy. Wiem że stało się to podczas talerzowania wieloletniego ugoru tak że wiadomo że tam mogą być niespodzianki. Więcej nie wiem gdyż na wakacjach byłem w pracy za granicą. Talerzówka nie ma u nas lekko gdyż jest używana również do uprawy przedsiewnej. Generalnie mogę ją z czystym sercem polecić, za te pieniądze to sprzęt bardzo przyzwoity.
Pozdrawiam i życzę udanego zakupu.
KPK Kumurun Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Pawelstrz

Pawelstrz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 15 styczeń 2013 - 13:08

co myślicie o firmie strumyk Witam,
Zastanawiam sie na kupnem strumyka x 3,15, do ciagnika o mocy 110 lub 120 km. Lepiej z wałem czy bez?