Skocz do zawartości

Zdjęcie

Poubojowy skup opinie o ubojniach

17 odpowiedzi na ten temat

#1 Share farmerek2013

farmerek2013

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 13 styczeń 2013 - 11:45

Poubojowy skup opinie o ubojniach Czy ktoś oddaje bydło poubojowo do koncernu DUDA prosze o opinie jak płacą i jak wychodzi wybojności u nich

Edytowany przez farmerek2013, 13 styczeń 2013 - 11:49.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Poubojowy skup opinie o ubojniach Dzisiaj, 05:14
  •  

#2 Share mbpiotr

mbpiotr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 13 styczeń 2013 - 14:02

Poubojowy skup opinie o ubojniach Jutro do mnie właśnie mają przyjechać po byki. Rozliczenie WBC mam mieć we wtorek ,więc wtedy będę mógł coś więcej powiedzieć. Z tego co słyszałem i z opinii na forach nie można nic złego na nich powiedzieć ,zobaczymy jak będzie w praktyce.

#3 Share Ursus11

Ursus11

Użytkownik

• Members
  • PipPipPip
  • 829 postów

Napisany 13 styczeń 2013 - 19:18

Poubojowy skup opinie o ubojniach Starajcie sie być przy ważeniu. Najlepiej przed ubojem i po. Można wtedy sie chociaż troche zorientować na % wybicia.

#4 Share Stajek95

Stajek95

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 14 styczeń 2013 - 20:37

Poubojowy skup opinie o ubojniach Współpracwalismy z nimi dłuższy czas. Przy sprzedaży poubojowo trzody oszukiwali na mięsnosci.

#5 Share farmerek2013

farmerek2013

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 16 styczeń 2013 - 15:21

Poubojowy skup opinie o ubojniach Do tej pory oddawałem do SOKOŁOWA ale drażni mnie parę spraw przede wszystkim wiek do dwóch lat bo jak więcej to 20 gr odejmują.

Edytowany przez farmerek2013, 03 luty 2013 - 10:12.

#6 Share Adi21

Adi21

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 25 styczeń 2013 - 17:54

Poubojowy skup opinie o ubojniach Ja oddałem wczoraj do OSI Poland FOODWORKS i powiem szczerze omijajcie ten zakład szerokim łukiem. Według nich moje byki miały 53% wybicia średnio, wszystkie byki mieszańce z limousine w 50% i 75%. 3/4 byków w klasie R, około 15% byków w klasie U i około 10% w klasie O. Dodam że oddałem dwa miesiące wcześniej byki do innej ubojni gdzie byłem przy uboju i średni procent wybicia wyniósł 57%, 3/4 byki w klasie U, 20% w klasie R i jedna sztuka była w O klasie (dodam że to był mój jeden jedyny HF, który wybił się 54%, a w OSI Poland FOODWORKS średnio miałem 53%!!!). Nie pojechałem tam na ubój ze względu na 400km drogi do ubojni i teraz mam za swoje. Poza tym zrobiłem jeszcze jeden błąd z tą firmą zaufałem na gębę co do ceny za bydło, oczywiście później dyrektor wszystkiego się wyparł i przyjął cenę z cennika. Tak więc widzicie jak można się przejechać :wacko: .
Aha jeszcze jedno nie miałem wag przed ubojowych żywca ze względu, że niby waga się zepsuła, ale zadzwoniłem do zakładu na dział uboju i dowiedziałem się że waga była jednak sprawna. Jawne oszukaństwo!!! Wagi miałem swoje (waga legalizowana), tylko że zważyłem masę ogólną byków i stąd mogłem wyliczyć tylko wybicie średnie wszystkich byków.

Edytowany przez Adi21, 25 styczeń 2013 - 18:10.

#7 Share farmerek2013

farmerek2013

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 02 luty 2013 - 12:43

Poubojowy skup opinie o ubojniach Strasznie mało opinii o firmie DUDA . Może ktoś sprzedawał bydło do PHU MAJCHER z Żychlina. Proszę o opinie i szybką odpowiedz.

#8 Share yaroC330M

yaroC330M

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 02 luty 2013 - 21:48

Poubojowy skup opinie o ubojniach U nas majcher kupuje bydło i świnie we środy ale na wagę żywą,oszukuje na wadze a kiedyś nawet byka nie wziol od chlopaka bo był za bardzo brudny w gnoju...tak że wiekszość pośredników kombinuje jak rolnika oszukac....pzdr

#9 Share tespis17

tespis17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 04 luty 2013 - 09:11

Poubojowy skup opinie o ubojniach I jeszcze sprawdza wiek po zębach a nie według paszportu. Widzę starą szkołę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share yaroC330M

yaroC330M

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 04 luty 2013 - 21:13

Poubojowy skup opinie o ubojniach Kiedyś sprzedałem mu parę tuczników to na kasę trzeba długo czekać i chciał mnie oszukać na wadze...tak więc nikomu nie polecam tej firmy. :(

#11 Share JJ6070

JJ6070

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 19 luty 2013 - 15:23

Poubojowy skup opinie o ubojniach Trzymajcie się z daleka od BIERNACKIEGO z Goliny.

