Zaloguj się, aby obserwować  
viverek

Jaki ciągnik wybrac John Deere 6330 czy New Holland T5.115

Polecane posty

boku27    226

Dobre serie ciągników porównujesz ????

z JD to bierz 5100 a nie 6330 bo to sporo większy ciągnik i raczej nie ta seria ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ltz55aluki    0

po I gosciu po co zakladasz dwa tematy???

po II jesli zakladasz temat to podaj cos wiecej do niego ile masz kasy do czego ci ten zlom potrzebany itd..

po III sa podobne tematy wystaczy poszukac i podlaczyc sie pod temat

po IV zasmiecasz forum

pozdro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pastorek    0

Pierwsza wazna rzecz to taka ile masz budżetu… to najwazniejsze… tak jak ci pisza wszyscy…

 

druga ważna rzecz do czego potrzebujesz owy ciągnik…

 

Ja osobiście mialem podobny dylemat… ale rozwiały mi go kwestie finansowe. pozatym w NH jest teraz mega promocja i w cenie T5.115 dostaniesz T6.120 (sam juz za zaliczkowałem T6… ) oraz korzystne finansowanie fabryczne… ku woli dodania tez dobre warunki finansowania daje w obecnej chwili EFL. bardzo blisko sa fabrycznego NH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie bym polecal t5 115 bo ja mam t5 105 niedawno kupiłem i jestem zadowolony jak masz budzetu 200 tys zł to bierz new holllanda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pastorek    0

a ja osobiscie uwazam ze T5.115 jest juz za bardzo wyżyłowany..... 115 koników z 3.4 litra… lepiej juz miec 120 konikow z 4.5 litra.

 

a teraz T5 wychodzi tak samo jak T6.120. wiec chyba nie ma nad czym sie zastawiac.

 

dla tych co pomysla ze bzdurze: na placu byla cena 190.000 netto za T6.120 wyrwalem go za 174.000 netto. T5.115 kosztowal 172.000 nettoo. a najlepszy hit jest taki ze z turem oba kosztuja tyle samo :D

 

ps: ja mam 600 z tylu a 480 z przodu za dopłatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pawelkx
      Witam, w New Hollandzie 7740 zaczęła mi się zapalać kontrolka i nie wiem od czego jest. Zapala się jak przy wysokich obrotach. Np. przy 1600 się zaświeci to gdy odpuszczę gaz a obroty się zmniejszają lampka gaśnie.
       

    • Przez mario989
      Mam problem z wyświetlaczem w New Holandzie tvt 155. Nie wyświetlają się żadne kontrolki w liczniku, oprócz tej od ładownia. Ciągnik normalnie odpala 
    • Przez adam1968z
      Witam pacjent to nh 8260. Wymienione przewody paliwowe ,nowy wskaznik poziomu paliwa ,płukany zbiornik a nadal się zapowietrza dzieje się tak podczas cięższych prac np orka, talerzowanie. co może dolegać.
    • Przez LubelskiRolnik
      Witam wczoraj wyskoczył mi taki o to błąd co to oznacza?
      20210418_183517.mp4
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj