Skocz do zawartości

Zdjęcie

zbieram opinie na temat firmy AGRO-TOM planuje zakupić brone talerzową i oni mnie tu namawiają na jej zakup

29 odpowiedzi na ten temat

#21 Share ZetorekM

ZetorekM

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 21 styczeń 2014 - 10:32

zbieram opinie na temat firmy AGRO-TOM planuje zakupić brone talerzową i oni mnie tu namawiają na jej zakup Co sądzicie o rozsiewaczu z AGRO TOM

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
zbieram opinie na temat firmy AGRO-TOM planuje zakupić brone talerzową i oni mnie tu namawiają na jej zakup Dzisiaj, 09:32
  •  

#22 Share tomstar

tomstar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 21 styczeń 2014 - 18:07

zbieram opinie na temat firmy AGRO-TOM planuje zakupić brone talerzową i oni mnie tu namawiają na jej zakup Ja bym ci polecił aresa tl uni robię nim 6lat ścierniska i siew po70 ha rocznie zero awari bardzo małe zużycie talerzy siewnik demeter tl 3m .SĄSIEDZI zobaczyli że dobrze się spisuje maszyna i pokupili tańsze odpowiedniki takie jak agromasz talerzówka z agromaszu w pierwszym roku zabrali na naprawę gwarancyjną bo wierzyczka prawie odpadła iimaki talerzy się pogięły za rok znowu spawali wierzyczkę.Jeśli masz kupić maszynę na dłuższy okres to kup coś lepszego

#23 Share vw141998

vw141998

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Zainteresowania:!! RoLnIcTwO !! MoToRyZaCjA !!

Napisany 28 styczeń 2014 - 15:37

zbieram opinie na temat firmy AGRO-TOM planuje zakupić brone talerzową i oni mnie tu namawiają na jej zakup Też dolacze się do tematu. Ma może ktoś doczynienia z agregatem scierniskowym firmy KWAS ?

#24 Share piotrekfred

piotrekfred

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 07 luty 2014 - 01:12

zbieram opinie na temat firmy AGRO-TOM planuje zakupić brone talerzową i oni mnie tu namawiają na jej zakup ogladałem jakis czas temu agro toma kompaktora 4 metry wszystko wygląda solidnie. 23 tys + 8tys wózek. koło marca bede miał wiecej info na ten temat.

#25 Share Ropsonok

Ropsonok

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 307 postów
  • Zainteresowania:Mechanika, diagnostyka, rolnictwo

Napisany 07 luty 2014 - 06:39

zbieram opinie na temat firmy AGRO-TOM planuje zakupić brone talerzową i oni mnie tu namawiają na jej zakup Ja od 4 lat posiadam agregat Grano System, jestem z niego naprawde zadowolony, ciągam go ursusem 1634 na kołach bliźniaczych, tależuje nim ścierniska i sieję po oborniku czasem nawet bez orania, grubszej ramy jak on ma to w żadnym innym agregacie nie widziałem. W Premium Trade maja je od ręki. już dwie osoby kupiły taki sam jak zobaczyły mój. A Agro Toma nie polecam, cienizna i te talerze proste to lipa taka sama jak ten agregat metal fachu co reklama na górze strony, normalnie nie moge na nią patrzyć

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
zbieram opinie na temat firmy AGRO-TOM planuje zakupić brone talerzową i oni mnie tu namawiają na jej zakup Dzisiaj, 09:32
  •  

#26 Share BENNY82

BENNY82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 07 luty 2014 - 09:08

zbieram opinie na temat firmy AGRO-TOM planuje zakupić brone talerzową i oni mnie tu namawiają na jej zakup Witam. to i ja dodam cos od siebie. mam agregat uprawowo-siewny talerzowy z AM 3m z wałem packera i hydropackiem. agregat pracuje na 30 ha od 3 lat w tym ostatni rok sprzeżony z siewnikiem isaria 3m który lekkki nie jest a wchodzi 300kg ziarna. agregat nadaje sie nawet do uprawy scierniska (zboża rzepak kuku). dobrze uprawia ziemie pod siew 1 przejazdem po orce więc pod warunkiem że to nie glina wtedy trzeba nawet 3 razy przeleciec ale na to nie ma kozaka. Co do zużycia to nie widze nadmiernego zużycia ani talerzy ani ramy. moge polecic. pracuje z ciągnikiem case 5140 z turem co wystarcza -tzn nie zrywa przodu nawet z pełnym siewnikiem a agregat waży 1100kg+600-700kg siwnik z ziarnem.
Mam tez grubera z agro tom szer 2,6m na zab. sprężynowym z wałem rurowym. rama bardzo solidna i cieżka co przy suszach na plus. Przepracował sezon i podcinacze tzw gęsia stopa praktycznie sie żużyła może dolatam jeszcze ten sezon dłuto jeszcze żyje bo jest dwustronne ale musze przyznac że mial strasznie sucho wiec zużycie wybaczalne. Ladnie amortyzuje kamienie. pokusiłem sie nawet o głeboką uprawe na próbe nie odkręcając podcinaczy i jestem zadowolony z efektu. na lżejsze gleby z odpowiednimi zębami do głebokiej uprawy zastąpi u mnie orke.

zapomniałem wspomniec że siłowniki w hydropaku ciekną a rozmieszczenie przewodów hydrauliki na agregacie masakra ramie hydropaka trze o przewód raz już wymieniałem a w sklepie ciezko dostac bo dwie rózne koncówki jedna m 22 a druga 19 masakra. mam nadzieje że już to poprawili.

Edytowany przez BENNY82, 07 luty 2014 - 18:33.

#27 Share Ropsonok

Ropsonok

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 307 postów
  • Zainteresowania:Mechanika, diagnostyka, rolnictwo

Napisany 07 luty 2014 - 19:28

zbieram opinie na temat firmy AGRO-TOM planuje zakupić brone talerzową i oni mnie tu namawiają na jej zakup Czyli lepiej z agro tomem uważać. A czemu nie daje rady na glinie? Mój Grano idzie super po glinie, na piachu trzeba tylko troche unosić bo aż talerzy nie widać

I jest jeden duży siłownik w hydropaku dwustronnego działania

#28 Share matek1810

matek1810

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 08 kwiecień 2016 - 12:53

zbieram opinie na temat firmy AGRO-TOM planuje zakupić brone talerzową i oni mnie tu namawiają na jej zakup

ja mam brone talerzową agromaszu 3m pracuje na 40ha i uważam ze jest bardzo dobra wał  spreżynowy sprawdza się super na mokrym i suchym , w nie dalekiej przyszłosci zmienił bym ją na 4m ;)

zamierzam kupic agregat agro masz APR 30 do uprawy bez orkowej ktośco wie na jego temat lub go posiada ??

#29 Share zebo73

zebo73

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 16 październik 2016 - 11:16

Ja pracuję na talerzówce  Mandam  GAL  5.0 zawieszanej wal daszkowy .Używana po ścierniskach .

Rozglądam się za zestawem 3m uprawowo siewnym talerzowym  i  czytam te posty ,ale nikt nie pisze o kącie podcięcia talerzy , a to bardzo istotna sprawa . Chodzi o odchylenie względem pionu ile stopni mają te wcześniej opisywane maszyny .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#30 Share Boprin

Boprin

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 16 październik 2016 - 13:17

zbieram opinie na temat firmy AGRO-TOM planuje zakupić brone talerzową i oni mnie tu namawiają na jej zakup Może posiada ktoś talerzówkę firmy Akpil? Warto kupić taką? Interesuje mnie zawieszana 3m.