A jeśli już to najpierw do ręki pieniądze a potem bydło na samochody.

Sprzedałem im dużą partię byków na początku lutego, pieniądze miały przyjść na drugi dzień. Po dwóch dniach nieodbieranych telefonów lub kłamstw że przelew już poszedł/ jutro pójdzie pojechałem do nich (400 km). Cały dzień odsyłano mnie od dyrektora sprzedaży do dyr finansowego to do księgowej. W końcu przelano mi 1/3 sumy, reszta miała przyjść za tydzień. Do tej pory kasy nie mam. Jutro jadę do prokuratury.

Do tego okradli w uboju jakąś tonę mięsa - mięsność czystych Simentali wyszła na poziomie 53%. Do tego w rozliczeniu nie podali wagi byków przed ubojem, bo ja zważyłem samochody z bykami i wyszło by oszustwo.

Złodzieje i krętacze.

#12 Share blanca99

blanca99

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 27 luty 2013 - 19:09

Poubojowy skup opinie o ubojniach siemka, ja ktoś chce dobrze sprzedać bydlai to mam dobrego kontrachęta z śląska. żanden pośrednik, chandlaż , tylo własciciel ubojni
płatne jak chcecie, ważne żeby było dużo i ciężkie,
telefon na PWa.,
inseminacja, satnówka, badnanie nasinenia, USG

#13 Share gidzio88

gidzio88

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,koparki,majsterkowanie.

Napisany 09 marzec 2013 - 18:40

Poubojowy skup opinie o ubojniach

Ja oddałem wczoraj do OSI Poland FOODWORKS i powiem szczerze omijajcie ten zakład szerokim łukiem. Według nich moje byki miały 53% wybicia średnio, wszystkie byki mieszańce z limousine w 50% i 75%. 3/4 byków w klasie R, około 15% byków w klasie U i około 10% w klasie O. Dodam że oddałem dwa miesiące wcześniej byki do innej ubojni gdzie byłem przy uboju i średni procent wybicia wyniósł 57%, 3/4 byki w klasie U, 20% w klasie R i jedna sztuka była w O klasie (dodam że to był mój jeden jedyny HF, który wybił się 54%, a w OSI Poland FOODWORKS średnio miałem 53%!!!). Nie pojechałem tam na ubój ze względu na 400km drogi do ubojni i teraz mam za swoje. Poza tym zrobiłem jeszcze jeden błąd z tą firmą zaufałem na gębę co do ceny za bydło, oczywiście później dyrektor wszystkiego się wyparł i przyjął cenę z cennika. Tak więc widzicie jak można się przejechać :wacko: .
Aha jeszcze jedno nie miałem wag przed ubojowych żywca ze względu, że niby waga się zepsuła, ale zadzwoniłem do zakładu na dział uboju i dowiedziałem się że waga była jednak sprawna. Jawne oszukaństwo!!! Wagi miałem swoje (waga legalizowana), tylko że zważyłem masę ogólną byków i stąd mogłem wyliczyć tylko wybicie średnie wszystkich byków.

Dokładnie miałem tak samo z OSI Tylko że z jedną jałowicą mieli dać po 13 zł a co do czego faktura wyszła po 9,60. Zadzwoniłem też oczywiście sie wyparli wszystkiego i tyle. zj***łem ich ostro i już nigdy nic ode mnie nie dostaną.

#14 Share DanielFarmer

DanielFarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja,rolnictwo,

Napisany 22 październik 2013 - 21:57

Poubojowy skup opinie o ubojniach A jak tam CHOBOT firmy konrad? w porządku są?

#15 Share krzysiek03

krzysiek03

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów

Napisany 13 styczeń 2014 - 18:33

Poubojowy skup opinie o ubojniach a ja tam daje do Biernackiego .kasa zawsze na miejscu raz tylko dalem krowe hf poubojowo no to nawet się zaskoczylen przy rozliczenu bo na zywa by wyszlo około 300zl mniej

#16 Share Tomekk1973

Tomekk1973

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 14 styczeń 2014 - 12:53

Poubojowy skup opinie o ubojniach mogę polecić firmę '' koniarek'' kozia Góra okolice kutna sprzedaję do nich poubojowo bydło i świnie uczciwa firma i płaci w terminie.

#17 Share farmerek2013

farmerek2013

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 09 marzec 2014 - 19:59

Poubojowy skup opinie o ubojniach Czy ktoś oddawał poubojowo do firmy Mokobody jak wychodzi wybojność jak płacą

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#18 Share TelefonyRadom

TelefonyRadom

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 322 postów

Napisany 24 listopad 2015 - 17:20

Poubojowy skup opinie o ubojniach Poubojowo do Chobot ktoś coś powie ?