bartek15208

Renault ceres 95X regulacja tylnego podnosnika

Polecane posty

Qurek    6

Niestety ale niema w ceresach żadnego pokrętła ani przycisku którym można by to rególować <_< , ja przynajmniej nic takiego w swojej reni nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas2909    4

Pod siedzeniem w kabinie(jak siedzisz jak byś się schylił do przodu) jest taki wystający jakby bolczyk i on jest od regulacji prędkości pracy podnośnika wciśnięty-szybka wyciągnięty-wolno(ale nie jestem na 100% pewny także może być odwrotnie)Pozdrawiam ;)

Edytowano przez Lukas2909

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qurek    6

Lukas2909

 

ten "bolczyk" służy do pompowania i spuszczania powietrza z siedzenia (wciskasz i przytrzymujesz - pompujesz powietrze i czujesz każdy wybuj na kręgosłupie; wyciągasz - powietrza ubywa i masz wrażenie że jesteś na statku)

 

Chyba że masz inną wersje reni z którego roku jest twoja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas2909    4

Mój Ceres jest z 95 roku z silnikiem john deera i jestem pewnie, że bolczyk o którym mówię jest od regulacji prędkości bo widać różnicę. U mnie siedzenie nie jest pneumatyczne także może o czymś innym myślimy. ;)

Może nie najlepiej widać, ale zaznaczyłem na zdjęciu o co mi chodzi.

post-37440-0-33221700-1358370194_thumb.jpg

Edytowano przez Lukas2909

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qurek    6

Moja renia jest z 93r z silnikiem MWM i wnętrze wygląda troche inaczej. U mnie w tym miejscu nie ma nic (bolczyk o którym pisalem jest wyżej) <_< .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kylosz21    0

Witam. Mam problem z podnosnikiem w swoim ceresie a mianowice nie chce podnosic cięższych maszyn dodam ze pompa hydrauliczna jest nowa. Czy jest gdzies jakiś zawór cisnieniowy od podnosnika ? Z góry dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiekdzi    0

Witam. Mam problem z podnosnikiem w swoim ceresie a mianowice nie chce podnosic cięższych maszyn dodam ze pompa hydrauliczna jest nowa. Czy jest gdzies jakiś zawór cisnieniowy od podnosnika ? Z góry dzieki za pomoc

 

 

Witam.Panowie ponawiam pytanie kolegi powyżej. dodam iż ciężar ok 1,5t podnosi bez problemu(na wolnych obrotach), natomiast cieżar o okolo 300kg cięższy już nie da rady podnieść nawet na wysokich obrotach. Dodam że turem podnosilm cieżar ponad 1,5tony na wolnych i podnioslby jeszcze wiele wiecej. nie wiem gdzie szukać rozwiązania, moze jkiś wlasnie zawór cisnienieniowy ktory przepuszcza ciśnienie powyżej ustawionego?

 

Ceres 355x John deree

 

Dziekuje z góry za pomoc

Edytowano przez grzesiekdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOJTEK9207    0

witam, mam problem z podnośnikiem w ceresie 85x MWM 94r. Udźwig jest ok i podnosi wszystkie maszyny bez problemu, ale jak już podniesie to zaczyna podskakiwać podnośnik. Jaka jest tego przyczyna? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8471

najprawdopodobniej  uszczelnienie tłoka podnośnika do wymiany

pod obciążeniem opada podnośnik ?

Edytowano przez witejus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOJTEK9207    0

tak pod obciążeniem opada jak zgaszę silnik a na zapalonym co chwile podnosi jakby podskakiwał, jak to wyeliminować?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofil    6
Dnia 26.11.2017 o 22:10, WOJTEK9207 napisał:

tak pod obciążeniem opada jak zgaszę silnik a na zapalonym co chwile podnosi jakby podskakiwał, jak to wyeliminować?

 

witam  mam ten sam problem z jd 3400 podnośnik podskakuje pod obciążeniem jak rozwiązałeś ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dane    0
Dnia 16.01.2013 o 21:57, Lukas2909 napisał:

Mój Ceres jest z 95 roku z silnikiem john deera i jestem pewnie, że bolczyk o którym mówię jest od regulacji prędkości bo widać różnicę. U mnie siedzenie nie jest pneumatyczne także może o czymś innym myślimy. ;)

Może nie najlepiej widać, ale zaznaczyłem na zdjęciu o co mi chodzi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez damianzb9613
      Witam, co może być przyczyną mokrego kolektora wydechowego i całego tłumika aż do samej góry (podstawiłem puszkę pod tłumik to nakapało oleju z paliwem czy coś takiego )zostały wymienione pierścienie tłokowe , uszczelki pod głowicą i pompa paliwa i wtryski były sprawdzone.
    • Przez Piotrek106
      Witam, mam pytanie z jakiego samochodu podchodzą klocki hamulcowe do ciągnika renault 106.14?

       
    • Przez mumin0121
      KOLEDZY KTO POMOZE CO TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ
    • Przez BartekCiszek
      witam mam problem a mianowicie pólbiegi nie chca sie przelaczac jak pojezdze troche to wtedy sie przelaczy ale to dopiero po polowie dnia gdy przelacze z polbiegu 2 na 3 to kontrolka przeskakuje jak by sie przelaczyl a zaraz wskakuje spowrotem na 2 to samo z 1 póbiegiem
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj